Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

U proteklim danima igracima je poturan papir sa izjavom da su se povredjivali na treninzima i da je za to kriv Peter Pakult... Nijedan od fudbalera nije zeleo da potpise tu izjavu.

Edited by ackonish
Link to comment

Да и ја напишем коју, пошто су се сада мало слегли утисци.

 

Очекивао сам мало већи одзив публике синоћ. Ако су неки стварно одустали и отишли кућама због процедуре око куповине улазница, онда клуб мора другачије да се организује са продајом истих. Сулудо је због тога губити гледаоце, а знамо какава нам је менталитет и да ће наш човек увек да оде ако види да треба да чека ред за нешто. Утакмица је мени била интересантна. Видели смо нови Раднички, агилнији, бржи. Синоћ сам схватио колико ми заправо до сада нисмо имали игру по бековима. Ту сам видео највећу разлику у односу на претходне сезоне. Види се потпис тренера током игре. Слажем се са Маретом да има доста простора за напредак у игри, и да екипа с временом ће још да се уигра. По мени, овде фали још само један озбиљан, искусан штопер и то је то за ово наше такмичење. Дефинитивно, већ сада, мислим да смо јачи него прошле сезоне. 

 

Голман Живковић ми улива поверење и сигурност. Чини ми се бољи него оба наша голмана од прошле сезоне. 

Што се одбране тиче, већ сам рекао, Аксентијевић и Субић су ''преорали'' терен. Трчали су, центрирали, улазили у простор. Једини проблем може да буде што за њих немамо замене. Они су ми до сада највећа добит Радничког у овој сезони. Не знам ко је у Воши прошле сезоне играо десног бека, али мислим да је Аксентијевић морао да игра више. Штета што је Љубисављевић извадио онај Субићев шут из гола синоћ, било би лепо да је погодио, али опет уписао је асистенцију касније код другог гола. Што се штопера тиче, Томић ми је био нешто несигуран. Имао је и неке добре реакције, пар пута је пресекао нападе, али што је умео да погреши... Имам утисак да се са њим нешто дешава, мислим да је од свих играча од прошле сезоне доживео највећи пад у игри. Треба нам онај стари Томке, који одбија лопте ка нападу, и пожртвовано решава ситуације. Симуновић је био добар, чврст, има фину грађу за штопера, можда му мало фали искуства, али мислим да ће да буде од користи и на даље.

 

Изненадило ме доста колико је позиција задњег везног одговарала синоћ капитену. Мислим да ту и треба да остане, с обзиром да на беку и крилу сада имамо решења. Ковачевић нешто спорији играч, мало више дефанзивно орјентисан у смислу да често враћа лопте уназад. Добро је да имамо високог играча као што је он у тиму. О Арсићу нећу да трошим речи, испашће дугачак чаршав да пишем. Браво за погодак. Голубовић поседује велику брзину, али ми се чини да дуго није играо званичне утакмице и да је то оставило трага. Код њега мислим да је могућ највећи напредак у игри од свих наших играча. Славишко, без зезања, по мени, играч утакмице јуче. Борио се, заиста уме лепо да се загради, претрчао доста и постигао врло атрактиван погодак. Позиција на крилу мислим да му више одговара од шпица којег је играо у Раднику.

 

Павков се труди, скаче, често иду те ''балонке'', којих јуче није било пуно, на њега. Мислим да је и код њега неиграње оставило трага. Временом очекујем голове од њега, сигурно. 

 

Врло ми је интересантно да је чика Пера подигао три играча на загревање, негде око 55. мин и да су та три играча ушла касније, док се остали нису ни загревали. Траванчић се види да има жељу, имао је једну шансу замало поред гола. Мислим да није за првих 11, тренутно, и да тек треба да пронађе форму, а када се то деси добићемо још једно добро решење по крилу. О Цакију исто нећу да трошим речи. Шило је играо на позицији задњег везног. Наш најмлађи играч јуче. Види се превелика жеља да се покаже, из те жеље је мало грешио, али свакако показао потенцијал за то време које је провео на терену. Треба га форсирати са клупе, поготово код, као синоћ, већ решених мечева, да уђе последњих 10-15 мин. да стиче искуство.

 

Ето тако сам ја видео синоћњи дуел на Чаиру. Ако фудбалери читају, да се не наљуте, све што сам писао је мој поглед на утакмицу и крајње је добронамеран. Следе нам 3 меча у наредних 14 дана. По свему судећи и у наредном периоду ће бити занимљиво у Радничком. Надајмо се добрим играма фудбалера под вођством тренера Пакулта.

Link to comment

Детаљи са меча и конференција за новинаре.

 

kakav profesionalac iz rada, kakvo pozrtvovanje, igrac 44, sklonio glavu kad arsa sutnu slobodnjaka, da ga slucajno ne udari lopta uglav

Link to comment

Niko ne pominje sudjenje? Jel bilo zadovoljavajuce za istancani ukus niske publike?

Jao zaboravih :isuse:   Pored utiska veceri u vezi licnih karata i odustajanja ljudi da prisustvuje utakmici onaj aplauz na poluvremenu i kraju utakmice je bio za sve pare !!!

Niska publika nikad zadovoljnija sudjenjem  :ss1: . Ne znam samo onaj prekrsaj pre gola da li je bio ili nije bio ali protivnicki igraci se nisu bunili. Sa druge strane izjava njihovog trenera na kzs mi malo sumnjiva...

