Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ваљда је турена тачка више око чика Пере и да се момци у миру спремају за меч против Чукаричког.

 

Takođe, potpredsednik Nišlija Dejan Propadalo kaže da nema nikakvog razloga da otpuste trenera, da su to bile samo neosnovane priče, te da su zadovoljni time kako vodi tim

https://www.juznevesti.com/Sport/Pakult-Nikada-nisam-dovodio-u-pitanje-svoj-rad-u-Radnickom.sr.html

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niko da pita gde nam je brat Merosina,da li je ziv,,sto se ne javlja..........ako,ako  :misko: :misko: :misko:

 

Bio sam odsutan,nisam bas bas upucen u desavanja u klubu,pa bih postavio par pitanja:

 

Zasto je Popara izgubio status u klubu ? Nema ga ni u prvih 11,ni sa klupe ne ulazi..

 

Nesto sumnjam da je bolji od ovog momka sto dodje iz Vojvodine...

 

Ista prica za Apostola i Zivkovica,kako su skrajnuti...ajde Apostol je mozda i slabijeg kvaliteta od Dusana Zivkovica,ali oboje zasluzuju malo vise postovanja (to vazi i  za Poparu).

 

Kakav je Golubovic,ja ga znam kao talentovanog momka,ali nije izkazao pravi bum u PFC-u...To je ista prica kao i za Duleta Zivkovicau CZ.

 

@Mare nemoj spominjati Basu,ljubi te brat.pa on u Francuskoj prima milion evra,nema te sile Putin,Tramp,Papa da ga dovedu kod nas da igra za 2 ipo hiljade evra mesecno.

 

Po meni sta realno mozemo da dovedemo,a da su kvalitetni igraci :Marko Poletanovic koji je slobodan igrac,Veljko Simic 95 godiste vrlo,vrlo talentovan igrac.Bio je u mladjim kategorijama CZ,ali ode u Bazel..Pa ga seljakali po pozajmicama,sad je slobodan igrac. Pratio sam ga ja jos u repki ,znam da je opasan igrac,agresivan,zna 1 na 1,cak 2 na jedan (Katai stil),velika steta ako ne zagrizemo za njega. Em ce biti dobar za nas,sto je kvalitetan igrac,em ce biti dobro za njega da vrati karijeru.

 

 Tu su i Petar Golubovic desni bek,kao i Dejan Drazic koji bi mogao da dodje na jednogodisnju pozajmicu,posto je sad u Selti Btimu...a svi znamo o kakvom se talentu i igracu radi...

 

To je Mare to po mom misljenju,pa baci kom. o mojim predlozima.

 

 Pozdrav braco,pa da se druzimo i ove sezone :s_a::s_u::s_dj::jerry: :lala:

Ako nisam pomislio pre dva dana, evo ne pomerio se :naughty: 

 

Apostolovic je povredjen, ligamenti i za njega je polusezona zavrsena. Steta jer ga Pakult mnogo gotivio a i pokazivao je zavidnu formu na startu priprema. Mogao je ove sezone da eksplodira. Malercina....

Zivkovic ne pruza nikakve partije. Na pripremama sto sam gledao a gledao sam sve sto je moglo, nista nije pokazao.

 

U klubu su svi izgubili status koji su preko 30 banke tj. otpusteni. Trazio se strani trener, koji forsira disciplinu i trcanje kao i mladji kadar koji ce svojom poletnoscu i energijom to umeti da iznese na pravi nacin. Tako da je Popara otpisan. Inace on nije prikazivao ni delic od igre koju sada pruza u Zemunu a i ne verujem da bi se ovde naigrao i da je ostao. Zivkovic Milos i Caki zamalo da odu ali na insistiranje Pakulta ovaj drugi je jedva zadrzan a prvi je sada u Backoj. Ponudili su im sremne uslove iz zahvalnosti i ljudi se uvredili. Posle korigovali to kod Cakija.

