Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

@legenda, mare

Znači, novinari čuvaju ivicin kapital od njega samog ? Novinari mogu da utiču na odluke o prodaji igrača !?

Koji je to novinar sprečio prodaju nekog iz blizanaca ?

Jel vi stvarno mislite da išta krucijalno u klubu moze da se odigra ili odluci bez njegovog blagoslova ?

Čovek je predsednik i glavni finansijer kluba. Poteze svoje privatne i krimi veze kao i državne i politicke i sam on zna kako obezbeđuje pare za funkcionisanje kluba.

Sve se zna samo se ne zna ime ......... Seronje

Sa tobom mogu da pricam tek kad izadjes iz Ivicine guzice, do tada si jako nerazuman i tesko shvatas.

Sve ti lepo pise, ostrascenost po strani pa tad pokusaj da shvatis sta je pisac rekao.

Ovo kako si ti shvatio necu da komentarisem a iskreno Rumpele sve me vise tvoji odgovori podsecaju ko da ih neki bot pise. Jesi li ti to promenio posao u medjuvremenu pa vedzbas? :)

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovaj vikend pocinju OMLADINSKA i KADETSKA LIGA SRBIJE. Prvi put da nije bilo roditeljskog sastanka sa predstavljenim ciljevima. ZAŠTO?

ZAŠTO je klub mladje kadete prijavio da igraju ligu RIS 2 koja nema ama bas nikakav takmicarski znacaj. Zar ne treba tu generaciju kaliti u RIS 1 ili upravu škola uopšte ne zanima.

Smenom prethodnog rukovodstva niko naknadno nije predstavljen kao direktor skole. Prica se da je direktor Spasic Ivan ? Da ne bude

https://youtu.be/B3IXD_T0umA

Link to comment

Sa tobom mogu da pricam tek kad izadjes iz Ivicine guzice, do tada si jako nerazuman i tesko shvatas.

Sve ti lepo pise, ostrascenost po strani pa tad pokusaj da shvatis sta je pisac rekao.

Ovo kako si ti shvatio necu da komentarisem a iskreno Rumpele sve me vise tvoji odgovori podsecaju ko da ih neki bot pise. Jesi li ti to promenio posao u medjuvremenu pa vedzbas? :)

Interesantno je to da čovek kad ostane bez argumenata poteze arsenal neosnovanih optužbi. Te bot, te guzica. Aj taksativno odgovori na postavljena pitanja da bi smo dalje mogli nastaviti dijalog u duhu ekstovertnosti. Ma bilo ko od diskutanata. Stavio sam naočare i čekam (onajskafu)

Link to comment

@legenda, mare

Znači, novinari čuvaju ivicin kapital od njega samog ? Novinari mogu da utiču na odluke o prodaji igrača !?

Koji je to novinar sprečio prodaju nekog iz blizanaca ?

Jel vi stvarno mislite da išta krucijalno u klubu moze da se odigra ili odluci bez njegovog blagoslova ?

Čovek je predsednik i glavni finansijer kluba. Poteze svoje privatne i krimi veze kao i državne i politicke i sam on zna kako obezbeđuje pare za funkcionisanje kluba.

Sve se zna samo se ne zna ime ......... Seronje

Taksativan odgovor za nesto sto je receno nadam se na razumljiv nacin za vecinu koji su zeleli da procitaju i da shvate na sta se aludira. Za ostale moram da odgovaram na pitanja koja po nasim tekstovima uopste nisu mogla da iskoce i tako da se shvate ali ajde...

 

1. Znaci, novinari cuvaju Ivicin kapital od njega samog? 

Odakle li je ovo pitanje iskocilo ja stvarno ne znam? O ovome niko nije pisao. Misljenja sam da novinari trebaju ekskluzivu, od toga zive. Neki su privrzeniji klubu ili verni navijaci pa ne pustaju svasta u etar da ne nastete klub. Drugima to nije bitno.

Neko pise objektivno, neko navlaci na neciju vodenicu. Ako se primeti da neka namera ili potez koji sledi nije u interesu kluba i to se objavi, javnost u velikom broju odreaguje, naravno da moze da se utice da se taj potez povuce. Svi se plase mase pa i tvoje Bozanstvo ... Da li su time spasili Ivicin kapital, trenera ili klub necu da ulazim ali nesto se spasi ponekad...

 

2. Novinari mogu da uticu na prodaju igraca?

Oni ne ali u nekim slucajevima javnost moze. Glupo je uopste i udubljivati se u ovakva pitanja za decu od deset godina. Takodje se pricalo da strana koja je imala interes da menja Pakulta da ona nije mogla da izgura svoje igrace u prvi tim zarad dalje prodaje. Nigde pomena da novinari uticu na prodaju igraca. Kako si ovo shvatio ziv ti ja? Mogu da uticu ako pisu hvalospeve za nekog igraca pa oni privuku paznju skauta i klubova. Ali kazem nidje veze sa onim sto kritikujes....

 

3. Koji je to novinar sprecio prodaju nekog iz blizanaca?

Ne zanimaju me blizanci a pogotovu sve sto se desava van terena u vezi njih.... Neka ti neko drugi odgovori na ovo pitanje... Mozda da proguglas za odgovor ali ovo nije uopste spomenuto...

 

4. Jel vi stvarno mislite da išta krucijalno u klubu moze da se odigra ili odluci bez njegovog blagoslova ?

Čovek je predsednik i glavni finansijer kluba. Poteze svoje privatne i krimi veze kao i državne i politicke i sam on zna kako obezbeđuje pare za funkcionisanje kluba.

Sve se zna samo se ne zna ime ......... Seronje    

 

Predsednik se pita za sve i na kraju odgovara za postignute rezultate. Dakle tvoje Bozanstvo daje blagoslov za sve. Ali i ako je predsednik i glavni finansijer pored grada, i ako poteze privatne i krimi veze kako si rekao kao i drzavne i politicke veze ipak tvoje Bozanstvo se boji javnog mnjeja, prozivki, mase...  Ne daj boze da krene skandiranje uprava napolje na svaku utakmicu. Tvoje Bozanstvo je to dozivelo ali opet niko nije rekao da se on ne pita i ne odlucuje. Ako mislis da ne postoje struje u klubu, da niko ne pokusa da utice na odluku predsednika to je tvoje ubedjenje. On odluci na osnovu onoga sto mu prenose pa ako mu prenesu malo iskrivljeno sa recimo potpisima igraca da se povredjuju zbog neizdrzivih treninga i da je direktno za to kriv trener, sta mislis kako ce predsednik da reaguje?

To je jedan od scenarija. A ime se zna ali nije objavljeno u novinama. Da li je prica nastelovana i pustena kroz odredjene medije da se ispita ta javnost ili mozda da se strucno ili nestrucno utice na predsednika to je drugi scenario... Ima ih jos....

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...