Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

16 minutes ago, theanswer said:

putin se prilično iznervirao oko sirije, ovo prevazilazi obični politički marketing pred izbore

 

ne znam ali ne cini mi se da je pametno izazivati nekoga koga politicki protivnici optuzuju da je putinoljubac, nekoga ko jedva ceka da ulozi vise novca na naoruzanje i koji moze trositi deset puta vise novca

Link to comment
2 minutes ago, marv said:

 

ne znam ali ne cini mi se da je pametno izazivati nekoga koga politicki protivnici optuzuju da je putinoljubac, nekoga ko jedva ceka da ulozi vise novca na naoruzanje i koji moze trositi deset puta vise novca

 

slažem se, zato i kažem. ne deluje mi da je ovo neki preterani strateški potez u tom smislu, a mislim da mu nije potrebno za domaću upotrebu, dobro, jeste pred izbore uvek potrebno ali mi ovo prevazilazi taj nivo. povezano sa slanjem su57 u siriju i pojačanom retorikom prema američkom prisustvu tamo...

Link to comment

Posto stalno kenjam po Trampu onda evo i da kazem da zasluzuje punu podrsku za ove ideje o konfiskaciji oruzja i napusavanje senatora oko straha od NRA.

 

Nijedan predsednik Amerike nije nikad nesto slicno izjavio.

Link to comment

 

Pošto riđokoso rasističko mizogino lažljivo lopovsko govedotm ne pokazuje nikakve znake ekonomske uračunljivosti planirajući da uvede zaštitne carine za čelik, napustio ga je Geri Kon, glavni ekonomski savetnik. Za razliku od ostalih ostavki, ovo nije puka zajebancija. Takođe, neće biti puka zajebancija kada glavni trgovinski partneri krenu sa protivmerama. Kao i kad je žbunoviti uvodio slične mere pre petnaestak godina, priča će da ima tužan kraj.

 

SaE

Link to comment
×
×
  • Create New...