Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Samo me izazivaj sa ovakvim tekstovima.... Napisao sam tekst za mozda dozivotni ban pa reko da prvo izbrojim do deset.....

Ce ispadne da pa ljude teram sa foruma  :P

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

A mozda i njega jednostavno zajebavaju za pare, platu. Oni su ga doveli, vajna uprava i gradonacelnik. Lupam sad, razmisljam, mozda su imali neke varijante oko uvaljivanja igraca, jos je prelazni rok, osetljiv period ko je slab na pare. Ce dodje i sve je blizi septembar, kad samo ostanu ocajnici da pokusavaju da se uvaljaju u Kinu, pa da odahnemo i pogledamo koju normalnu utakmicu. A mozda i veceras bude dobra, to je i najvaznije.

Link to comment

A mozda i njega jednostavno zajebavaju za pare, platu. Oni su ga doveli, vajna uprava i gradonacelnik. Lupam sad, razmisljam, mozda su imali neke varijante oko uvaljivanja igraca, jos je prelazni rok, osetljiv period ko je slab na pare. Ce dodje i sve je blizi septembar, kad samo ostanu ocajnici da pokusavaju da se uvaljaju u Kinu, pa da odahnemo i pogledamo koju normalnu utakmicu. A mozda i veceras bude dobra, to je i najvaznije.

Сукоб, сазнајемо, траје већ дуже време, а кулминирао је изгледа пред тренинг, јуче пре подне, када су, потврђено нам је из више извора, појединци из руководства Радничког захтевали од Пакулта „да на утакмици са Радом обавезно у тиму буду Адин Траванчићи још неки играчи”.

 

beda niskog sporta 

· 13 август, 2017 11:17

Pa cekajte, bre, nije on sam tu dosao, neko ga je valjda doveo. A tome sada smeta sto on ne sastavlja tim kako mu se kaze!? Pa, neka ga taj sada i isplati! A najbolji su ovi sto odmah idu kod sns gradonacelnika da im on resi problem, a grad mu pun neresenih problema, te kada on bude resio ima da bude super! Po meni, problema nema! Ovaj ode, dodje neki nas "strucnjak"...e, sad, ako nema para da se svaba isplati...mozda zato potezu gradonacelnika? Ne mora kuhinja za gladne, ni socijala, ni radno angazovanje...da se isplati!

 

 

ovo je ključno msm

Edited by Legenda
Link to comment

OFK Radnički Niš zeli da preuzme FK Radnički Niš. PPP je početna tačka sirenja pristiska. Tu su žurnal i onaj hotspot kurac da medijski potpomognu stvar. Od svih medija samo oni mrace. Mislite o tome...

Nema veze sa vezom

Ne mešaj babe i žabe

Link to comment

Да ли ће се икада десити да се са овог профила на ову тему постави нешто позитивно или је сврха само мрачити и ширити негативу?

Na lose stvari treba ukazivati.,one se kriju . Postoje dve sluzbe OBAVEŠTAJNA I KONTRAOBEVASTAJNA. . . Dobre se vide i vecina ih uoč
Link to comment

Na lose stvari treba ukazivati.,one se kriju .

Нисам ја ни рек'о да не треба. Поставио сам питање, на које нисам добио одговор. Мада ми је и то довољно.

Link to comment

Нисам ја ни рек'о да не треба. Поставио сам питање, на које нисам добио одговор. Мада ми је и то довољно.

Igraj prelaz i trljaj ruke
Link to comment

Acko sad doso sa posla pa se ucutao zato. Napisao je zato sto je istina. :) Pritisci iz kluba da povucem tekst jer ne ide pred meč da se takve stvari pisu i neistine koje pisu o meni sada na Realu sa Nišave, lazni profili koji koriste pojedini ljudi iz uprave govore da sam bocnuo gde ne treba. Acko je, a nije jedini, informaciju dobio u 11, posle treninga, ali nije hteo da pise sve dok uvece nije dobio potvrdu od sportskog sektora, da se Pakult oprostio sa igračima, šta se u medjuvremenu desilo,  samo će prolongirati tu odluku jer Pakult ne želi da mu se pravi tim. Nemanju LJubisavljevića su isto isterali iz kluba iako ga je Pakult gotivio kao igrača. Da ima vise struja, ima. Jedna je Tončev - SPS, druga Gašić SNS... o tome mislim da sam pisao pre nekoliko nedelja. 

Link to comment

Acko sad doso sa posla pa se ucutao zato. Napisao je zato sto je istina. :) Pritisci iz kluba da povucem tekst jer ne ide pred meč da se takve stvari pisu i neistine koje pisu o meni sada na Realu sa Nišave, lazni profili koji koriste pojedini ljudi iz uprave govore da sam bocnuo gde ne treba. Acko je, a nije jedini, informaciju dobio u 11, posle treninga, ali nije hteo da pise sve dok uvece nije dobio potvrdu od sportskog sektora, da se Pakult oprostio sa igračima, šta se u medjuvremenu desilo,  samo će prolongirati tu odluku jer Pakult ne želi da mu se pravi tim. Nemanju LJubisavljevića su isto isterali iz kluba iako ga je Pakult gotivio kao igrača. Da ima vise struja, ima. Jedna je Tončev - SPS, druga Gašić SNS... o tome mislim da sam pisao pre nekoliko nedelja. 

 

acko b  :isuse:

Link to comment

Живковић, Аксентијевић, Симуновић, Томић, Субић, Ковачевић, Аца капитен, Голубовић, Арсић, Славишко, Павков

 

Резерве: Браћ, Мијаиловић, Шило, Станковић, Траванчић, Цаки, Ивановић

 

За госте од наших бивших играча Зоговић и Љубинковић. Нема Волкова у тиму.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...