Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ljudi ovo je cist penal. Prvo Pavkov je pobegao odbranbenom igracu i ovaj je jedino mogao da ga vuce od pocetka sesnaesterca. Toliko se bar vidi na snimku. Gledam jedno desetak puta i jasno se vidi da ga je Pavkov pretrcao. Mislim da je ovde sve cisto jedino taj zuti karton da li je ili nije trebao to vec ne znam. Crveni karton po meni mogao ovde da se izvadi ali mnoge ovakve situacije se kod nas sankcionisu i zutim pa ostavlja dilemu da li je morao. Sad ono sto ne vidimo je to da li je isti igrac imao jos neki grubi start ili ne, da li su kao ekipa igrali grubo i sl. Da je u jacim ligama napravljen bio bi crveni potpisujem.

E sad i ova druga strana, da nam olako sude penale, da su navlacile sudije u nekim proslim utakmicama. Zbog toga mi je tesko da izvagam inace da nije bilo toga ranije po meni bi samo taj zuti bio diskutabilan posebno sto je bio drugi zuti. Onaj start nad Miladinovicem i reakcija Lalata je dovoljno za mene da vidim da se radi o provokatorima. Kao sto rekoh za njih mi nije mnogo zao jer oni mozda ne namestaju kako kaze Lalat, posteni su, jedino sto vrse pritisak na svaku utakmicu na koju im rezultat ne ide na ruku. O tome govori i koliko puta je Lalat ili neko iz strucnnog staba bio kaznjavan.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hoces da kazes da crveni igrac vuce za grudi belog igraca? Mislim da to nije moguce jer je crveni ispred njega i jasno se vidi na slici.Malopre sam lose rekao ...ne vuce ga za dres od ivice sesnaesterca nego za levu ruku ili rame....Vidi se da citavih 2-3 metra on ne prestaje s povlacenjem i naravno da je crveni igrac to iskoristio....Intezitet je trajao dugo , zato je i dobio zuti....

Link to comment
16 minutes ago, adasevic said:

 

E jbg sad. I pricam da mi je penal sporan jer je ono bila vise borba za poziciju nego sto je postojao ozbiljan kontakt za penal. Eno pogledaj snimak penala sa derbija. Ono je povlacenje, kad je LTL povukao coveka i to se lepo i jasno vidi. Ovaj jeste mahao rukama oko igraca Radnickog postojao jei neki minimalan kontakt, ali upitno je da li je uopste prekrsaj. Samim tim povlacenje je vrlo diskutabilno. 

 

Mislim, kad bi tako bukvalno primenjivao pravila, mogao bi bez vece muke da iskljucis 7-8 igraca u prvih 15 minuta...

Vrati nekoliko puta i videces da je Pavkov bezao igracu. Da ga nije vukao mogao bi da sutira. Nije bilo duela jer mu je ovaj bezao vec cisto povlacenje. Mozda gresim ali mislim da se lepo vidi. Da je snimatelj uhvatio veci kadar mislim da niko dilemu ne bi imao a da li je trebao zuti to neka kaze neko strucniji.

Link to comment
2 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Vrati nekoliko puta i videces da je Pavkov bezao igracu. Da ga nije vukao mogao bi da sutira. Nije bilo duela jer mu je ovaj bezao vec cisto povlacenje. Mozda gresim ali mislim da se lepo vidi. Da je snimatelj uhvatio veci kadar mislim da niko dilemu ne bi imao a da li je trebao zuti to neka kaze neko strucniji.

Mislim da se radi o Babicu ,a ne Pavkovu :)

Link to comment
22 minutes ago, adasevic said:

Dobro, a gde se nalazi leva ruka igraca Radnickog? Na grudima igraca Cuke. Kazem, bore se ljudi za polozaj, ovaj je olako pao, sudija svirao i ok. Ali mislim da kad se vec odlucio da svira, da nije trebalo da iskljuci coveka. To se nije desilo i to je to. Mislim da je tu sudija pogresio. Kao sto mislim i da je pogresio Oliver kad je svirao penal za Real :)

Mislim da ima pravo da se gradi upravo kako je to i uradio Pavkov.    edit: Babic :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

https://www.youtube.com/watch?v=ZCBc3Qp7COo

 

Neverovatno kako pristrasan komentar.Sramota za sportsko novinarstvo.Novinar koji je ekspert za sudjenje!?  Sije mu ga djura....Lakat u guzvi karakterise kao crveni?...kao da je ovaj isao namerno da mu polomi vilicu.Zuti da ,ali crveni ne ,jel nije isao namerno laktom na njegovu glavu.

Sutiranje s ledjas namerom da sutne igraca  a ne loptu  karakterise kao zuti!?  Debilni komentari...

