Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Šteta je što još nekoliko lepih akcija nije rezultiralo pogocima. Odlična igra Radničkog u drugom poluvremenu. Živković odličan na golu, kapiten Jovanović "pretrčao boga" i dobro se snašao u ulozi zadnjeg veznog, Pavkov srčan, borben. Nad njim napravljen faul kod vodećeg gola. Šteta što makazice nisu ušle u gol. Arsić-šta reći....ostali dobri, vrlo dobri.

 

Proslava gola s Pakultom....neprocenljivo.

 

BEZ IZNENAĐENJA U NIŠU

Link to comment

Moje vidjenje ukratko, ako ostane Pakult, imacemo mnogo ozbiljan tim. Ako ode, onda je svejedno...

 

Najslabije karike veceras: Kovacevic, u pojedinim trenucima pogubljen, mada dosta ofanzivan za jednog zadnjeg veznog, Tomic totalno van forme

Slavisko igrac utakmice, orao po krilu, na kraju nagradjen lepim golom

Aksentijevic tatko na svi nasi bekovi do sada.

Aca ko u najboljim danima

Arsa ko Arsa

Ostali, vrlo dobri do odlicni

Link to comment

Moje vidjenje ukratko, ako ostane Pakult, imacemo mnogo ozbiljan tim. Ako ode, onda je svejedno...

 

Najslabije karike veceras: Kovacevic, u pojedinim trenucima pogubljen, mada dosta ofanzivan za jednog zadnjeg veznog, Tomic totalno van forme

Slavisko igrac utakmice, orao po krilu, na kraju nagradjen lepim golom

Aksentijevic tatko na svi nasi bekovi do sada.

Aca ko u najboljim danima

Arsa ko Arsa

Ostali, vrlo dobri do odlicni

:lolol:

Link to comment

I ja mislim da je Aci dobro legla ova nova pozicija, bolje nego prethodnih sezona na krilu, barem po ovom veceras. Ne znam dal smo imali ofanzivnije bekove nego sad, Subic asistencija i zamalo gol, obojica sa dosta prodora i centarsuteva. Zivkovic sigurniji od Bajica i Zogovica. Milina, narocito drugo poluvreme. Pakulte vodi nas do titulee !!! (onaj s pehar) 

Link to comment

I ja mislim da je Aci dobro legla ova nova pozicija, bolje nego prethodnih sezona na krilu, barem po ovom veceras. Ne znam dal smo imali ofanzivnije bekove nego sad, Subic asistencija i zamalo gol, obojica sa dosta prodora i centarsuteva. Zivkovic sigurniji od Bajica i Zogovica. Milina, narocito drugo poluvreme. Pakulte vodi nas do titulee !!!  :0.6:

Link to comment

 

 

U prvoj utakmici na svom stadionu u novoj sezoni, Fudbalski klubRadnički uspeo je da prilično nadigra beogradski Rad i, pobedom od 2:0, zabeleže i 3. trijumf u nizu. Da li zbog prijatnijeg vremena u odnosu na prethodne dane ili zbog novog entuzijazma “meraklija”, na “Čairu” bilo je znatno više publike u odnosu na utakmice u prošloj sezoni.

:wacko:

Link to comment

Moj utisak je da imamo ogroman prostor za napredak. Vidi se da su igraci u zavidnoj formi posebno se to odnosi na kapitena koji kada je u formi igra odlicno, kada nije onda je nedorecen. Ne znam zasto se ranije nije snalazio u sredini osim mozda zbog toga sto je igrao vise ofanzivno. Ova pozicija mu lezi i karakterno i tehnicki.

Takodje ne mogu da se odam utisku da smo pored tolikog trcanja opet mogli da primimo par gola. Definitivno bi nam lepo legao neki Basa :D

Mislim da sam sve rekao. Odbrana Tomke i Simunovic moraju mnogo, mnogo sigurnije. Lako nam protivnik napravi dubinu pored njih.

Bekovi jako agilni a posebno bih istakao nezaustavljivog Aksentijevica.

Kovacevic dosta ofanzivan i odvazan i kod cuvanja lopte i kada treba krenuti napred. Jeste da je ponekad mekan, nekad zakomplikuje ali mi nismo imali do sada srednjeg defanzivnog koji je toliko visok a opet i ofanzivan i tehnicki potkovan. Par puta je prebacio ceo teren i igraca pogodio na suprotnu stranu u trepavicu. Lepo trci, otvara se... Ja sam iznenadjen obzirom da je dosao poslednji i da sam citao da navijaci Vojvodine kazu da su njegovim odlaskom samo dobili. Po meni bolji od Tomketa na toj poziciji a cini mi se da ima prostora za napredak.

Slavisa kao jedan od iskusnijih mozda treba jos vise da se ponavlja. Svestan sam da nije Caki ali kada ovaj nije na terenu od ovog drugog Stojanovica ocekujem foru, fintu i sl. Ipak vidi se iskustvo, lepo je pripremljen i kako je utakmica odmicala sve je bio bolji. U pocetku je dosta klizao po terenu :)

Golubovic igra shodno godinama i stazu u SLS. Trebaju mu utakmice kako bi njegov talenat dosao jos vise do izrazaja. Ovu utakmicu odigrao sasvim zadovoljavajuce.

Arsa ko Arsa ;)  Nema sta da se prica, radilica, radi i daje golove. Nema tu sta mnogo zameriti ili uopste.

Pavkov nije onaj stari. Ovo je neki drugi Pavkov. Pun energije, pozrtvovan, agilan, skocan je bio i ranije. Nudi se, trazi loptu, proigrava, sutira, izvodi makazice. Jedino ta zavrsnica da mu krene kako treba pa da mu cela igra ode level up. Sa ovom igrom je mnogo korisniji nego u prvom mandatu.

Caki ko Caki :)

Trava se nije bas vido. Ako jos jednom odigra ovako nece vise terati Pakulta da ga ubacuje u igru. Nije mozda bilo mnogo vremena a sigurno su mu dozu nesigurnosti ulile ove price oko trenera koje se vezuju i za njegovo ime. Ipak je on mlad igrac i to treba uzeti u obzir.

Silo se bas dobro snasao na poziciji zadnjeg veznog. Brzi, agilniji i hrabriji od Alekse. Odlicno je iskoristio minutazu.

 

Glavni utisak, nazovimo ga utisak veceri jeste popis stanovnistva. Propustio sam deo utakmice jer sam morao da cekam red za kartu. Nisu javili da ce upisivati imena i broj licne karte. Da sam znao kao i drugi dosao bih ne u pola pet nego u tri. Na svakom koraku pokazuju nebrigu za navijace. Mnogi su se zbog ovog poteza vratili kucama. Zaista nerazumno !!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...