Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Је л' мислите да ће Арсић да остане? Питам јер сам га ја у глави већ отписао јер је, по мени, био наш најбољи играч. Ако би и остао, не би било лоше да се скрпи нека кинта да му се понуди продужење уговора јер је још годину везан за нас само. А што се чика Кизе тиче, мени је мало непознат његов рад, искрено, али од свих имена до сада која су ''процурела'' ово је стварно најнормалније у неку руку.  

Link to comment

Da krivo mi samo sto nema slika tima...jbg

 

 

Mislim da je Ivica Kralj na golu Jastrebca

Edited by Legenda
Link to comment

Је л' мислите да ће Арсић да остане? Питам јер сам га ја у глави већ отписао јер је, по мени, био наш најбољи играч. Ако би и остао, не би било лоше да се скрпи нека кинта да му се понуди продужење уговора јер је још годину везан за нас само. А што се чика Кизе тиче, мени је мало непознат његов рад, искрено, али од свих имена до сада која су ''процурела'' ово је стварно најнормалније у неку руку.  

Dobar je bio sa Vojvodinom, bejaše i Spartak uveo u Evropu.....nešto beše i oko reprezentacije.

Link to comment

 

Mislim da je Ivica Kralj na golu Jastrebca

Ja sam bio na tu utakmicu sad se secam :)

Branio je za jastrebac samo ne znam vremenski period

Edited by Redrooster
Link to comment

Је л' мислите да ће Арсић да остане? Питам јер сам га ја у глави већ отписао јер је, по мени, био наш најбољи играч. Ако би и остао, не би било лоше да се скрпи нека кинта да му се понуди продужење уговора јер је још годину везан за нас само. А што се чика Кизе тиче, мени је мало непознат његов рад, искрено, али од свих имена до сада која су ''процурела'' ово је стварно најнормалније у неку руку.  

 

Zescu polusezonu je imao iza sebe ... Mislim kad se zadnji put bavio fudbalom. Ali ipak, u poredjenju sa Recka, Siptara itd, Gvardiola licno

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

 

 

Mislim da je Ivica Kralj na golu Jastrebca

 

Ratne, godine nemastine, al sto bi kolega primetio, reklame kolko oces po stadion

Link to comment

 

 

Mislim da je Ivica Kralj na golu Jastrebca

A Bata Djora trener. Vidjen dan pre utakmice u hotel dal Srbija, dal Partizan, u N. Banji, gde su igraci Radnickog bili u karantin. Otud i prica o pustanju Jastrebca.

 

A sto se Kize tice

giphy.gif

Link to comment

Шта год да раде, нек решавају брзо. За месец дана  почиње првенство. Треба припреме одрадити, а пре свега формирати тим. Да се не одужи ред код Наиса... :naughty:

Link to comment

Kada bi me pitali kog trenera bih doveo da mogu, onako na prvu bih rekao Ilija Stolica.

Slicna filozofija igre kao i Rastina, radio sa mladima u savezu, dobro poznaje nasu ekipu i ligu, samo treba da nastavi gde je prethodni stao i sa timom i skolom itd....

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ne znam samo da li je Nemac odbio Tonceva. Ovaj mu sigurno odbrusio "ce da vidis ti kad treneri u red cekaju kod Naisa"!!!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...