Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

5 hours ago, Real sa Nišave said:

To znači da je Spale odustao od Evrope, i da će raditi na Vošinu vodenicu.

Mi u doigravanju nemamo saveznika. Krusevac je kao trebao da bude lako preskočena stanica, ali uzalud uveravanja Čarapana. Omlatili nas lagano, uz katastofalnu postavku na terenu, a i skandaloznu igru Bulatovica koji vise nema sta da traži na Čairu.

Sve ide na to da je povratak Đumijev izvestan. Ako postoji imalo pameti kod Ajatole.

 

Ni Djumi nije svemoguc. Vec sada je debelo zakasnjeno sa njegovim dovodjenjem ako se saceka jos koje kolo onda nema ni smisla.

Ostaje nam da verujemo da ce Reckova vojnicka skola i spustajuci i nejebavajuci stav prema igracima imati  efekta kao i Djumijevo takticko znanje.

Imali smo u istoriji trenere koji su velike rezultate postizali i ako su igrace oslovljavali sa vi. Sa druge strane imalo je i trenera i to mozda mnogo vise koji su bili vise Recko. Da se ne lazemo ni igraci nisu neka gospoda i mnogi od njih umeju lepo da iskoriste kada neko pokaze da ih vrednuje i ponasa se prema njima kao prema gospodi.

Ipak ako izadjemo u Evropu Djumi bi svakako bio mnogo bolje resenje.  Recko mi nije bas ubedljiv i u modernom fudbalu ipak treba malo vise fudbalskog znanja nego ranije. Tesko je da nateras igrace da trce ali je jos teze da ih naucis da ne trce u prazno. U nasem fudbalu je mnogo teze i provaliti kvalitet trenera jer su utakmice toliko cudne i ne znas ko i kad namesta. Tako da Recko moze da bude i bolji a i mnogo gori trener nego sto mi neko moje skromno navijacko znanje to omogucava da vidim. Djumi sa druge strane u prvoj utakmici, odmah pokazuje da zna fudbal, taktiku. Takodje vraca Nomu i Mrku u zivot, Miladinovic pocinje da lici na jednog modernog stopera. Pobedio ili izgubio, namesteno ili ne to se videlo. Igra mi se u momentima mnogo vise svidjala nego kod Raste ali ta vremena su neuporediva jer drugacije uprave i ... ma sve drugacije.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

51 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 op op

 

u bgd sam

 

Koj ces djavo, ima na Areni ( da nas ne bi pokrali ) :D

Link to comment

Sve je ovo lepo, što se tiče prenosa na Areni, satnica, ali dok ne izađe na FSS kao zvanično, podložno je promeni. Koliko se sećam, dva puta je pokušavala Arena da radi prenos Radničkog, prvo kolo protiv Debeljana iz Lučana, pa smo utakmicu odložili i.....(jbg ne mogu se setim)...što znači, da ponovim, sve je lepo al' da sačekamo...četvrtak oko podne :)

Link to comment
44 minutes ago, Rumpelstiltskin said:
ČUKARIČKI - RADNIČKI N.


Subota, 14.04.2018, 15:00
Delegat: STOJAKOVIĆ Branko

Namestio si subotu samo da ne ides....

Link to comment

E sad još sudije da vidim...

 

edit: Drvce delegat u Kruševcu :rolleyez: a u to vreme se igra Frosinone - Spezia...

Edited by Constantin
Link to comment
56 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

ulazim u kladionicu na Palilulu da usitnim neke pare, kad Radan uplaćuje tiket ... da mi je znati sta je uplatio ......

Ma Ligu sampiona, ziheras je taj, mozda odigrao na Bajern i Real

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...