Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gradina, ja sam mislio da si ti fina riba, da planiramo mnogo zajedničkih trenutaka, a ti si samo spremna potvrđivati falš vesti. Duboko si me razočarala, duboko .... Do kraja.

Link to comment

Gradina, ja sam mislio da si ti fina riba, da planiramo mnogo zajedničkih trenutaka, a ti si samo spremna potvrđivati falš vesti. Duboko si me razočarala, duboko .... Do kraja.

Vest nije falš . . . Samo je procurela do medija pre nego što je trebala. . . Obavesten/a sam mnogo vise no Hot sport. To n/a je jer nas ima više
Link to comment

Vest nije falš . . . Samo je procurela do medija pre nego što je trebala. . . Obavesten/a sam mnogo vise no Hot sport. To n/a je jer nas ima više

 

Da li mozes pojasniti zasto nijedan drugi medij u celoj Srbiji nije preneo vest ukoliko je, kao sto tvrdis, tacna ?

Link to comment

Da li mozes pojasniti zasto nijedan drugi medij u celoj Srbiji nije preneo vest ukoliko je, kao sto tvrdis, tacna ?

Zato sto nemaju izvor informacija sa izvora , zato sto su pod kontrolom . Kao sto i ovo ovde svi citaju . . .

P.S. To sto je doticni novinar napisao (ne zna se da li je Acko ili su ga samo potpisali) culi smo mi neki jos juce u toku dana

Link to comment

Ово овде је форум, сви смо овде анонимно, ту смо због љубави према Радничком и спремни смо и да хвалимо и да кудимо, све према заслузи...

 

Чему онда ова мистификација, ако неко нешто зна нека каже, не верујем да ће админ неког да стреља. Ја сам случајно присуствовао преговорима управе са Цакијем и овде описао шта сам видео, испоставило се да је изгледа тада све утаначено. Нико ме није стрељао, псовао, мрко погледао, ово није званични медиј.

 

Према томе, или кажите шта знате, ако знате, а ако нећете oнда не једите говна и не кењајте са тим фазоном ”знам све ал' нећу да вам кажем", која је поента тога, јел лечите неке комплексе или шта...?

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Ево пошто се чита да појасним и на "Аустријски" ово везано за патку, das ist meine propeler!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...