Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

lol pre par godina, pa tom temom se bavio dosije x još pre 30 godina, što samo znači da je Deep State poznata još od ranije :happy:

Edited by gone fishing
Link to comment
4 minutes ago, jms_uk said:

 

Na 'ovdasnjem' engleskom je toddler (dete od 1-3 godine).

 

Pa i na ovdasnjem je to toddler, zato i pitam.

 

Link to comment

Ma nisu to brljotine, on svesno radi na kreiranju paralelne stvarnosti za svoje sledbenike. Da li verujes meni ili sopstvenim ocima fazon, alternativni fakti, ko se ne slaze sa mno je fejk njuz i antifa terorista, ako si patriota verovaces meni i radices tacno ono sto ti ja kazem. Milosevicev RTS 90-tih samo sto je optimizovana dostava, izbaceni su posrednici iz seme pa se sada stado na tviteru direktno s izvora napaja.

Link to comment
On 18.6.2020. at 19:30, gone fishing said:

lol pre par godina, pa tom temom se bavio dosije x još pre 30 godina, što samo znači da je Deep State poznata još od ranije :happy:

Nisam mislio na dosije x nego na široke narodne mase diljem svijeta. 

Link to comment
9 hours ago, Radoye said:

Ma nisu to brljotine, on svesno radi na kreiranju paralelne stvarnosti za svoje sledbenike. Da li verujes meni ili sopstvenim ocima fazon, alternativni fakti, ko se ne slaze sa mno je fejk njuz i antifa terorista, ako si patriota verovaces meni i radices tacno ono sto ti ja kazem. Milosevicev RTS 90-tih samo sto je optimizovana dostava, izbaceni su posrednici iz seme pa se sada stado na tviteru direktno s izvora napaja.

Recom pa nema CNN pod (svojom) kontrolom - to bi stvarno bilo gadno. 

Link to comment
6 hours ago, iDemo said:

Recom pa nema CNN pod (svojom) kontrolom - to bi stvarno bilo gadno. 

 

Sto se tice elektronskih medija u SAD stanje je blagi uzas. Kada nesto cija bi funkcija trebala da bude objektivno i istinito informisanje postane potpuno podredjeno komercijalnim interesima rezultat i ne moze da bude drugaciji nego totalna tabloidizacija. Pa nije ni cudo da se u takvoj atmosferi najbolje snalazi jedan lik iz rijalitija - svejedno da li ga pljuju ili dizu u nebesa, on tu igra na domacem terenu.

Link to comment
1 minute ago, Radoye said:

Kada nesto cija bi funkcija trebala da bude objektivno i istinito informisanje postane potpuno podredjeno komercijalnim interesima rezultat i ne moze da bude drugaciji nego totalna tabloidizacija.

Nije to postalo nego je oduvek bilo - izmedju ostalog i '99te kad su imali (i) vojne eksperte™ da ih pomazu oko serviranja vesti iz "ratom zahvacenog Kosova i Srbije"... 

Mis'im - taj koncept sa "objektivno i istinito" - to #realno postoji / postojalo je samo kod Tomasa Mora.

Link to comment

Nisam ni rekao da je ovo od juce i da je sa Trampom sve pocelo, Tramp je samo simptom a ne bolest. Ovo traje najmanje 40 godina a putera na glavi imaju obe partije.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...