Pogledajte samo start s dve noge na golmana....pa ja ovo u zivotu nigde nisam video....Kaze isprovociranii iznervirani????

Edited by Boki Nis
Link to comment
8 hours ago, Boki Nis said:

https://www.youtube.com/watch?v=ZCBc3Qp7COo

 

Neverovatno kako pristrasan komentar.Sramota za sportsko novinarstvo.Novinar koji je ekspert za sudjenje!?  Sije mu ga djura....Lakat u guzvi karakterise kao crveni?...kao da je ovaj isao namerno da mu polomi vilicu.Zuti da ,ali crveni ne ,jel nije isao namerno laktom na njegovu glavu.

Sutiranje s ledjas namerom da sutne igraca  a ne loptu  karakterise kao zuti!?  Debilni komentari...

Pogledajte samo start s dve noge na golmana....pa ja ovo u zivotu nigde nisam video....Kaze isprovociranii iznervirani????

Ovo je toliko drsko i bezobrazno od strane ovog novinara, sram ga bilo. Interesantno kako svi prećutkuju skandal pred konferenciju gde smo psovanja,  pretnje, unošenja u lice, odgurivanja...

Link to comment
6 minutes ago, Real sa Nišave said:

Ovo je toliko drsko i bezobrazno od strane ovog novinara, sram ga bilo. Interesantno kako svi prećutkuju skandal pred konferenciju gde smo psovanja,  pretnje, unošenja u lice, odgurivanja...

Neki snimak...mobitel..???

Link to comment

Dobih vrtoglavicu od ovog snimka :lol:

 

Elem, misli da ste pristrasni, a ja jos jednom ponavljam / mislim da je penal prestrogo dosudjen, iako ima elemenata, a smatram i da je zuti karton nepotreban. 

 

Ne kazem da je neka senzacionalna greska, vec da naprosto nije morao i da je prestrogo. 

 

Bas sam i naveo primer penala koji po eni nije a sviran je za Real protiv Juvea... Nije da neko moze da kazni sudiju jer je bilo elemenata, ali prosto prestrogo je.

Edited by adasevic
Link to comment

Ma bre ljudi, naravno da nam nije svirano i mnogo ociglednijih penala od ovoga, ali su sada takve okolnosti da nam se sviraju.. Ono nad Miladinovicem i ono nad golmanom su jos 2 cista crvena kartona, cak i veca nego onaj Puskaricev!

U zivotu se sve okrece, nekad smo mi ovako psovali te prepostene beogradjane u limuzinama , najpre iz Obilica, onda Zvezdare, onda Zeleznika, onda Bezanije, onda Hajduka sa Liona, onda Vozdovca, i izvinjavam se ako sam neki Bg zaseok zaboravio, ali mi smo ih psovali u sebi, za ovako nesto bi nam vrv letela glava, e sad kad smo naucili od najboljih (cime se ja uopste ne ponosim) i sad kad vide kako izgleda na svojoj kozi sad im izgleda ne odgovara i nije potaman.... Svi pobrojani  kao i Smederevo, Jagodina, Vojvodina vise puta su na isti nacin isli u Evropu, al kako bre sad Radnicki da ide... Digli su opasnu hajku, pojacali i burek porcije ovim novinarcicima, mnoge smo im kombinacije izgleda narusili, 500 k za pojavljivanje u prvom kolu kval za LE ipak nije mala stvar..

Link to comment
Ma bre ljudi, naravno da nam nije svirano i mnogo ociglednijih penala od ovoga, ali su sada takve okolnosti da nam se sviraju.. Ono nad Miladinovicem i ono nad golmanom su jos 2 cista crvena kartona, cak i veca nego onaj Puskaricev!
U zivotu se sve okrece, nekad smo mi ovako psovali te prepostene beogradjane u limuzinama , najpre iz Obilica, onda Zvezdare, onda Zeleznika, onda Bezanije, onda Hajduka sa Liona, onda Vozdovca, i izvinjavam se ako sam neki Bg zaseok zaboravio, ali mi smo ih psovali u sebi, za ovako nesto bi nam vrv letela glava, e sad kad smo naucili od najboljih (cime se ja uopste ne ponosim) i sad kad vide kako izgleda na svojoj kozi sad im izgleda ne odgovara i nije potaman.... Svi pobrojani  kao i Smederevo, Jagodina, Vojvodina vise puta su na isti nacin isli u Evropu, al kako bre sad Radnicki da ide... Digli su opasnu hajku, pojacali i burek porcije ovim novinarcicima, mnoge smo im kombinacije izgleda narusili, 500 k za pojavljivanje u prvom kolu kval za LE ipak nije mala stvar..
Baš tako... Sve tačno od početka do kraja...

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...