Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

rec koju si trazila je raj, posto sam siguran da se nisi bavila hriscanskom filozofijom te ubacivala slozene metafore u svoje forumsko pisanje.

Link to comment
12 minutes ago, precog said:

rec koju si trazila je raj, posto sam siguran da se nisi bavila hriscanskom filozofijom te ubacivala slozene metafore u svoje forumsko pisanje.

 

srecom te ne mozes da glasas. a ja mogu :laugh:

 

izvini sto nenmogu da dosegnem

tvoj IQ pa da me razumes :D

Link to comment
5 minutes ago, mustang said:

 

srecom te ne mozes da glasas. a ja mogu :laugh:

 

izvini sto nenmogu da dosegnem

tvoj IQ pa da me razumes :D

haiku iz nehata, svaka cast!

:ohmy:

Link to comment

pa sta je tu cudno? fasista radi fasisticke stvari. cela antifa prica je jasno i bila sa ciljem da bi se svi protiv trampa oznacili kao potencijalni teroristi. antifa nije organizacija, pa prema tome ne moze biti teroristicka organizacija. ovako moze bilo ko da se poveze sa njima. 

 

Edited by Joe D
Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

pa sta je tu cudno? fasista radi fasisticke stvari. cela antifa prica je jasno i bila sa ciljem da bi se svi protiv trampa oznacili kao potencijalni teroristi. antifa nije organizacija, pa prema tome ne moze biti teroristicka organizacija. ovako moze bilo ko da se poveze sa njima. 

 

marinika tepic vise ne :fantom:

Link to comment

On kreira paralelnu stvarnost, mirror universe u kojem je on najveci najbolji najlepsi najpametniji jaci od Ramba i Rokija zajedno i s najvecom cunom u istoriji univerzuma. Ako mu cinjenice ne idu u prilog on ih jednostavno ignorise ili izmisli svoje, jos lepse i jos starije. Ko god se ne slaze taj je fejk njuz ili terorista, lock them up, shoot them all, juris u vrli novi svet.

Link to comment

Ima bezbroj idiota koji retvituju to, analiziraju snimak i pričaju kako je deda navukao naivne pandure da ga gurnu i namerno pao unazad, objašnjavaju™ kako je krv koja krene da mu teče iz lobanje pogrešne boje da bi bila prava...

Link to comment

@Weenie Pooh

Pa to je to. 1000 puta ponovis laz i ona postaje prihvacena kao istina. I onda jebiga ajd ti dokazi da to nije tako, da deda nije Antifa i da niko ne bi sebi namerno napravio frakturu lobanje samo da napakosti Najvecem Sinu Americkih Naroda i Narodnosti. :mellow:

Edited by Radoye
Link to comment
4 minutes ago, iDemo said:

 

ne znam sta da kazem...ja sam totalno razocarana....danas se jedan na sred coska kod red marketa, seo gospodin, u po bela dana, krenuo da se bode sa nekim govnima (heroin sta god...)

cekala 911 5minuta da se neko javi i spustila sam slusalicu. a mislim se, ubi se majmune. sto vas je manje to bolje. ali da li mi to kao gradjani ovog grada zasluzujemo da gledamo ?!? 

jednog sto gadja kamenjem kola na highland insanta monika, opet ga pustilinposle 3 dana iz ludnice. i opet na istom cosku gadja kola koja prolaze 

 

 

preselicu se 

  • Hvala 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...