Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inače napali su predstavnike niškog tima, nekakvo obezbeđenje na stadionu, kada su izlazili iz lože i krenuli ka parkingu. Selci.

 

 

Prvi penam hm....povlačenje za dres, ali nije morao crveni, mada pravila su pravila. Drugi crveni, Puškariću, ne znam zbog čega se bune iz Čukaričkog? Pa jel taj i takav standard treba da se uvede, da se ovako selski "krlja" s leđa. Protest posle gola Subića...ne razumem...odložena reakcija ili snimak nešto ne pokazuje?

Edited by Constantin
Link to comment

Ovaj drugi crveni je cist ko suza. Trebalo je neko i samar da mu zalepi koliko je bezobrazan start. 

 

Sto se penala tice... po meni nije bio. Al ajd da kazemo i da moze da se odsvira, ne razumem sto je jos i iskljucio igraca. Zuti karton nije obavezan kad se svira penal, a ovak oje za jedan vrlo upitan start osakatio jednu ekipu. 

 

Sto se Lalata tice, nemam pojma u kakvom je statusu...

 

Btw, strasan treci gol Radnickog. Micic ga bas dobro munuo. 

Edited by adasevic
Link to comment

Kod penala ....ako malo bolje pogledate.....beli igrac skoro od pocetka sesnesterca vuce s ledja za dres crvenog.Verujem da mu je zato i dao drugi zuti ,zbog inteziteta.Kod nas su snimci ocajni tako da i da hocemo nesto lepo da vidimo...ne mozemo....

Link to comment
3 minutes ago, adasevic said:

Ovaj drugi crveni je cist ko suza. Trebalo je neko i samar da mu zalepi koliko je bezobrazan start. 

 

Sto se penala tice... po meni nije bio. Al ajd da kazemo i da moze da se odsvira, ne razumem sto je jos i iskljucio igraca. Zuti karton nije obavezan kad se svira penal, a ovak oje za jedan vrlo upitan start osakatio jednu ekipu. 

 

Sto se Lalata tice, nemam pojma u kakvom je statusu...

Koliko se ja razumem u fudbal, za povlacenje sa ledja dobija se zuti karton. gde god bilo povlacenje. Ovde je jos igrac u gol sansi. E sad, dal je ovde bilo povlacenje, ili bilo kakvog kontakta za penal... ovde se trazi VAR tehnologija, a prenosi se rade sa jednom kamerom, tako da...

Link to comment

Nije bas povlacenje. Ovakvih duela ima koliko hoces. Kazem po meni nije ni penal, al ajde ima nekih elemenata. Ali za drugi zuti ih ne vidim... 

Link to comment
1 minute ago, Dali_man said:

Koliko se ja razumem u fudbal, za povlacenje sa ledja dobija se zuti karton. gde god bilo povlacenje. Ovde je jos igrac u gol sansi. E sad, dal je ovde bilo povlacenje, ili bilo kakvog kontakta za penal... ovde se trazi VAR tehnologija, a prenosi se rade sa jednom kamerom, tako da...

 

E jbg sad. I pricam da mi je penal sporan jer je ono bila vise borba za poziciju nego sto je postojao ozbiljan kontakt za penal. Eno pogledaj snimak penala sa derbija. Ono je povlacenje, kad je LTL povukao coveka i to se lepo i jasno vidi. Ovaj jeste mahao rukama oko igraca Radnickog postojao jei neki minimalan kontakt, ali upitno je da li je uopste prekrsaj. Samim tim povlacenje je vrlo diskutabilno. 

 

Mislim, kad bi tako bukvalno primenjivao pravila, mogao bi bez vece muke da iskljucis 7-8 igraca u prvih 15 minuta...

Link to comment
7 minutes ago, adasevic said:

Nije bas povlacenje. Ovakvih duela ima koliko hoces. Kazem po meni nije ni penal, al ajde ima nekih elemenata. Ali za drugi zuti ih ne vidim... 

penal.thumb.jpeg.b0e41826222579da1be002376693a37d.jpeg

Lose se vidi, ali ipak dovoljno jasno gde se nalazi desna ruka igraca Cukarickog u trenutku prijema lopte igraca Radnickog. Sad dal je sve to bilo takvog intenziteta da igrac padne, to vec ne mogu da procenim.

Edited by Dali_man
Link to comment

Dobro, a gde se nalazi leva ruka igraca Radnickog? Na grudima igraca Cuke. Kazem, bore se ljudi za polozaj, ovaj je olako pao, sudija svirao i ok. Ali mislim da kad se vec odlucio da svira, da nije trebalo da iskljuci coveka. To se nije desilo i to je to. Mislim da je tu sudija pogresio. Kao sto mislim i da je pogresio Oliver kad je svirao penal za Real :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...