Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

 

 

 Fudbaleri Dinama zvali su me čim su saznali da prelazim u Radnički. Postavili su mi ultimatum, govoreći da će svi  iz Dinama ukoliko ih napustim. Nisam imao kud, priznajem – kaže Dragan Antić.

 I u Nišu ima opozicije, mnogo! Žive mnogi na račun Radničkog. Pitanje je šta bi ispalo u celoj toj priči. Čekali bi mnogi, verovatno, prvu krivinu, da me buše... Praktično sam sve detalje oko saradnje dogovorio sa predsednikom Ivicom Tončevim, ali verovatno bih „poludeo“ i napustio klub, posle desetak dana. Ne klimam glavom i nisam za kombinacije, već za uspehe, a oni se u Srbiji ne praštaju.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сад ми некако дође тешко што нас је одбио, каква громада од човека  :cry:

Link to comment

 

Radnički se žalio UEFA, trener iz inostranstva!

 

Kako naš portal saznaje, u pitanju je stručnjak iz Nemačke koji ima iskustvo sa radom u našoj zemlji. Naime, ovaj trener je već predvodio jedan srpski klub, beogradski Partizan, pa nam ostaje da vidimo da li će ga prvi čovek kluba privoliti da još jednom oseti čari Srbije i našeg fudbala.

http://www.realsanisave.com/content/radni%C4%8Dki-se-%C5%BEalio-uefa-trener-iz-inostranstva

 

Link to comment

Reber...Mateus ?

 

Ovo mi deluje ko onomad s  Borjana Na kog nemca se misli.....bila su dva komata

Ako nije neki zesci spin, cenim ga Reber.

Link to comment

Ako nije neki zesci spin, cenim ga Reber.

Ma to si real pusta filmovi,jel se nista ne desava ...da malo digne prasinu.Ja ga tako cenim...

Link to comment

Ali će možda fino da se uda u Niš.

E samo mu fali da se još jednom ženi.... :isuse:

On može da vodi Zvezdu, Partizan....ostale klubove u Srbiji, posle 4-5 kola-otkaz.

Možda je mislio na Stepija....a možd ana Avrama Granta, pa nas samo zamajava.

Edited by Legenda
Link to comment

E samo mu fali da se još jednom ženi.... :isuse:

On može da vodi Zvezdu, Partizan....ostale klubove u Srbiji, posle 4-5 kola-otkaz.

Možda je mislio na Stepija....a možd ana Avrama Granta, pa nas samo zamajava.

Ma ja tipujem na nekog bratka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...