Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

S obzirom da ni narandzasti majmun ni ostali ludaci koji su smislili Obamagate ne znaju sta je to; hoces da nas prosvetlis?

 

Sta je to Obamagate?

 

Link to comment

evo pa citajte

 

https://www.voanews.com/usa/us-politics/what-obamagate

 

 

https://www.google.com/amp/s/www.foxnews.com/politics/obama-knew-details-of-wiretapped-flynn-phone-calls-surprising-top-doj-official-new-docs-show.amp

 

obama je radio sa comijem i bajdenom da nameste flynnu a doj yates nije bila upoznata sa tim sto je totalno zakonski ilegalno

 

 

koga mrzi da cita, video je dovoljan

 

 

Edited by mustang
Link to comment
21 minutes ago, mustang said:

evo pa citajte

 

 

https://www.google.com/amp/s/www.foxnews.com/politics/obama-knew-details-of-wiretapped-flynn-phone-calls-surprising-top-doj-official-new-docs-show.amp

 

obama je radio sa comijem i bajdenom da nameste flynnu a doj yates nije bila upoznata sa tim sto je totalno zakonski ilegalno

 

 

koga mrzi da cita, video je dovoljan

 

 

Tom Fitton, koji je inace pricao o milionima imigranata koji glasaju, misli da je Covid19 hoax, Climate Changes Hoax ... I guess dok je budala koji veruju u njegav lupetanja moze i da postoji. 

Edited by NevenMan
Link to comment

@NevenMan ajd da se dogovorimo ti i ja da ne komuniciramo ...ne pitaj me nista, naci cemo se na izborima. 

prost si i nevaspitan, stalno provociras, ne zelim da se spustam na tvoj nivo. 

sad ce i tvoji drugari da zajasu...ne zelim da trosim energiju. stavila sam linkove zbog draganceta.  

 

 

upravo na tviteru iskocilo

 

 

 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Ja sam tu da pisem o stvarima o kojima hocu a za svaki snowflake koji se uvredi nije moj problem.

 

Nisam nevaspitan, jednostavno dovodim u pitanje gluposti koje pises. Tvoj je problem sto se u nedostatku argumenata vredjas. 

 

 

And, another debilitet od doticnog trampovog sledbenika, jednostavbno nije vredan pomena. 

Afera koju ni najgori consopiracy theorists ne znaju da objasne :laugh:

Edited by NevenMan
Link to comment

Pazi ovamo - mene boli kur@c za Trampa a na prethodnim izborima sam 6 meseci pre izbora rek'o da je za nas (Svrbe) win-win - ko god da bude izabran. Igrom slucaja sam bio u junu te godine u amerikama, medju obicnim ljudima, skolskom decom iz jedno 15-20 razlicitih drzava, profesorima. Mi smo se onda svi smejali na "silent majority" - oni nisu. Valjda zato sto su oni bili i sada su. Enivejz - ja shvatam koliko je tesko bilo sta sto je njemu u prilog razmotriti posle svega sto je uradio/rekao/etc a o cemu je prost narod nasheg profila -cuo i citao iz medija koji - je@em li ga, malo je reci - 'mu nisu naklonjeni', ne? :)

 

Prosli put je bilo grubo i mimo granica dozvoljenog - ovog puta ce biti realnog 'gradjanskog rata' ako druga strana (Bajden ili neko manje mrtav od njega) - ako druga strana dobije. Mene i ovog puta - da ne bude zabune - boli tuki ko ce biti izabran - al' sam - za razliku od prosecnog citaoca ovdi - otvoren za druge glasove koji nisu obavezno njemu u prilog ali ne ponavljaju horski ono sto CNNovi i NYTovi pishu i objavljuju. Kako sada stvari stoje - on je takav kakav je - i tu nema pomoci - ali... (ja nisam rasista - ali...) - dakle - u sudaru izmedju njega i proponenata druge strane - ne mogu da se otmem utisku da u tom dvoboju on ipak ipak ipak nije pozitivan lik. Zivi bili pa videli... Preporucujem gledanje/citanje i drugih medija, ukljucivo i onih koji mu mozda nisu naklonjeni ali ga (n)i ne guze kao ovi gorenabrojani - na svakom koraku. 

