Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Monika radi kao vaspitacica u jednom niskom vrticu. A ova nova je dosla iz doma zdravlja. Zavrsila filozofski i posle radila na infektivnoj klinici, ne znam koja funkcija

Edited by ackonish
Link to comment

Monika radi kao vaspitacica u jednom niskom vrticu. A ova nova je dosla iz doma zdravlja gde je radila na infektivnom odeljenju...

 

Jel moze info u kom vrticu ? Ja sam otac maloletnog deteta, hteo bih nesto da je konsultujem ...

Link to comment

Acko, ne ljubomirisi, vi ste drugari. Ako joj stvarno zelis dobro i zahvalnost sa njene strane, povezi nas radi zdravog odrastanja mog deteta, ne za drugo ...

Link to comment
Чукарички - Раднички Н.

 

Субота, 19.08.2017 20:00 - Београд

 

Главни судија: ЂОКИЋ Ненад

Први помоћни судија: ПЕТРОВИЋ Немања

Други помоћни судија: ЈОВАНОВИЋ Владимир

Четврти судија: САНТРАЧ Дејан

djokic-sudija.jpg

Edited by Legenda
Link to comment

Vecini sportskih novinara u Nisu bih konfiskovao akreditacije kao sankciju za sav defetizam, sirenje dezinformacija kao i huskanje javnosti zadnjih nedelju dana. Nek bar opravdano kukaju sto nema konferencija za novinare u onolikoj meri koliko bi oni zeleli. Neka se kmeket cuje do Selicevicu i Jastrebac.

Link to comment

Са оваквим новинарским понашањем уопште нема потребе да било ко из клуба нешто претерано сарађује са новинарима. Која је идеја иза целе ове фрке која је конструисана. Само нека ради Пакулт даље као сад на почетку и молим лепо, новинаре одјебати максимално колико је то могуће...

Link to comment

Ja mislim da uopšte nema defetizma. Verno je prenešeno, ali i ne do kraja, ono što se događa u klubu, a čelnici u klubu su na kraju, kad su videli da su pojeli govno, ispeglali stavr kako su ispeglali. Nedostaje ime čoveka koji je hteo Pakulta "van priče" , mada verujem da će ubrzo nekako isplivati.

 

Što se tiče sportskih novinara u Nišu, ima ih brojkama i slovima tri (3) i svi su oni jedinstveni u stavu,koji je na žalost, u suprotnosti sa onim što tvrdite i ne seju defetizam. Dvojica od njih trojice su zagriženi navijači Radničkog, Nišlije, a treći, ponajveće ime među njima, na žalost i najzajebaniji lik. E tog lika zabole "ona stvar" ko se kako zove i šta je po funkciji....ako ima vest, baca je odmah na 'artiju.

 

Niko od od onih koji nešto pišu, u koje i sebe ubrajam, kao i Acka koji je prvi obajvio vest, ni slovce nisu napisali protiv Pakulta, naprotiv. Svima je stav "ne dirati čoveka kad mu dobro ide"...a to što neko planira da proda neke igrače i boli ga qratz kako će se to odraziti na naše rezultate, to je kacer kluba koji treba što pre eliminisati. Kao sve drugo što ide uz njega....kao support.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...