Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Bilo bi mi od pomoći, ako bi mi neko potvrdio da je video taj trening koji je vodio Pakult i da li je iz kluba bilo demantija ili kakvog saopštenja?

 

Онај ко је писао текст у Журналу је видео или чуо или штагод...

Сукоб, сазнајемо, траје већ дуже време, а кулминирао је изгледа пред тренинг, јуче пре подне, када су, потврђено нам је из више извора, појединци из руководства Радничког захтевали од Пакулта „да на утакмици са Радом обавезно у тиму буду Адин Траванчић и још неки играчи”.

 

нема сарадње са људима из клуба, нестручно води тренинге и утакмице, тактички лоше спрема екипу, измене играча на утакмицама су неразумљиве...

Ако су стварно ово одлике тренера, како је биран да дође на место тренера и зашто је изабран?

 

А сад, ви који сте нешто знали и имате ''изворе информација са извора'' је л' нисте могли овако да објасните као што пише у Журналу, него нешто закукуљено, увијено, а ништа речено. Боље немојте ни да пишете о некој информацији ако нећете да будете директни, на шта то личи?!

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Онај ко је писао текст у Журналу је видео или чуо или штагод...

 

Ако су стварно ово одлике тренера, како је биран да дође на место тренера и зашто је изабран?

 

А сад, ви који сте нешто знали и имате ''изворе информација са извора'' је л' нисте могли овако да објасните као што пише у Журналу, него нешто закукуљено, увијено, а ништа речено. Боље немојте ни да пишете о некој информацији ако нећете да будете директни, на шта то личи?!

Mogu zamislim Propadala, kako kritikuje Pakuta zbog lose taktike, i izmena  :lolol:

Edited by Dali_man
Link to comment

Cirkus !!!

Naravno ocekivani...

Strucnjaci doveli trenera koji po njihovim analizama nestrucno vodi ekipu u svim segmentima. Tu nije kriv trener nego ti strucnjaci.

Kad neko vodi ekipu kako su ovi napisali, postavlja se pitanje kako smo pobedili ove dve utakmice? Ili incidentno ili preko veze.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Covek jednostavno nije hteo da bude marioneta. Hvala mu na tome, ima brdo domacih kvazi strucnjaka koji cekaju na tu marionetsku ulogu.

Inace i ja bi ga vatao za gusu da da Travancicu sansu, ne naravno da obavezno igra. Ipak doveden kao veliki potencijal i po meni bio bolji od Mrke u proslih 6 meseci i da ne dobije bar sansu.

Ubacujes Subica tek dovedenog igraca i to na pozajmicu u 40om min. posle povrede Golubovica a ne pustis Travu kome je to prirodna pozicija. Doduse sad vidim da ga na drugu tekmu nije ni poveo. Ipak uz tolike rotacije da ne dobije ni petnaestak min. na jednoj utakmici je sramota. Mislio sam da je povreda u pitanju.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Opet kazem to je na treneru nema razloga da diskrimise bilo koga. Radio je jake treninge video je situaciju. Nadam se da nece sad da krenu treneri ko na traci.... Novi trener kolo-dva....novi trener kolo dva....i tako u patologiju.

Link to comment

Navijam za Ivanovica ako Pakult ode. Gde bi Napredak bio da je ostao celu sezonu. Igrali najlepsi fudbal, napredak igraca je bio konstantan, forma uzlazna, fizicka sprema medju najboljom u ligi.

Imao bi igrace slicnih fizickih karakteristika. Verovatno bi doveo jednog anonimusa na mestu stopera jer poznaje nase igrace u ligi mozda i ponajbolje od svih.

Moj prvi pik i zasigurno ne i nas novi trener. Meni se ni jedna zelja ne ostvari :)

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Jel na istog mislimo

Да ли ће се икада десити да се са овог профила на ову тему постави нешто позитивно или је сврха само мрачити и ширити негативу? 

Link to comment

Auuu, jel to nas zamenik ili se samo ime pogodilo???

Da, on je Mare. Nas potprecednik je hapsen u akciji sablja, izmedju ostalog. O Toncevu necu ni da pricam ko je i sta je. Ipak, klubove, i kod nas i u svetu, ne vode doktori nauka (sem precednika crvenih ;) ) i casne sestre, vec ljudi koji su, na ovaj ili onaj nacin, povezani sa kriminalom. Samo je pitanje njihovih motiva i sposobnosti da li ce klub, na cijem su celu, biti u vrhu ili propasti skroz. Desavalo se i jedno i drugo.

 

Ako je sve ovo tacno, i ako postoji raskol na relaciji Pakuta - uprava, ja sam definitivno na strani trenera. Nadam se da ce mu ljudi danas aplaudiratii na stadionu, bez obzira na rezultat, i time poslati jasnu poruku upravi sta misle o svemu ovome. Toncev je, na primeru Cakija, pokazao da ipak reaguje na pritisak javnosti. Samo ga je taj pritiisak naterao da se predomisli i nadje kakav-takav dogovor sa Cakijem. Sa druge strane, moguce je da je sve ovo samo pokusaj odredjene interesne grupe da bude kalif mesto kalifa, i sjebe sadasnju upravu da bi oni uzjahali. U tom slucaju, zapusicu nos i glasati za Ivicu.

Edited by Dali_man
Link to comment

OFK Radnički Niš zeli da preuzme FK Radnički Niš. PPP je početna tačka sirenja pristiska. Tu su žurnal i onaj hotspot kurac da medijski potpomognu stvar. Od svih medija samo oni mrace. Mislite o tome...

Link to comment

OFK Radnički Niš zeli da preuzme FK Radnički Niš. PPP je početna tačka sirenja pristiska. Tu su žurnal i onaj hotspot kurac da medijski potpomognu stvar. Od svih medija samo oni mrace. Mislite o tome...

Lepo je što si raspoložen na dan utakmice...to znači da zračiš optimizmom kad se ovako lepo šališ.

 

U slučaju da si ozbiljan, moramo da potegnemo veze na PPP da vidimo ko ti je hakovao profil :D

Link to comment

Da, on je Mare. Nas potprecednik je hapsen u akciji sablja, izmedju ostalog. O Toncevu necu ni da pricam ko je i sta je. Ipak, klubove, i kod nas i u svetu, ne vode doktori nauka (sem precednika crvenih ;) ) i casne sestre, vec ljudi koji su, na ovaj ili onaj nacin, povezani sa kriminalom. Samo je pitanje njihovih motiva i sposobnosti da li ce klub, na cijem su celu, biti u vrhu ili propasti skroz. Desavalo se i jedno i drugo.

 

Ako je sve ovo tacno, i ako postoji raskol na relaciji Pakuta - uprava, ja sam definitivno na strani trenera. Nadam se da ce mu ljudi danas aplaudiratii na stadionu, bez obzira na rezultat, i time poslati jasnu poruku upravi sta misle o svemu ovome. Toncev je, na primeru Cakija, pokazao da ipak reaguje na pritisak javnosti. Samo ga je taj pritiisak naterao da se predomisli i nadje kakav-takav dogovor sa Cakijem. Sa druge strane, moguce je da je sve ovo samo pokusaj odredjene interesne grupe da bude kalif mesto kalifa, i sjebe sadasnju upravu da bi oni uzjahali. U tom slucaju, zapusicu nos i glasati za Ivicu.

Samo me izazivaj sa ovakvim tekstovima.... Napisao sam tekst za mozda dozivotni ban pa reko da prvo izbrojim do deset.....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...