Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Reber po meni bolje resenje na duze. Covek za 6 godina doveo Hertu iz druge lige u Ligu Evrope. To sto se nije snasao u Partizan ne znaci nista.

Mateus svakako zvucnije ime a i vise realna opcija jer nigde ne radi par godina. Sa njim bi mogli da privucemo nekog igraca i sigurno bi bolje motivisao ekipu a i trcanje bi bilo musko. Medjutim ne znam na duze staze kako bi sve to izgledalo.

Reber je vodio Hertu sest godina i to je za svako postovanje, onaj ko ne zna sigurno da ne moze toliko da se zadrzi.

Ako je vest tacna bolje nego Recko.

Link to comment

Леле, ако дође неки Немац ови са запад има да га убију начисто с добацивање  :lolol:

Link to comment

Strani trener je macka u dzaku. Ne toliko jer nisu aklimatizovani na nase uslove nego kada zbog tih uslova rezultatski ne zadovolje upravu pa ne daj boze dobije otkaz. Oni ne prastaju ni jedan cent. Najbolji su za brzo bankrotstvo i katanac jedan pozamasan...

Sa druge strane ako hoces da razdrmas ekipu i da na precac izlecis neke komplekse, nema bolje.

Link to comment

Pa onaj iz Radnika Surdulice i Javora, već je sarađivao sa Tončevima, mada ne znam kako su se razišli, ne bih rekao loše

 

Sad je slobodan, taman mu treba nešto da stažira dok se u Zvezdi ponovo ne otvori mesto

Link to comment

Pa onaj iz Radnika Surdulice i Javora, već je sarađivao sa Tončevima, mada ne znam kako su se razišli, ne bih rekao loše

 

Sad je slobodan, taman mu treba nešto da stažira dok se u Zvezdi ponovo ne otvori mesto

 

То је други Тончев, али и ја бих радо тог тренера видео код нас...  :fantom:

Link to comment

Ево решења...

 

Нека направи уговор са нама на 3-4 године, после 2 године дамо га вама уз обештећење од 300.000€. Зашто кварити већ установљен стандард...?

Link to comment

sada ce da nadju nekog anonimusa koji je radio po nemackim regionalnim ligama, kao sto je smederevo svojeveremeno dovelo spanca iz nizih spanskih liga, ali svakako bolje i to nego da zavrte mladena dodica ili cureta bunkericu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...