Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

10 hours ago, NevenMan said:

proveo deset minuta pricajuci kako zna da pije vodi sa jednom rukom. Jebeni debil.

I levom i desnom ili samo desnom?

Link to comment

Bilo tako smeshno i 1999te kad se pricalo o tome kako US Army ima svoje PR/Prop 'specijalce' u CNNu - da 'pokrivaju' vesti iz Jugoslavije, sa Kosovo i taj rad... Posle par meseci/godina izasla potvrda 'u novinama' - objektivnim, nezavisnim  i ostalo... 

Ima tu puno puno smeshnih stvari al' ko je blesav pa da - pored svog zivota i redovnog posla - gubi vreme na unutarpartijske™ VIII i IX sednice po raznim amerikama, ne? Samo nek' se otresaju & karaju - manje ce imati vremena da se bakcu trecim zemljama, ne? Mis'im - bolje i mali™ gradjanski rat tamo nego veliki sveCki svuda oko nas. A ti @mustang begaj u Kanadu ako kad krenu ozbiljno da pucaju.

Link to comment
10 hours ago, mustang said:

dok ne izbrisu

 

 

Project Veritas, najgluplji od  svih profasistickih republikanskih propaganda kanala, pod vlascu zloglasnih brace Koh.

 

najobicniji pregled slika moze da potvrdi da maga hat dominira na slikama raznoraznih redneck debila.

Edited by NevenMan
  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, iDemo said:

Bilo tako smeshno i 1999te kad se pricalo o tome kako US Army ima svoje PR/Prop 'specijalce' u CNNu - da 'pokrivaju' vesti iz Jugoslavije, sa Kosovo i taj rad... Posle par meseci/godina izasla potvrda 'u novinama' - objektivnim, nezavisnim  i ostalo... 

Ima tu puno puno smeshnih stvari al' ko je blesav pa da - pored svog zivota i redovnog posla - gubi vreme na unutarpartijske™ VIII i IX sednice po raznim amerikama, ne? Samo nek' se otresaju & karaju - manje ce imati vremena da se bakcu trecim zemljama, ne? Mis'im - bolje i mali™ gradjanski rat tamo nego veliki sveCki svuda oko nas. A ti @mustang begaj u Kanadu ako kad krenu ozbiljno da pucaju.

U Kanadu? Tu cemo mi normalni da bezimo, njen mentalni sklop je Pakistan ili tako neka konzervativna nedodjija

Link to comment

Brt, sta da ti kazem - svako moze da procita kako oni/ovi drugi pishu - obicno ne treba prevodilac... Problem je sto ovo pravilo vazi za sve druge - kad ih covek gleda osim za njega - ne pomaze ni ogledalo i horsko™ pevanje... :)

 

Link to comment

iz toplog ne idem makar se zapucalo. 

ako bas moram (ono dosadi mi sve) onda ibiza, majorka, portugal 

 

ja sam samo za chill varijante uz more 

Link to comment
1 minute ago, iDemo said:

Pravda za Sidnej!!

 

:laugh:

 

daleko.a i ne treba mi civilizacija nego odmaraliste hahahaha

 

znas kako je lepo kada imas osecas, a radis  inace, kao da si i na odmoru non-stop...

Link to comment
1 hour ago, NevenMan said:

U Kanadu? Tu cemo mi normalni da bezimo, njen mentalni sklop je Pakistan ili tako neka konzervativna nedodjija

Kanada je lepa kad se o njoj mašta. 

  • +1 1
Link to comment

Kanada je lepa u BC leti, kad je sunce, jer ideš na plažu i lepo je, a zime nisu ubitačne. I ostatak Kanade je lep, ljudi su super, ali hladno jebo te.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...