Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

U moru isčekivanja ko će sesti na klupu Čaira jedna dobra vest

Dva kola pre kraja prvenstva RIS lige naši KADETI danas na ČAIRU overili prvo mesto i plasman u KVALITETNU KADETSKU LIGU

U derbiju sa jedinim takmacem

RADNIČKI -OFK BOR ubedljiva igra i pobeda nasih nada od 6-0

BRAVO KADETI

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji god trener da dodje,treba ga vezati i istrpeti bar 3 godine.Mislim da bi Kiza bio odlicno resenje.Kolko se secam Partizan je odlicno igrao dok je bio kod njih,e sad nekad rezultati ne prate te dobre partije i to treba istrpeti.Secam se Milinkovica iz igrackih dana ...bio je odlican,britak desni beki i davao je uvek maksimum ...Ako bude takav trener bio bi odlicno resenje....po meni  :)

Link to comment

Dzaba ti dobar trener ako imas prosecne igrace. Kiza bi, verujem, imao isti pa cak mozda i slabiji rezultat da je bio na Rastinom mesu. Nije sve u parama, ima nesto i u lovi ......

Link to comment

Dzaba ti dobar trener ako imas prosecne igrace. Kiza bi, verujem, imao isti pa cak mozda i slabiji rezultat da je bio na Rastinom mesu. Nije sve u parama, ima nesto i u lovi ......

Kiza bi doveo igrace naspram njegovog poimanja fudbala pa bi mozda i incidentno osvojili cetvrto mesto.

Nadam se da je glavni skaut kod nas M.Jovanovic a ne Rasta pa da tu nismo izgubili Rastinim odlaskom.

To bi znacilo i za sve dalje trenere jer mnogi treneri ne skautiraju vec traze odredjen tip igraca, zavisi i od org kluba, novca i dr.

Inace Kiza se nigde nije dugo zadrzao i to mi se jedino i mnogo ne svidja. Ako ga dovodimo bar da bude na dve godine i da se stavi otkupna vrednost ugovora u slucaju da ga neki klub pozeli pre isteka istog.

Ovako klubovi menjaju ali i treneri su ptice selice...

Link to comment

Za Kizu je Nova godina daleko u Nišu....ako uopšte dodje.

Zato ne treba traziti takve trenere.

Ako dodje Kiza dolazi i Babovic :D

Link to comment

Zato ne treba traziti takve trenere.

Ako dodje Kiza dolazi i Babovic :D

Nije stavr u Kizi...taman posla. Kiza je, po meni, najbolje trenutno rešenje od ponudjeniš. Daj boše da ostane 2-3 godine.....ali nije Kiza bitan i ne pita se samo on.

Vidiš, da u školi, ne možemo da zadržimo ni jednog kvalitetnog trenera.....i zašto je Rastavac otišao....dva pitanja i odgovori koji će upotpuniti sliku opšteg stanja.

Jel repariran teren, i da li je to obećano. Prekrečene svlačionice i par ormana i stolova nije rekonstrukcija stadiona. Jel i to beše obećano. Za Zapadnu tribinu neću ni da počinjem, nemam vremena...idem na Nais da gledam taj red fudbalera koji se formira. Nemam ništa protiv tog reda, neka dovedu celu Barsu u Niš, a koliko će fudbalera iz omladinaca da se priključi prvom timu ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...