Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hvala Legendo ;)

 

Evo u ove kasne sate nesto me uhvatilo razmisljanje...  Nema mnogo slobodnih igraca na trzistu koji su relativno dobri i koje bi mi mogli da privucemo. Od zanimljivih igraca na trzistu tu su Stefan Milosevic iz Zvezde i Burekovic iz Vojvodine koji su slobodni. Mozda bi mogli da privolimo i Dalibora Veselinovica da zaigra kod nas ako ode Pavkov a i ako ne ode bio bi odlicno pojacanje. Od ostalog tu su igraci iz domace lige kao sto je recimo Matic napadac iz Macve i jos par interesantnih igraca koji nastupaju za ekipe koje ce se boriti za pley aut. Eventualno da se okrenemo prema stranim igracima i igracima iz regiona. Evo ako neko ima ideju neka napise. Da malo razdrmamo ovu monotoniju do sledece utakmice.

Link to comment

Ja sam Mare malo razmisljao o poziciji "Cakija", tj posto je on u godinama ko bi tu mogao da dodje a da je pristupacan... I primetio 2 imena, Zocevica iz Borca i Djorica iz Backe, koji u zadnja 2-3 kola dao golove i u Krusevcu i Zvezdi...a da bude jos zanimljivije skoro pricam sa drugom i on ce , je l vide kako moj komsija iz Duvanista dade gol Zvezdi, rekoh pa ko, a on meni pa Djoric iz Backe.....e jbg bas!    Za Matica iz Macve se slazem kao zamena za Pavkova, ali koliko je realno.... Mozda Mrdakovic :D

Link to comment
Quote

Što više neprijatelja imam ja sam sve bolji. Volim da ih imam oko sebe što više jer samo tako umem da funkcionišem. Kad je oko mene sve dobro ne znam dobro da radim, a kad oko mene duvaju jaki vetrovi ja pokazujem svoje pravo lice i koliko vredim.

image.jpeg.19a29b084c34ac0008a34dae092a0f16.jpeg

The hooligans

Link to comment

Већ 3 године многи тупе како ми нешто намештамо, посебно је изражено то било прошле сезоне јер је Тончев засео на место преЦедника. Занимљиво је да и поред толиког намештања ми стално не упадамо у ту фамозну "Европу" за по један бод. И онда на крају сезоне одједном више нико ништа не намешта, све је у реду, све је нормално....

 

Делује да једино "Европу" могу да играју Партизан, Звезда, Војводина, Чука и, од ове сезоне, Вождовац и да је само у том случају све у реду и без икакве крађе...

Link to comment
18 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Ja sam Mare malo razmisljao o poziciji "Cakija", tj posto je on u godinama ko bi tu mogao da dodje a da je pristupacan... I primetio 2 imena, Zocevica iz Borca i Djorica iz Backe, koji u zadnja 2-3 kola dao golove i u Krusevcu i Zvezdi...a da bude jos zanimljivije skoro pricam sa drugom i on ce , je l vide kako moj komsija iz Duvanista dade gol Zvezdi, rekoh pa ko, a on meni pa Djoric iz Backe.....e jbg bas!    Za Matica iz Macve se slazem kao zamena za Pavkova, ali koliko je realno.... Mozda Mrdakovic :D

Zadnji defanzivni nam verovatno ne fali. Vise nam fale bocne pozicije, centar, levi bek ako proceni uprava. Stankovic igra zadovoljavajuce ali ne vidim da ce u skorijoj buducnosti da napravi neki veci pomak u igri. Tu je gde je. Odradi posao ali ga i ne odradi. I Milosevic i Burekovic su za njega izmislili fudbal. Subic mi je pa totalno razocarenje. Mislio sam da ce da kida ali sve nedoreceno. Doduse pitanje je kako ce igrati u Djumijevom sistemu gde se ipak zna ko i sta igra.

Nama ce mozda i najvece pojacanje biti uigranost ekipe kao i Caki koji ce proci pripreme. Mator je ali moze jos godinu, godinu i po na njegovom prepoznatljivom nivou. Za bolje rezultate nam trebaju bolja krila i bar jednog igraca da dovedemo na toj poziciji sa karakteristikama potrebnim za to mesto. Brz, dribler i ostalo. Nadam se da ce Apostolovic, Krstic i Golubovic da se oporave i prodju pripreme. Pitanje je u kakvom je stanju Apostolovic ali nadam se da ce izaci iz povrede bez posledica. I da, da prodamo Mrku, vreme je !!! :D

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...