Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

http://thehill.com/homenews/administration/378133-top-tillerson-aide-fired-after-giving-contradicting-account-of-ouster

 

Quote

The firing was reportedly prompted by a statement from Goldstein on Tuesday, responding to Tillerson's firing, in which Goldstein said Tillerson did not speak with Trump before his firing and is "unaware" of the reason behind his dismissal.

The statement strongly suggested that Tillerson found out about his firing from Twitter — though it differs from published accounts of the decision that cited unnamed White House sources.

 

:kecman:

Link to comment

Pa logicno je da wh otpusti nekoga ko protivreci istoj, no big deal. Mislim na ovog portparola.

 

Veceras novi izbori, ovaj put specijalni u Pensilvaniji za 18. disttikt duboko u Trampovoj teritoriji. Demokrata je blue dog tip i po nekim anketama vodi iako je Trump dobio Hilari tu 20 razlike. Bice los znak za republikance ako izgube ovo. 

Link to comment

Od previše učvrščavanja hoće nekad da dođe do nekroze tkiva :sad: Lepo piše na uputstvu za upotrebu, ako se ne opusti za manje od četiri sata, obratiti se lekaru...

Link to comment

Sad se već vidi obrazac kako će Demokrate da preuzmu House na jesen. Tramp je potpuno otuđio glasače iz suburbie koji su do izbora 2016. bili pouzdani deo njihovog izbornog tela i na predsedničkim i na down the ballot izborima. To nije ništa novo, on je ove glasače, većinom žene izgubio već 2016. ali je to nadoknadio ogromnom izlaznošću i razlikom u upravo sredinama kao što su ostala 3 okruga u ovom distriktu. Problem za republikance  u ovim izborima je što su Demokratski glasači u eri Trampa žestoko motivisani da izađu na izbore tako praveći bitnu razliku koji republikanac koji nije Tramp ne može da nadoknadi u ostalim delovima distrikta jer ne izvlači toliko bazu kao što bi Tramp izvukao. Ovaj deo Alegeni okruga, predgrađa Pitsburga je glasao za Trampa 4% protiv Hilari, sada je glasao za Lemba 18%. Uz veću izlaznost nego u ostalim pro Sakoun okruzima, taman su izvukli pobedu. 

Edited by theanswer
Link to comment
48 minutes ago, theanswer said:

Sad se već vidi obrazac kako će Demokrate da preuzmu House na jesen. Tramp je potpuno otuđio glasače iz suburbie koji su do izbora 2016. bili pouzdani deo njihovog izbornog tela i na predsedničkim i na down the ballot izborima. To nije ništa novo, on je ove glasače, većinom žene izgubio već 2016. ali je to nadoknadio ogromnom izlaznošću i razlikom u upravo sredinama kao što su ostala 3 okruga u ovom distriktu. Problem za republikance  u ovim izborima je što su Demokratski glasači u eri Trampa žestoko motivisani da izađu na izbore tako praveći bitnu razliku koji republikanac koji nije Tramp ne može da nadoknadi u ostalim delovima distrikta jer ne izvlači toliko bazu kao što bi Tramp izvukao. Ovaj deo Alegeni okruga, predgrađa Pitsburga je glasao za Trampa 4% protiv Hilari, sada je glasao za Lemba 18%. Uz veću izlaznost nego u ostalim pro Sakoun okruzima, taman su izvukli pobedu. 

 

+ ima nesto i do kandidata.

 

Njije samo da je Tramp zivukao svoje, vec da ljudi nisu zeleli da glasaju za Hilari.

 

Ovaj iz PA kaze da Nancy moze da se pakuje.

Link to comment

uskoro odlazi i general na trecu potenciju, HR McMaster, savetnik za nacionalnu bezbednost..

obrazlozenje koje sam cuo na radiju je da je "pogresno cesao trumpa" i uz to je "veoma agresivan jer je igrao ragbi na West Pointu a poznato je da su ragbi igraci takvi".

 

Edited by 3opge
Link to comment
On 13. 03. 2018. at 6:16 PM, theanswer said:

Demokrata je blue dog tip i po nekim anketama vodi iako je Trump dobio Hilari tu 20 razlike. Bice los znak za republikance ako izgube ovo. 

Čekaaay, oš reć da je dobio Demonkrat koji nije Bernijevac???? Ma nemoguće!!!

Link to comment
4 hours ago, Roger Sanchez said:

Čekaaay, oš reć da je dobio Demonkrat koji nije Bernijevac???? Ma nemoguće!!!

 

Pa ti se sad nasladjujes time ali sta dobijas time sto je pobedio lite republican ja stvarno ne znam. 

Link to comment
On 3/17/2018 at 11:52 PM, theanswer said:

 

Pa ti se sad nasladjujes time ali sta dobijas time sto je pobedio lite republican ja stvarno ne znam. 

 

:isuse:

Link to comment
×
×
  • Create New...