Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Ima nas sa juga, ima sa zapada a bogami i s juga. Gradinka, ako si Srbin i muskoga si roda, javi se pojavi se i dodaj svetu malo vergla. Ćutanjem potvrđujes glasine. Šifra back2back i voljeni dres sa brojem 7

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ima nas sa juga, ima sa zapada a bogami i s juga. Gradinka, ako si Srbin i muskoga si roda, javi se pojavi se i dodaj svetu malo vergla. Ćutanjem potvrđujes glasine. Šifra back2back i voljeni dres sa brojem 7

Jes, lud li je da se javlja, pa da ga zaskocis na tribine? :D
Link to comment

jel otisao trener ili ne? Sta, sad je fazon da se to ne zna? 

Kad vido kvotu za sutra, ceka Pera je posumnjao u samoga sebe i svoje bivstvovanje na Helmu. Medjutim, Ivica, the magnificent je doktor ovdasnjih njiva i ubrzo su pronasli zajednicki jezik. Da, cika Pera ostaje. Turajte pare na Rad dok je velika kvota.

Link to comment

jel otisao trener ili ne? Sta, sad je fazon da se to ne zna? 

Ma dao ostavku, al mu izvor informacija sa izvora to jos nije saopstio, pa je odrzao jutros trening.

 

Elem, nebitno da li ce se informacija o odlasku ispostaviti kao tacna, samim tim da je neko pustio buvu na doticnom portalu i pri tome se lazno predstavio, meni govori o tome da Toncev ima "opoziciju" koja je isti nivo, ako ne i visi, olosa. Jer da ta "ekipa" ima bar malo obraza, udarila bi na Tonceva imenima i prezimenima, ponudila bi neki svoj program, ne bi se ko pizde krile iza tudjih imena. Niko ovde ne mora da crta ko je i sta je Toncev. Radnicki ce normalu upravu, jos bolje normalnog vlasnika, dobiti kada mi budemo normalna drzava, a to nece biti skoro. Do tada, manje je zlo pustiti Tonceva da gura do kraja, pa makar taj kraj bio beton liga, nego da nas jasu kurte i murte na svakih par meseci, koji bi samo da se ogrebu za neki procenat od transfera.

 

Sutra svi na Cair, da icepimo Rad pa da pozdravimo aplauzom ekipu i Pakuta. Koliko god stajali mirno kad se pomene ime Rastavcva, uopste mi nije problem da zamislim da moz da imamo i bolju igru i rezultate sa Pakutom na klupi.  :0.6:

Link to comment

Није ни за јоту утањио глаз озлојеђених Шапчана, а од четвртка у ноћ грме и Суботичани. Утучени, али и спремни да се обрачунају са свим што криви слику и прља њихов труд, никако не могу да пређу преко још једног рада, надалеко чувеног интернационалца Бојана Николића.

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/51958/djordjevic-unistio-nas-bahati-nikolic

 

Због ради што свира код нас сутра.  :ph34r:

Link to comment

Šta rekoh ja kvote ?

 

 

Bilo bi mi od pomoći, ako bi mi neko potvrdio da je video taj trening koji je vodio Pakult i da li je iz kluba bilo demantija ili kakvog saopštenja?

Link to comment

Bas mi se svidja Pakult zato sto nije ogranicen ko tor. Mozda vidi neke finese koje odlucuju dal ce neki igrac da igra ili ne. A jel znate sta sve degenericni murinjo gleda pred utakmicu? Horoskop,natalne karte,vreme. Zasto da trener Pakult nema tu slobodu da pusti kog on misli da treba. Za tako nesto ima rezultat. Zasto mora travancic ( inace jedan od onog debilnog tria na celu sa volkovim) da igra. Ocigledno da ima odgovornijih od njega.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...