Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ako ti je 31 tekma nepoznat broj i 5 golova za nas .... Dobro godine cine svoje ;)

A kako si siguran u tu brojku ? Tekma je utakmica ?

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ga zapamtih po izjavi pred mec sa Augsburgom u Beogradu "mozemo izgubiti do 0-2"

tada je trener već bio baksuz drulović  <_< 

- kiza kriza je odličan trener za real sa nišave, tu bi do izražaja došla njegova filozofija igre na kontre koju je uspešno sprovodio i u voši...

Link to comment

Kako sad stvari stoje, najbliži novom poslu je Zoran Milinković. Nekadašnji šef struke Partizana nalazi se u poodmaklim pregovorima sa Radničkim iz Niša, pošto je propala ideja da na „Čair“ stigne Dragan Antić Recko iz vranjskog DinamaSportski žurnal uverava da je načelni dogovor uprave Radničkog sa Milinkovićem postignut i da ga od promocije dele samo detalji.

https://www.mozzartsport.com/vesti/trenerska-vrteska-kiza-dragi-sakic-milanovic/169195

Link to comment

tada je trener već bio baksuz drulović  <_<

- kiza kriza je odličan trener za real sa nišave, tu bi do izražaja došla njegova filozofija igre na kontre koju je uspešno sprovodio i u voši...

 

jbg, nesum skoluvala bas sa bliznacima i ko je kad trenirao ... dobra bi nam legla ta Kizina filozofija, samo sto bi morali ceo napad da promenimo ... i veci deo veznog reda ... a nazad samo golmana bi zadrzali

Link to comment

A kako si siguran u tu brojku ? Tekma je utakmica ?

Vidis nas klub ima neku istoriju,a tu istoriju je neko zapisao u nasim monografijama.Podatak doticnog trenera potice iz nase monografije 1962-2000. Str 75. Mogu da slikam ali racunam da pravi Meraklija mora da ima ovo istorijsko blago :)
Link to comment

Vidis nas klub ima neku istoriju,a tu istoriju je neko zapisao u nasim monografijama.Podatak doticnog trenera potice iz nase monografije 1962-2000. Str 75. Mogu da slikam ali racunam da pravi Meraklija mora da ima ovo istorijsko blago :)

Podjebavaj....nego kaži mi koliko utakmica je te sezone odigrao u Kupu ? Ovo su podaci za tadašnju Prvu A i prvu B ligu. Naravno da imam monografiju...čisto da ne arčiš snimak. Da dodamo da je igrao zajedno sa Jovom Mišeljićem, Sašom Mrkićem, Bankovićerm. Šmuci je bio golman, a sadašnji trener - prvi asistent Dragan Ilić je zabeležio 30 nastupa. Tu sezonu pamtim po gradskom derbiju sa Jastrebcem i pisanjem Tome Todorovića, tj. optužbama da smo namestili utakmicu na Čairu i pustili ihd a pobede sa 3:1. Gledao ja tu utakmicu...ne piše sve po mogorafijama ;)

Link to comment

Vidis nas klub ima neku istoriju,a tu istoriju je neko zapisao u nasim monografijama.Podatak doticnog trenera potice iz nase monografije 1962-2000. Str 75. Mogu da slikam ali racunam da pravi Meraklija mora da ima ovo istorijsko blago :)

Sledeći put kad rešiš da me ovako edukuješ, plasiraćeš se na IL....da znaš :P

Link to comment

Eto vidis da je govno toma i tada bio govno ne vezano za godine.A ovo su zvanicni podaci za prvenstvene utakmice,za kup ne znam. Neka dodje sto da ne.

Link to comment

jbg, nesum skoluvala bas sa bliznacima i ko je kad trenirao ... dobra bi nam legla ta Kizina filozofija, samo sto bi morali ceo napad da promenimo ... i veci deo veznog reda ... a nazad samo golmana bi zadrzali

Mrka, Koja, D.Živković i Apostolović bi se lako prilagodili na ovaj sistem. Cakijeve pametne lopte i Arsino probijanje bi takodje leglo. Mislim da bi usporeni vezni red-pozadi trebali da ubrzamo ili šta god...

Link to comment

Mrka, Koja, D.Živković i Apostolović bi se lako prilagodili na ovaj sistem. Cakijeve pametne lopte i Arsino probijanje bi takodje leglo. Mislim da bi usporeni vezni red-pozadi trebali da ubrzamo ili šta god...

 

Tolko smo bili jaki zadnju sezonu, da polovina od navedenih nisu skrpila po celo poluvreme na prolece ........

Link to comment

Tolko smo bili jaki zadnju sezonu, da polovina od navedenih nisu skrpila po celo poluvreme na prolece ........

To je bila greška ;)  

Link to comment

Ima i nas koji imamo samo monografiju do 1974. Moze neka fotka kao dokaz izlozenog

Screenshot_1.jpg

Edited by Legenda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...