November 22, 2025Nov 22 jezivo, ako prođe, a proći ćenadu gajim da će vojskom komandovati jajara čipuljićka
November 22, 2025Nov 22 @kud u maglu Simoviću Pa on već komanduje njom preko VBA. Gašić je fikus kao i Dačić. Edited November 22, 2025Nov 22 by Lord Protector
November 23, 2025Nov 23 11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:da, al ovo je nešto sasvim drugačijei mnogo opasnijePravice i odvojske caci jedinice. Nesto kao policija sada, samo ce da udupla snage i potcini ih nasilnom odrzavanju na vlasti...
November 23, 2025Nov 23 19 hours ago, Lord Protector said:@kud u maglu Simoviću Pa on već komanduje njom preko VBA. Gašić je fikus kao i Dačić.fikus je i porfirije. sve je preuzeo.
November 23, 2025Nov 23 VBA i VOA nisu deo vojske vec samostalne uprave u sastavu ministarstva odbrane. formalno im ne komanduje vucic.
November 24, 2025Nov 24 16 hours ago, đorđe geprat said:fikus je i porfirije. sve je preuzeo.Porfirije i slicni mu vise dodju kao ambrozija - izuzetno alergeno, tesko za iskoreniti, a raste svuda.....
Create an account or sign in to comment