Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

 A pa nećemo dijalog gluvih....ovog put nastavite bez mene. :)

 

seres ko trudna foka ... ko da sam ti prvi put reko da si seronja i vice versa

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

seres ko trudna foka ... ko da sam ti prvi put reko da si seronja i vice versa

Ma dobro....ja znam da ti to iz milošte. Mada mi je draže ono "žgolja" ;)

Link to comment

:lolol:

Ej...odogovori Mare,a ti ništa. Manje-više i ja bi ti isto rekao. Ustvari, ti to znaš...nego ne znam što onako "prozivaŠ"...kao da neko drugi treba da vidi ;)

A...W.F.C. dečko u pravu....seti se Rumpele kad si Vudu bio, kakav je forum bio i kako se o FK RN pisalo, a sad?

Pa u pravu su ovi džiberi što nas prozivaju i što nas svrstavaju među tri najveće katastrofe kojom je pogođen sportski deo PPP foruma. I sami smo krivi za to.

Ako...lepše je glavu u pesak, ako žimi ti...lepše je, i ne vidiš, ne čuješ, što nećeš. ;)

Zameniše analize, od golmana do levog krila, prozivke čije dete za koga navija, ko koju struju podržava...ako žimi ti, seronja sam ja, zato sam te dušooo..zavoooooleo jaaa. :P

Da zajebujemo mi ovo, nema vajda...žimiti...

Edited by Legenda
Link to comment

1peter-pakult.jpg

Na novinarsku konstataciju da je na utakmici protiv Rada viđeno nešto što se retko viša na našim terenima, a to je da svi igrači, nakon postignutog gola, dođu do trenera i zajedno proslave gol, Austrijanac je prokomentarisao sledeći rečima:

“Bio sam presrećan zbog toga. Ono što se dešavalo 48 sati pre utakmice nije bilo inicirano sa moje strane, i rekacija fudbalera me je učinila presrećnim.”

 

 

Link to comment

Mora i men potkacis pa to je. Nadam se da si primetio da ne diram nikoga. Bio si u klub i nadam se shvatio da svako ko je tamo prolazan i da nema potrebe da bilo ko u bilo koga upire prst. Uprava dolazi po politickoj liniji na ovaj ili onaj nacin. Ja licno podrzavam svakog ko zrtvuje sebe da bi moj klub ziveo. Uprava dodje i ode, igrac dodje i ostavi trag i ode. Svako po savesti radi sto misli da treba, a istorija ce pisati ucinke trenutne vlasti. Znamo svi sta su panta i driza uradili i kako ih pamtimo. Ono sto ostaje smo mi. U redu ne valja uprava, ko ce biti naslednik? Ko ce u ciganskom i grobarskom nisu (80% navija za blizance) da nadje nekog ko voli Radnicki i ko hoce da ulozi u njega bez garancija da ce mu se ista vratiti. Primer Bankovic. Kazu pa sta ako odemo u 3 ligu...Ne zelim dno naseg fudbala, ne zelim da me psuju sela po jugoistocnoj srbiji jer sam sve to proso. Hocu Radnicki u super ligi, hocu evropskog trenera, hocu rezultate. Kad ode Mima odma naricanje, "raspade se tim, umiremo", i onda 4 kolo napokon tekma na Chairu, usiranje-super smo-imamo tim...itd. Ne bavite se visom politikom jer se tesko moze uticati. Tek kad dodje privatizacija (pre ce odu ljudi na mars) moz pricamo, ali tad nema ulaz na mufte, ko zna kako ce se chair zove, ce igra jedan i po nislija...itd. Do tih kapitalistickih dana klub ce morati da isprati jos mnogo politickih garnitura i raznih oluja i negodovanja.

Link to comment

Mora i men potkacis pa to je.

Pa vidiš, ovog puta nije bilo upućeno tebi. On zna kome je upućeno, mada i ako nisi ti uveo taj standard, svojski si se trudio da ga popularizuješ. Ja sam mislio da smo to ispeglali onda kad smo se uživo sreli. Ukratko, da te razočaram, nisam na tebe mislio. Ostalo što si napisao.....pa ko to manje-više ne želi ?

Link to comment

Drago mi je, ali nikad nije imalo sta da se pegla, cista debata, ista smo strana, znamo da nam Real zajednicka tema. Bar ja pokusavam da sto vise nislija ozdravim i uputim na pravi zdrav put, put sporta stadiona chair i naseg Radnickog. Malo se podbrckujemo ne skodi. Neki su kuci, neki u dijaspori ali nas Real drzi. Gazimo dalje, imamo dobru osnovu (sportski sektor) o kom pricam sve vreme i nadam da ce ovo biti drugacija godina nego predhodne, naravno u pozitivnom smislu i rezultatima.

Link to comment

Ej...odogovori Mare,a ti ništa. Manje-više i ja bi ti isto rekao. Ustvari, ti to znaš...nego ne znam što onako "prozivaŠ"...kao da neko drugi treba da vidi ;)

A...W.F.C. dečko u pravu....seti se Rumpele kad si Vudu bio, kakav je forum bio i kako se o FK RN pisalo, a sad?

Pa u pravu su ovi džiberi što nas prozivaju i što nas svrstavaju među tri najveće katastrofe kojom je pogođen sportski deo PPP foruma. I sami smo krivi za to.

Ako...lepše je glavu u pesak, ako žimi ti...lepše je, i ne vidiš, ne čuješ, što nećeš. ;)

Zameniše analize, od golmana do levog krila, prozivke čije dete za koga navija, ko koju struju podržava...ako žimi ti, seronja sam ja, zato sam te dušooo..zavoooooleo jaaa. :P

Da zajebujemo mi ovo, nema vajda...žimiti...

 

pa bem li ga drug, sta predlazes, da se zdravimo pa da kratimo pol'k, a ? a za boldovano evo vrisak iz medjunozja

Link to comment

Не знају кладионичари да је дао црвену на 1 да их завара, а Пропадало инкогнито турио 10.000€ на 2...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...