Link to comment

Inace Matrix da ti ne prepisujem ceo carsav, Lakicevic je u Vojvodini imao prednost ispred Aksentijevica. Ne znam cime nisu bili zadovoljni, mozda je odigrao jednu, dve lose, ovaj igrao standardno i toliko mu bese. Mislim da nije vise od toga ni odigrao, nesto sitno...

Link to comment

Niko da pita gde nam je brat Merosina,da li je ziv,,sto se ne javlja..........ako,ako  :misko: :misko: :misko: 

 

Bio sam odsutan,nisam bas bas upucen u desavanja u klubu,pa bih postavio par pitanja:

 

Zasto je Popara izgubio status u klubu ? Nema ga ni u prvih 11,ni sa klupe ne ulazi..

 

Nesto sumnjam da je bolji od ovog momka sto dodje iz Vojvodine...

 

Ista prica za Apostola i Zivkovica,kako su skrajnuti...ajde Apostol je mozda i slabijeg kvaliteta od Dusana Zivkovica,ali oboje zasluzuju malo vise postovanja (to vazi i  za Poparu).

 

Kakav je Golubovic,ja ga znam kao talentovanog momka,ali nije izkazao pravi bum u PFC-u...To je ista prica kao i za Duleta Zivkovicau CZ.

 

@Mare nemoj spominjati Basu,ljubi te brat.pa on u Francuskoj prima milion evra,nema te sile Putin,Tramp,Papa da ga dovedu kod nas da igra za 2 ipo hiljade evra mesecno.

 

Po meni sta realno mozemo da dovedemo,a da su kvalitetni igraci :Marko Poletanovic koji je slobodan igrac,Veljko Simic 95 godiste vrlo,vrlo talentovan igrac.Bio je u mladjim kategorijama CZ,ali ode u Bazel..Pa ga seljakali po pozajmicama,sad je slobodan igrac. Pratio sam ga ja jos u repki ,znam da je opasan igrac,agresivan,zna 1 na 1,cak 2 na jedan (Katai stil),velika steta ako ne zagrizemo za njega. Em ce biti dobar za nas,sto je kvalitetan igrac,em ce biti dobro za njega da vrati karijeru.

 

 Tu su i Petar Golubovic desni bek,kao i Dejan Drazic koji bi mogao da dodje na jednogodisnju pozajmicu,posto je sad u Selti Btimu...a svi znamo o kakvom se talentu i igracu radi...

 

To je Mare to po mom misljenju,pa baci kom. o mojim predlozima.

 

 Pozdrav braco,pa da se druzimo i ove sezone :s_a::s_u::s_dj::jerry: :lala:

Link to comment

Niko da pita gde nam je brat Merosina,da li je ziv,,sto se ne javlja..........ako,ako  :misko: :misko: :misko:

 

Bio sam odsutan,nisam bas bas upucen u desavanja u klubu,pa bih postavio par pitanja:

 

Zasto je Popara izgubio status u klubu ? Nema ga ni u prvih 11,ni sa klupe ne ulazi..

 

Nesto sumnjam da je gori od ovog momka sto dodje iz Vojvodine...

 

Ista prica za Apostola i Zivkovica,kako su skrajnuti...ajde Apostol je mozda i slabijeg kvaliteta od Dusana Zivkovica,ali oboje zasluzuju malo vise postovanja (to vazi i  za Poparu).

 

Kakav je Golubovic,ja ga znam kao talentovanog momka,ali nije izkazao pravi bum u PFC-u...To je ista prica kao i za Duleta Zivkovicau CZ.

 

@Mare nemoj spominjati Basu,ljubi te brat.pa on u Francuskoj prima milion evra,nema te sile Putin,Tramp,Papa da ga dovedu kod nas da igra za 2 ipo hiljade evra mesecno.

 

Po meni sta realno mozemo da dovedemo,a da su kvalitetni igraci :Marko Poletanovic koji je slobodan igrac,Veljko Simic 95 godiste vrlo,vrlo talentovan igrac.Bio je u mladjim kategorijama CZ,ali ode u Bazel..Pa ga seljakali po pozajmicama,sad je slobodan igrac. Pratio sam ga ja jos u repki ,znam da je opasan igrac,agresivan,zna 1 na 1,cak 2 na jedan (Katai stil),velika steta ako ne zagrizemo za njega. Em ce biti dobar za nas,sto je kvalitetan igrac,em ce biti dobro za njega da vrati karijeru.

 

 Tu su i Petar Golubovic desni bek,kao i Dejan Drazic koji bi mogao da dodje na jednogodisnju pozajmicu,posto je sad u Selti Btimu...a svi znamo o kakvom se talentu i igracu radi...

 

To je Mare to po mom misljenju,pa baci kom. o mojim predlozima.

 

 Pozdrav braco,pa da se druzimo i ove sezone :s_a::s_u::s_dj::jerry: :lala:

Link to comment

Zna li neko da li je danas Pakult vodio trening?

 

Inace po mom misljenju ako se oporavi Noma ja bih protiv Cuke istrcao u sledecem sastavu:

                                                     Zivkovic

Aksentijevic                Simunovic (Raul)         Kovacevic          Subic

 

                                      Jovanovic              Noma

 

Stojanovic                                      Arsic                             Golubovic (Mrkic)

 

                                                     Pavkov

 

Ako se oporavi Raul mislim da bi po karakteristikama on i Kovacevic cinili najbolji tandem od onoga sto imamo. Pokusavam da provalim Simunovica, nije mnogo visok, nema skok a nije ni brz. Po meni jako prosecan igrac. I sinoc su ga preskakali.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...