 

Nista licno, niti imam 'skin in the game' - samo primecujem da je njegov 'protivnik' neprijatno gadan i da ne vidim da ce biti neke narocite srece - nezavisno od ishoda izbora. Ako Tramp nekim cudom dobije - bice opasnih nereda (ako se ne ispeglaju pre toga). Ako ne dobije - bice opasnog sranja kad pobednik krene da pegla... 

Kazem - em nista licno em ne navijam za njega. Ne navijam ni za protivnike (koji trenutno imaju dementnog kandidata)... #jeza 

 

Link to comment

:)

 

svasta do novembra moze da se desi. i desice se. haos nam tek predstoji.

 

najgori scenario je da ce milioni ljudi biti na ulici ako ekonomija nastavi ovim tempom. vecina moratorijuma na cap rents prestaje krajem jula. posle toga slede evictions. a poslova nema jer su biznisi zatvoreni. cak ni stimulus cekovi tu nece mnogo pomoci. to ce dovesti do pravih riots. blm ce da se sakrije u misju rupu ali neka budala ce ipak izazvati sranje i lako moze doci do izbijanja sukoba izmedju gradjana. onih koji se bore za hleb, ekonomiju i oni koji optuzuju sve redom da su crnci potlacen narod u usa. a policije nece biti kao sto je bilo jer gomila vec sada trazi da ide u penziju i na odmore jer pate od ptsd i osecaju se da ih vlasti vise ne cene. 

 

a posle (ubedljive) trampove pobede sigurno ce kongres i senat i opet cela ekipa na celu sa pelosi da zajasu i naprave jos vecu podelu izmedju klasa a sve u ime skidanja trampa sa "vlasti". pod uslovom da dnc lopovi ne zahtevaju da se radi mail-in vote ballots a vec su neke pokojne macke, kucni ljubimci, dobili papire za glasanje. ovo je sve veliki coup na izvrsnu vlast i americki ustav. 

 

ja da sam tramp, sada, ja bih sve ilegalne imigrantne legalizovana, jedini dobar potez regana ikada napravljen. na taj nacin ce da pridobije latino populaciju i prebaci na svoju stranu (mada ima njih dosta koji su za njega vec). oni cine oko 20% ukupne populacije u usa (u kaliforniji je oko 50%) ... i uci ce  u legendu jer ni jedan demokrata nikada nije dao amnestiju. republikanci bi dobili glasove za sledecih 100 godina, obzirom da latinax populacija se najbrze siri po usa dok sve ostale rase opadaju (osim mix...ali je procenat mali)

 

 

Link to comment
17 hours ago, NevenMan said:

Tom Fitton, koji je inace pricao o milionima imigranata koji glasaju, misli da je Covid19 hoax, Climate Changes Hoax ... I guess dok je budala koji veruju u njegav lupetanja moze i da postoji. 


Mnogo bolje pitanje je zasto se na forumu dozvoljava ovo sirenje propagandnog smeca koje je opasno po zivot. Zasto je Breitbart boy Tom Fitton Ok a Kurir ili Informer nisu. 
Toliko je ljudi pomrlo i jos ce umreti jer se sloboda govora i misljenja mesa sa slobodom masovnog sirenja dezinformacija koje bukvalno ubijaju ljude sirom planete.

Ovaj forum bi trebao da se pozabavi time i sta se pusta u etar, a da ce uvek biti nekih budala sa “misljenjem” se nece promeniti. Ali, za sirenje ovakvih stvari ste odgovorni vi.

Link to comment
×
×
  • Create New...