Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Tesko je poverovati da Trampova ambasadorka u UN radi za Demokrate i CNN.

Ne znam koliko je teško poverovati da je u pitanju "kako vetar duva" pristup.

 

Ali možda je tebi lakše da veruješ u supertajne inkriminantne inside informacije koje su njoj bile dostupne pa ih sad skrušeno iznosi.

Link to comment

Da demantujem sebe koji citira Erasera, i Erasera.

Kradem sa Burundija.

 

 

CNN Slides To #13 In Cable Rankings
07/06/2017
CNN has fallen to #13 in cable TV rankings, according to weekly numbers posted on Thursday by TV Newser.
The ratings slide comes as the network has come under heavy scrutiny for a variety of journalistic missteps, including the retraction of an article alleging that a Trump associate had illicit Russian business ties.
Fox News and MSNBC are listed as first and second, respectively, in the cable rankings, which measured average audience sizes for the period between June 26 and July 2. Fox News drew an audience of around 1.82 million while MSNBC drew an audience of 1.34 million. CNN had only 711,000 viewers on an average day during the measurement period.

Link to comment

Ne vidim izvor ove liste, moze biti fejk njuz a moze bit i sto se kod njih ti nedeljni rejtinzi drasticno menjaju pogotovo kad na istu listu stavis i sportske i zabavne i njuz kanale.

 

Ja mislim da je CNN-u rejting skočio ali ne i šer a pogotovo ne  i poverenje kod gledalaca. Znam po sebi ja sam na cnn pre prebacivo samo kod je kakva pizdarija u svetu, padne avion, državni udar i to a sad kad imaju Trampa imaju stalno neki belaj pa bacim oko svaki dan.

Link to comment

"everybody knows that Russia meddled in our elections," and that President Trump discussed this in his meeting with President Putin."

 

Dal je bilo "Zašto ste mi to uradili?" ili su možda pak dogovarali meddling za 2020. Interesuje me taj razgovor, oce biti kakvih stenograma?

 

ne znam za stenograme ali nesrećni Clapper na cnn-u reče da su Rusi zapravo 2016. ispipivali teren i laying the groundwork da bi tek 2018. mogli da odrade pravu stvar. kako će rusi da ubace u kongres gomilu svojih pulena to mi tek nije jasno jer su po pitanju rusije republikanci više hawkish nego demokrate.

 

tako i gore pomenuta niki je iz rubiovog wing of the party, neko ko je po svemu bliži mekejnu, greemu, rubiu nego trampu.

Link to comment

Znam po sebi ja sam na cnn pre prebacivo samo kod je kakva pizdarija u svetu, padne avion, državni udar i to a sad kad imaju Trampa imaju stalno neki belaj pa bacim oko svaki dan.

Za avione su posebno stručni.

 

12-cnn-toyplane.w710.h473.jpg

Link to comment

Ne vidim izvor ove liste, moze biti fejk njuz a moze bit i sto se kod njih ti nedeljni rejtinzi drasticno menjaju pogotovo kad na istu listu stavis i sportske i zabavne i njuz kanale.

 

Ja mislim da je CNN-u rejting skočio ali ne i šer a pogotovo ne  i poverenje kod gledalaca. Znam po sebi ja sam na cnn pre prebacivo samo kod je kakva pizdarija u svetu, padne avion, državni udar i to a sad kad imaju Trampa imaju stalno neki belaj pa bacim oko svaki dan.

 

Valjda je ovo izvor.

http://www.adweek.com/tvnewser/scoreboard-thursday-july-6/334391

Link to comment

ko kod je gledao stounovog putina moze da zakljuci da su tramp i putin isti novcic samo na razlicitim stranama :)

 

eh da sam u sobi bila i slusala njihove price, mora da je bilo priceless i bez PC sranja :)

 

cush govor tela hahahahaha luzeri

Link to comment

ne znam za stenograme ali nesrećni Clapper na cnn-u reče da su Rusi zapravo 2016. ispipivali teren i laying the groundwork da bi tek 2018. mogli da odrade pravu stvar. kako će rusi da ubace u kongres gomilu svojih pulena to mi tek nije jasno jer su po pitanju rusije republikanci više hawkish nego demokrate.

 

tako i gore pomenuta niki je iz rubiovog wing of the party, neko ko je po svemu bliži mekejnu, greemu, rubiu nego trampu.

Pa kad mogu Saudijci, Izraelci...sto ne bi i Rusi. Totalna rasprodaja.

Link to comment

Trump: Sanctions were not discussed at my meeting with President Putin. Nothing will be done until the Ukrainian & Syrian problems are solved!

 

:lol:

 

Trump ne zna da ne postoje sankcije prema Rusiji zbog Sirije. Prve sankcije su uvedene zbog ubistva Magnickog, onda zbog Ukrajine i na kraju zbog hakera.

Link to comment

Trump: Sanctions were not discussed at my meeting with President Putin. Nothing will be done until the Ukrainian & Syrian problems are solved!

 

:lol:

 

Trump ne zna da ne postoje sankcije prema Rusiji zbog Sirije. Prve sankcije su uvedene zbog ubistva Magnickog, onda zbog Ukrajine i na kraju zbog hakera.

 

pa gde je rekao da postoje sankcije zbog sirije, jel znaš da čitaš?

Link to comment

Jadne budale, mislile su da je bignothingburger bigsomethingburger :cry:

 

 

 

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
×
×
  • Create New...