Jump to content
IGNORED

Rado ide Srbin u vojnike


Friend

Recommended Posts

Pa ako imaš 30 godina i uveden si u evidenciju znači da si prošao sve te preglede na regrutaciji, zar ne? I psihijatra i za vid i za sluh i šta još ne. I na osnovu toga dobijaš dal si sposoban, delimično sposoban ili nesposoban za služenje roka. Moj drugar je dobio da ide u maju, ali su mu na kraju rekli da je sve popunjeno i da još uvek nema potrebe. 

Link to comment

Da, ali ovde je u pitanju vojna vezba i ti odes i trazis komisiju jer imas  psihičkih problema i komsija to utvrdi, po zakonu su duzni da o tome obaveste i civilne strukture ukoliko procene da je potrebno. 

 

Tako da ne isplati se praviti se lud, sem ako ti nije ok da i u civilstvu dobijes sifru. 

Edited by SDSG
Link to comment

šta je najgore što može da se desi ako dobiješ šifru, izaberu te za predsednika stranke? :dry:

 

Živković se ubi u skupštini od predlaganja amandmana da se za izbor na državne funkcije uvede lekarski pregled, ali ništa ni od toga

Link to comment
  • 2 years later...

Ladno su poslali ljude odavde na vojnu vežbu mesec dana, neke 35+, malo će noćiti po šatorima kod Laćarka. Kući na spavanje svaki peti dan. Jebem im majku nenormalnu.

Link to comment
18 minutes ago, čekmeže said:

Ladno su poslali ljude odavde na vojnu vežbu mesec dana, neke 35+, malo će noćiti po šatorima kod Laćarka. Kući na spavanje svaki peti dan. Jebem im majku nenormalnu.

 

Kako/zasto na mesec dana? :ohmy:

 

Link to comment
18 minutes ago, čekmeže said:

Ladno su poslali ljude odavde na vojnu vežbu mesec dana, neke 35+, malo će noćiti po šatorima kod Laćarka. Kući na spavanje svaki peti dan. Jebem im majku nenormalnu.

 

Srce mi se cepa, suza suzu stiže

  • -1 2
Link to comment
On 28.7.2019. at 18:37, Tsai said:

A da li pije vodu papir od psihijatra o neuracunljivosti? 

Ja sam se skinuo sa civilne a nemam nikakvu dijagnozu. Napisali su nešto 'privremeni poremećaj, crte poremećaja ličnosti'... Zet mi je klinički psiholog, kaže da je to ko da sam naručio šta će da mi napišu, u suštini ne znači ništa. Malo sam se pravio, malo sam popizdeo na nekog lekara, video da je on napravio grešku, rešio da iskoristim... Ali to sve može kad dođeš tamo gde ti kažu i radiš šta ti kažu. Ustvari se nisam skroz skinuo nego je trebalo da me zovu za godinu dana, nisu, otišao da vidim, rekli mi još godinu (nisu ništa napisali samo su mi rekli). Došao sledeće godine opet sam, rekli mi citiram: Vidiš da se sve raspada idi kući nemoj dolaziti.

 

Inače je većina dijagnoza privremena. Možeš ti imati psihotičnu epizodu a da nisi psihotičan hronično, x ljudi je imalo jednom i nikad više. Nisam siguran ni koliko poslodavac sme da ima uvid u tvoj karton. Treba da si okej na pregledu za posao i to je to, valjda.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Od njih 30 u spavaoni u Mitrovici 9 ima kovid. Šta je vojska uradila sa zdravima? Pustila nevakcinisane kući u karantin dve nedelje (taman će im isteći pred kraj vežbe) a vakcinisane ostavila u kasarni, neko mora i da radi :isuse:.

Link to comment
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...