 

Basu spominjem onako. Pustam masti na volju. Toliko je bilo crnih tema da jedine lepe mogu da se izmisle :D  Inace Basa ima 34 godina i slobodan je igrac. Kad se sve uzme u obzir mozda takav igrac i nije nerealan. Naravno nece igra za koru hleba.

 

Inace fokus je na stoperu. Fali nam jedan iskusan, dobar koji ce da vodi odbranu. Bekove imamo i vise nego dobre za nasu ligu. Mislim da imamo trenutno jedan od najboljih bekovskih parova u ligi. Sve ostale pozicije su takodje popunjene i samo neki ekstra kvalitet bi mozda mogao da dodje u obzir. Naravno da dodje na Cair i da moli da ga prime, jos ako ne trazi pare... eheee... milina...

Link to comment

Ваљда је турена тачка више око чика Пере и да се момци у миру спремају за меч против Чукаричког.

 

https://www.juznevesti.com/Sport/Pakult-Nikada-nisam-dovodio-u-pitanje-svoj-rad-u-Radnickom.sr.html

 

Reko vam ja da postajemo ozbiljan klub. Poanta je da se ne zna ni ko kog tera ni ko kod podrzava niti  ko kome ledja cuva ... xexe ... cuka moze izvuci x najvise

Link to comment

Niko da pita gde nam je brat Merosina,da li je ziv,,sto se ne javlja..........ako,ako  :misko: :misko: :misko:

 

Bio sam odsutan,nisam bas bas upucen u desavanja u klubu,pa bih postavio par pitanja:

 

Zasto je Popara izgubio status u klubu ? Nema ga ni u prvih 11,ni sa klupe ne ulazi..

 

Nesto sumnjam da je bolji od ovog momka sto dodje iz Vojvodine...

 

Ista prica za Apostola i Zivkovica,kako su skrajnuti...ajde Apostol je mozda i slabijeg kvaliteta od Dusana Zivkovica,ali oboje zasluzuju malo vise postovanja (to vazi i  za Poparu).

Форум је управо добио нову димензију.

Баш си неупућен мерошино, али нема лошо, ће те обавестим ја сад. Овако, Попара је прешо у Земун и тамо игра у првом тиму, јуче против Чуке је имао једну страшну прилику за гол. Апостол је нажалост доживео тежу повреду, лигамената чини ми се, а можда и грешим, али доживео повреду и није ни регистрован за овај део полусезоне због тежине повреде. Надамо се да ће се оправити за пролећни део полусезоне. Што се тиче Живковића то је већ ствар трнера, био је на клупи у Шапцу, видећемо да ли ће добити више шансе. Мени који посматрам са стране се чини да се неће много наиграти, мада свакако има квалитета и знам многе овде на форуму који би волели да га виде и у првих 11. Надам се да си задовољан одговорима.

 

Zna li neko da li je danas Pakult vodio trening?

Маре бе, па мора се играчи мало и одморе, не може сваки дан тренинзи...  ;)

Link to comment

merosino, Popara po povratku nije dobio pravu sansu ni kod Raste onomad ... mislim da je kaznjen jer je precutao da je povradjen dosao u klub a nasi profesionalci nisu za shodno ni nasli da ga pregledaju po dolasku ... ona malo  sanse sto je dobio kod raste, ispod sl proseka , sto bi reko student

Link to comment

Niko da pita gde nam je brat Merosina,da li je ziv,,sto se ne javlja..........ako,ako  :misko: :misko: :misko:

Znam da čitaš samo stranu na koju postuješ pa da ti kažem....unazad nekoliko strana pitah za tebe... :0.6:

Link to comment

Znam da čitaš samo stranu na koju postuješ pa da ti kažem....unazad nekoliko strana pitah za tebe... :0.6:

Citam sve,mada sam juce dosao u BG pa me mrzelo da listam iznova desetine strana...

 

 Cenim to sto me spominjes :0.6:

Link to comment

Citam sve,mada sam juce dosao u BG pa me mrzelo da listam iznova desetine strana...

 

 Cenim to sto me spominjes :0.6:

Da budem jasan i precizan. Pitao sam se gde si, nema te....da se nisi oženio?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...