Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Ako ti je humanitarni aspekt intervencije PR, onda je humanitarni aspekt kao motivacija za tu intervenciju čista laž, odnosno patetično neubedljiv izgovor. 

 

Ako prihvatimo da humanitarni aspekt služi da se koliko-toliko zamažu oči javnosti pred sledeži izborni ciklus, onda svako ko pravda bezočno bombardovanje ove ili one sand nigger populacije nekim plemenitim ciljevima, nekom željom da se spreči krvoproliće, taj se deklariše ili kao idiot ili kao cinik. Eventualno cinični idiot.

Link to comment

Andurile, The Guardian je sa socijalnih tema dovodjenjem nove urednice skrenuo ka identitetskim, a la Clinton.

 

Neporgresivo su vodili kampanju protiv Korbina da bi se izabrala 1 zena. 

 

U danasnjem Gardijanu Grinvaldd ne bi bio moguc.

Link to comment
37 minutes ago, Budja said:

Andurile, The Guardian je sa socijalnih tema dovodjenjem nove urednice skrenuo ka identitetskim, a la Clinton.

 

Neporgresivo su vodili kampanju protiv Korbina da bi se izabrala 1 zena. 

 

U danasnjem Gardijanu Grinvaldd ne bi bio moguc.

 

moguć je thomas frank npr, isto tako bi bio moguć i grinvald, ali u drugoj formi. uređivačka politika je, ipak, nešto drugo i baš onako kako si rekao.

Link to comment

Ja bih predložio da se ne stane na učiteljicama, zašto ne naoružati i decu? Mislim, kad je već bal...

Ionako u nekim državama mogu legalno da kupe oružje sa 12 godina (ali ne mogu da popiju pivo pre 21) 

Link to comment

Ne mogu sitna deca dobro da uhvate pištolj, oteće im se ako ima ikakav recoil. Nego ih lepo izdresirati da se zajednički zatrče ka napadaču, u talasima, i svojim telima ga zatrpaju. Ugraditi im taj hive-mind kolektivni impuls, pa neka se žrtvuju za viši cilj.

 

I'd also like us to encourage people to gang rush shooters, rather than following their instincts to hide; if we drilled it into young people that the correct thing to do is for everyone to instantly run at the guy with the gun, these sorts of mass shootings would be less deadly, because even a guy with a very powerful weapon can be brought down by 8-12 unarmed bodies piling on him at once.

Link to comment
1 hour ago, braca said:

Ja bih predložio da se ne stane na učiteljicama, zašto ne naoružati i decu? Mislim, kad je već bal...

Ionako u nekim državama mogu legalno da kupe oružje sa 12 godina (ali ne mogu da popiju pivo pre 21) 

Normalno! Neće valjda još da piju tako naoružani?

Link to comment
×
×
  • Create New...