Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Antic ce kod nas. Nislije nek trpe Zivadinovica kako znaju i umeju

 

Toj ce bidne kad prdne kukavica i kad Nisava pocne da tece nakod Pirot

Link to comment

Toj ce bidne kad prdne kukavica i kad Nisava pocne da tece nakod Pirot

Nego kako je izgledalo dok vas je vodio 1 živa.jel tacno da ste ga brzo najurili

Link to comment

Nego kako je izgledalo dok vas je vodio 1 živa.jel tacno da ste ga brzo najurili

 

Post se vise odnosio na Antaru :0.6:  Sace ovi Ramadani sa  informacije od Zive

Link to comment

Post se vise odnosio na Antaru :0.6: Sace ovi Ramadani sa informacije od Zive

Ma pitam za Živu znam da je bio kod vas. Jednom pričo kod Andjusa kako je težko biti trener u Niš

Link to comment

Ma pitam za Živu znam da je bio kod vas. Jednom pričo kod Andjusa kako je težko biti trener u Niš

 

U sustini, da, jeste, ocekivanja su uvek ohoho iznad realnosti. Kad to pomnozis temperamentom, jasno odakle ringla na nasoj klupi. Zato se i jeste Nis poklonio Rasti. Dve ipo godine. To ti je ko 15 u normlanim uslovima

Link to comment

A da ovaj Lindeman nije saradjivao sa Reckom po Nemacku? Tu je negde zavrsio trenersku karijeru kad su i drugog gospodina hapsili???

Sve nam se motaju treneri koji su obitavali u trecu, cetvrtu ligu Nemacke. Bar se po stampi razvlace.

Hm mmmmm ....

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ne moze doci neki sibicar i prevariti nisku publiku forama...takvi su brzo provaljeni.

 

Pre svega da se zahvalim na novootvorenoj mojoj temi na deponiji gde cu se inace obracati javnosti.

Link to comment

Nadam se da je ovo samo pogresno nagadjanje medija oko trenera, inace stvarno se treba zapitati cemu sve ovo i koji cilj se zeli postici sa neafirmisanim trenerima pred kraj karijere ???

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

 

 

Ne moze doci neki sibicar i prevariti nisku publiku forama...takvi su brzo provaljeni.

Pre svega da se zahvalim na novootvorenoj mojoj temi na deponiji gde cu se inace obracati javnosti.

Ogranicen zar ne? Odnosi se za humoresku sklanjanje sa laznog laugh topića...jel ti levi brat?
Link to comment

Ogranicen zar ne? Odnosi se za humoresku sklanjanje sa laznog laugh topića...jel ti levi brat?

 

Ne diraj ga Hakala, jebo ti mater svo-ju

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...