Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

11 hours ago, iDemo said:

Je l' ima i ovde neko da ponudi "u sto marke" da ce - uskoro (a u politicki 'oportunom' momentu) - #babaKlintonka biti oglashena za Bajdenovog VPja? 

Zena  je u najboljim™ godinama, ne?

Pomislio sam isto. I kako je Biden sve više senilniji, tako mislim da će VP biti predsednik u kratkom roku.  Baba™ neće moći odoleti, mmw.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Roger Sanchez said:

Neke su kompulzivne opsesije očito neizlječive....

Za ostale, tu je twitter dot kom
 

 

Hihi, samo sto ovde Bajden izgleda 1 deset godina mladje - ne vidi se efekat estetske hirurgije.

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

nema sanse. u kilo dobre prasetine i jagnjetine da se to nece desiti

Aj, rado plaćam prasetinu na mestu po tvom izboru!

edit: i jagnje!

Edited by dragance
  • +1 1
Link to comment
Aj, rado plaćam prasetinu na mestu po tvom izboru!
edit: i jagnje!
Daj de onda i meni plati jaretinu kad već džaba deliš
Link to comment

 

Scoop: Sean Hannity and Ainsley Earhardt Are the First Couple of Fox

 

 

...

As Donald Trump’s poll numbers slide, Hannity’s and Earhardt’s loyalty is increasingly valuable, especially since, at the corporate level, confidence in Trump is waning. Two sources said Rupert Murdoch has recently told people that he believes Trump is going to lose in November. “Rupert thinks Trump is going to crash and burn. It’s a clear-eyed assessment, just based on just looking at the news,” said a person who has spoken with Murdoch about the election.

 

Trump’s smoldering unhappiness with Fox has more and more been bursting into open flame. He attacks coverage he deems insufficiently positive and rages at Fox polls that, like other credible surveys, show Trump losing to Joe Biden. Yesterday Trump objected to Fox’s decision to cut away from a congressional hearing on police reform, tweeting: “Incredible! @FoxNews just took Congressional Hearing off the air just prior to important witness statements. More like CNN!!! Fox is lost!!!” Last month Trump tweeted his support for Fox competitor One America News, which has been in talks with Trump-friendly investors about doing a deal. “OANN is Great News, not Fake News. Everybody should be carrying them!” Trump wrote.

...

 

SaE

Link to comment
4 hours ago, dragance said:

Aj, rado plaćam prasetinu na mestu po tvom izboru!

edit: i jagnje!

Pragnje™ pa da se nadjemo negde na sredini... 

Link to comment
4 minutes ago, Gojko & Stojko said:

It’s a clear-eyed assessment, just based on just looking at the news,” said a person who has spoken with Murdoch about the election.

Jos da nije k'o sto jeste

Murdoch = (the) news

Link to comment
On 11.6.2020. at 17:27, mustang said:

prijavila sam ga moderatoeima, rekla insekti ... jbga, nije mu prvi put da ovako odvratno provocira i omalovazava. ali mu se ocito tolerise

 

cist govor mrznje

Bukvalno dva reda iznad kaze "ubi se majmune manje govana" i onda prijavljuje nekoga za govor mrznje. Neverovatno je da se tvoji bolesni fasisticki ispadi tolerisu. neverovatno je da moramo da delimo planetu sa nekim poput tebe.

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, NevenMan said:

Bukvalno dva reda iznad kaze "ubi se majmune manje govana" i onda prijavljuje nekoga za govor mrznje. Neverovatno je da se tvoji bolesni fasisticki ispadi tolerisu. neverovatno je da moramo da delimo planetu sa nekim poput tebe.

 

ja pricam o narkomanu koji se drogira na sred ukice u sred bela dana ti branis nekog ko republikance zove insektima...

 

anyway, stavi me na ignore. fasista si ti. i zenomrzac. 

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, mustang said:

 

ja pricam o narkomanu koji se drogira na sred ukice u sred bela dana ti branis nekog ko republikance zove insektima...

 

anyway, stavi me na ignore. fasista si ti. i zenomrzac. 

 Narkoman  je covek koga ti nazivas govnetom koji zasluzuje za umre. 
 

Jedini fasista ovde si ti, a i uzasan si excuse ne samo za human being vec i za zenu. To sto si zena tvoj poremecni  um cini jos uzasnijim u celoj ovoj prici.

  • +1 2
Link to comment
Just now, NevenMan said:

 Narkoman  je covek koga ti nazivas govnetom koji zasluzuje za umre. 
 

Jedini fasista ovde si ti, a i uzasan si excuse ne samo za human being vec i za zenu. To sto si zena tvoj poremecni  um cini jos uzasnijim u celoj ovoj prici.

 

Ajde iskuliraj malo sa ličnim kvalifikacijama forumaša.

Kapiram da ti se ne sviđa njeno pisanje i stavovi, ali možeš joj odgovoriti mnogo kulturnije i svrsishodnije, ili je stavi na ignor listu. Ili joj reportuj post, pa pusti da moderacija odluči

Ovako samo zagađuješ topic svojim stalkovanjem

  • +1 2
Link to comment

pa nije njeno pisanje od juče. odgovarano joj je mnogo puta kulturnije, i provereno nema svrhe. moderacija je reagovala sigurno 10-tak puta, a sad se prave mrtvi, iako je njen rasizam samo eksalirao, sigurno nije manji nego pre

  • +1 2
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...