Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Kada bi me pitali kog trenera bih doveo da mogu, onako na prvu bih rekao Ilija Stolica.

Slicna filozofija igre kao i Rastina, radio sa mladima u savezu, dobro poznaje nasu ekipu i ligu, samo treba da nastavi gde je prethodni stao i sa timom i skolom itd....

Nemoj brate...prezime ko "uzorak" za Higijenski zavod.... :isuse:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da dodam da se Milinkovic nigde nije duze zadrzao. Kod njega postoje dva scenarija, jedan da odigra dobro polusezonu ili sezonu i na prvu malo bolju ponudu odleprsa. Drugi je da zasere u prva 5-6 kola sve sto se zasrati moze pa opet sam ili uz pomoc uprave da ode.

Secam se da su ga u Vozdovcu istrpeli za katastrofalan pocetak i da je posle odlicno vodio ekipu. Ali samo da kraja sezone.

Doveo bih ga ali da postoje cvrste garancije da ce da vodi ekipu makar dve godine.

U slucaju ponude vecih klubova ok ali da ode u taj Anatorzis ili kako se vec zove ili u Tiranu to bih ugovorom zabranio. Ili bih trazio obestecenje a on da potpise na dve godine.

Ovako ce se treneri igrati fudbala i svako ce da menja i filozofiju igre i igrace na 6 meseci.

Niko ne preuzima odgovornost, niciji rad ne moze na duze da se sagleda a svi ce da zakukaju kako je trenerski posao tezak u Srbiji i kako ih menjaju cesce nego carape.

Mislim da samo ne treba hrliti bez plana, strategije i vremena i uraditi bas ono sto Rastavac nije radio a to je na silu i incidentno teziti ka nekim previsokim ciljevima.

Posebno ako se zapostave najbitnije i sustinske stvari u klubu. Stabilizacija kluba, razvoj i unapredjenje skole fudbala itd...

Da ne bude posle, ko visoko leti.....

Mislim da treba nastaviti istim putem kao i do sada a to je planski dovesti trenera, omoguciti mu da radi i istrpeti ga ako treba. Planirati i raditi pa ce rezultati morati da dodju. Ovako mozda zalicimo na blizance ali samo u tom segmentu

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Biti ćete uredno prijavljeni Obradu... :fantom:

 

Kako se Gagi raketa nosi sa izazovima koje je novo rukovodstvo donelo sa sobom ?

Link to comment

Kako se Gagi raketa nosi sa izazovima koje je novo rukovodstvo donelo sa sobom ?

Takvi uvek trebaju....dodji, odnesi, prinesi....što da goriš ruke kad imaš mašu...idi za burek, odnesi papire...pare ko slepcu i to kad ih vidi...na žalost.

Link to comment

Kada bi me pitali kog trenera bih doveo da mogu, onako na prvu bih rekao Ilija Stolica.

Slicna filozofija igre kao i Rastina, radio sa mladima u savezu, dobro poznaje nasu ekipu i ligu, samo treba da nastavi gde je prethodni stao i sa timom i skolom itd....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...