Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Glavno zlo su Fox, Tramp i ljudi koji ih gledaju i papagajisu kao recimo ti. Pelosi je definitno manje zlo, kao sto je glasanje postom manje zlo od stvari koje  sistematski radi pre svega GOP da smanji procenat DNC glasaca vec decenijama.

US je ocigledno demokratija u raspadu, primitivna zajednica sa nefunkcionalnim institucijama - a tome najvise doprinose milioni (glasaci ovce, mediji, gop) takvih koji misle kao sto ti pises ovde po forumu svaki dan.

Link to comment

kako je manje zlo ako je 5 miliona glasova samo u kaliforniji ne vazecih? 

mi se ovde selimo ko dobar dan, sta je problem nekom ko je dobio pismoza galsanje na tudje ime a na svoju sadasnju adresu, da zaokruzi svog kandidata a nema drzavljanstvo?!? 

 

kako objasnjavas dampovanje akcija na isti dan pred briefing? to je apsolutno steogo kaznjivo. al ajde sto je zakonom nego kako ti cija je zena neki djoka, ciju platu dobija od nas tax payers, oni tako moralno zloupotrbaljavaju!!! 

 

kakav tramp i fox , menjaj kanal, overdoziraj se sa cnn, knock yourself out. I don’t mind. 

 

neki ljudi su krv ispisali da bi bili amerikanci, i sada da im se tu neki ilegalac posere u izbor! 

 

apsolutno se slazem da je primitvna. masine koje se koriste za glasanje... bez teksta sam. to se pravilo 1850godina, treba ti snaga da probodes rupu. i svi ovi primaries su tezak bullshit

Edited by mustang
Link to comment

ih taman posla da ti se neki ilegalac posere u izbor... 

 

ali zato napraviti perverzni sistem po kom treba da ispisas krv da bi glasao, iako imas drzavljanstvo, i sve to fino proracunato da najsiromasniji i najmanje obrazovani (citaj uglavnom crni i obojeni, to bolje razumes) budu obeshrabreni da glasaju, to je sasvim Ok ? 

 

Link to comment
3 hours ago, mustang said:

kako je manje zlo ako je 5 miliona glasova samo u kaliforniji ne vazecih? 

mi se ovde selimo ko dobar dan, sta je problem nekom ko je dobio pismoza galsanje na tudje ime a na svoju sadasnju adresu, da zaokruzi svog kandidata a nema drzavljanstvo?!? 

 

kako objasnjavas dampovanje akcija na isti dan pred briefing? to je apsolutno steogo kaznjivo. al ajde sto je zakonom nego kako ti cija je zena neki djoka, ciju platu dobija od nas tax payers, oni tako moralno zloupotrbaljavaju!!! 

 

kakav tramp i fox , menjaj kanal, overdoziraj se sa cnn, knock yourself out. I don’t mind. 

 

neki ljudi su krv ispisali da bi bili amerikanci, i sada da im se tu neki ilegalac posere u izbor! 

 

apsolutno se slazem da je primitvna. masine koje se koriste za glasanje... bez teksta sam. to se pravilo 1850godina, treba ti snaga da probodes rupu. i svi ovi primaries su tezak bullshit

 

fascinantno je da ti je nensin suprug prvi na listi pored svih onih gop senatora

Link to comment
11 hours ago, mustang said:

kakvo je pelosi zlo, ne mogu da verujem sta gura....da se glasa postom. i onako se do sada varalo na izborima (obe partije) .... jedva cekam da se donese voter id zakon. sto se mene tice, moze real ID da bude voter ID obzirom da zahteva dokaz o drzavljanstvu

 

i jedva cekam da se podignu optuznice za sve (i njenog muza) koji su dampovali akcije pre nego sto stavljeni pod karantin. to je za zatvor

Najbolje da umocimo prst u mastilo pa potpisemo. I pomesala si nensi pelosi sa jednom drugom politicarkom iz kalifornije. 

Link to comment
2 hours ago, NevenMan said:

Najbolje da umocimo prst u mastilo pa potpisemo. I pomesala si nensi pelosi sa jednom drugom politicarkom iz kalifornije. 

AOC mozda?

Link to comment

CNN  ga odjavio u sred palamuđenja, kažu uključićemo se ponovo kad počnu pitanja novinara i izjave ekperata, do tada malo muzike iz našeg studija

 

 

Link to comment
3 hours ago, Host said:

 

Uvek se iznenadim koliko su ljudi nesposobni da razumeju informacije koje dobiju. Muz Nancy Pelosi nije prodao nego kupio akcije kad je pocela covid kriza. Tj. nije kupio akcije nego call opcije da kupi akcije do kraja juna sto znaci da nije nemoguce da izgubi pare. 

 

Akcije su prodali Trumpovi drugari. 

Nije ona nesposobna da razume nego zlobna. Zna ona da siri gluposti; nego je to ne interesuje.

Link to comment

Narandžasti majmun je zlikovac nevidjeni koji koristi i ovu nesreću da se opari : otpustio tipa koji je trebalo da nadgleda raspodelu i korišćenje onih triliona dolara pomoći koje su izglasali (veliko drpanje u najavi), gura kao čarobno rešenje netestirani lek, a on i ortaci imaju finansijski interes u firmi koja ga proizvodi...

 

Nadam se da će visiti kao Musolini kad sve ovo prodje.

 

Link to comment

I preti da prestane sa kontribucijama WHO zato što su sve “pogrešno predvideli”. A u stvari dva dana nakon što su otišli u Wuhan i govorili o opasnosti po celi svet, ovaj majmun je govorio kako nema brige i da ovo neće doći u U.S.

Link to comment
On 6.4.2020. at 23:59, Host said:

 

 Tj. nije kupio akcije nego call opcije da kupi akcije do kraja juna sto znaci da nije nemoguce da izgubi pare. 

 

 

 

 

Opcije su opklada, na tu šemu može da se zaradi i kada akcije neke firme padaju.

 

Za one koji ne znaju kako to šljaka:

 

 

Dogovorimo se ti i ja da ti 1 jula prodam 1000 akcija te i te firme za po 100 dolara po komadu, dakle $100,000.
To berza overi i to je sada "uklesano u kamen".


Ako akcije te firme do 1 jula skoče na 120 dolara, ti ih od mene i dalje dobijaš za 100 po komadu i ako ih prodaš zaradio si $20,000 za tren.

Ako akcije do 1 jula padnu na 80 dolara, ja ih kupim za 80,000 a ti moraš da ih od mene otkupiš kupiš za 100 po komadu - i ja sam tako zaradio dvadeset soma na padu te firme.... a ako je firma skroz pukla i akcije spale na dolar dva po komadu, tek tada bih se obogatio (a ti osiromašio).

 

 

 

Nikada mi nije bilo jasno zašto je takvo kockanje dozvoljeno.

 

Kažnjivo je samo ako se dokaže da sam imao insajderske informacije... npr. čuo od ortaka lekara da je glavni inženjer teško bolestan - ili da vlada donosi neki zakon koji zabranjuje  glavni  proizvod te firme.

Tada nije čista igra na sreću, znao sam da će akcije da padnu,  imao sam "obeležene karte".

 

Edited by Yossarian
Link to comment

Short selling. Ima i fora da ne moraš da ostvariš to pravo, tj da se kockaš sa tudjim novcem :lolol:

 

Tesla je bogom dana da se ide na shorting sa njihovim akcijama.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...