Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Чекај, па Журнал скоро сазнао исто па Аустријанац остаде на клупи. Је л' јесте ил није?

Link to comment

Чекај, па Журнал скоро сазнао исто па Аустријанац остаде на клупи. Је л' јесте ил није?

Nekako mi se čini da je sada to izvesno....

Link to comment

Чекај, па Журнал скоро сазнао исто па Аустријанац остаде на клупи. Је л' јесте ил није?

Istina
Link to comment

jebote Asceric, ti si blizak tamo ljudima nekim iz kluba, jel se ovo neko sprda, nije ivica takav ...

Samo klikni na link i procitaj,lako je....veruj mi!
Link to comment

Ma mozda se Pakult samo naljutio. Mi smo jedva pobedili ove dve utakmice ali pobedi se u zube ne gleda i jedva sam cekao da vidim na koju ce stranu ova prica da ode. Nisam ni sanjao ovakav rasplet. Bar do prve pauze da je izdrzao pa da sumiramo utiske, ovako nista, nedoreceno.

Mozda mu je najveca greska sto je javno trazio jos to jedno pojacanje u odbrani. Prozvao odgovorne a odgovorni bas planirali ako ne prodju sa ovom odbranom da svale na Pakulta.

Nadam se da je ipak dezinformacija. Ovaj Djumi koliko sam ranije citao nigde nije radio bas dugo a i nesto se nije nigde ni zadrzao. Sve je lepo sto se fudbalske filozofije njegove tice ali rezultati ih nema.

Mozda treba razmisljati o Ivanovicu koji se rastao sa Backom ili o Krunicu. Ivanovic forsira atraktivan, napadacki fudbal i bio bi prava zamena za Pakulta, takodje igraci Napredka su bili odlicno pripremljeni kada ih je vodio. Krucnic igra tvrd fudbal i za oko manje atraktivan nego li Ivanovic ali mislim da bi sa obojicom lako nadoknadili Pakultov odlazak (ako je...).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...