Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

meni je potpuno neverovatno kako njima nije u glavi da sve i da je neko drugi predsednik ovo ga ne bi skinulo sa vlasti i dovelo do impičmenta, a ne jebeni tramp koga savršeno boli kurac. da neće možda republikanci da mu izglasaju impičment, da neće možda demokrate da naprave preokret 2018. uzmu house i senat iako praktično brane sedam, osam mesta u senatu u battleground državama dok republikance brane 2. a trebaju im 2 pickupa, uopšte mi nije jasna ta logika. ja bukvalno ne znam šta treba da se desi pa da tramp bude impičovan, ne znam koji smoking gun se nadaju da nađu, kad ga do sad nisu našli. eventualno neki razgovor putina i trampa gde mu tramp kaže u kurcu sam zbog access holivud tape-a ajde pusti mejlove preko vikiliksa. ali i to bi bio problem jer ljudi ne kontaju da je access holivud zapravo izašao posle mejlova. ali jebiga. 17 agencija je reklo tako. a onda kad tramp udari kontru i kaže kojih 17 agencija, džejk taper kaže pa naravno da DEA nije to rekla to nije njihov delokrug. potpuni debili koje bi neko sa dva grama mozga razmontirao potpuno. ali trampovim glasačima generalno ni to ne treba boli ih dupe realno.

Edited by theanswer
Link to comment

Ali Eraser ti je sasvim dobar uzorak raspoloženja u američkoj otporaškoj javnosti. Nije ni prvi ni poslednji koji se zamlaćuje "pada vlada" fantazijama, a nisu ni Amerikanci jedini u tom fazonu - na ovom forumu se slavio Vučićev neumitni pad s vlasti još u vreme kad se slupao onaj helikopter.

Kad Trump bude izgubio reelection, nema sumnje da će se uveliko trubiti kako je to pre svega zato što slobodarski narod neće da trpi oktroisane vladare komunjare, ne zato što je zli klovn.

 

Kakve komunjare - uticaj Rusije se moze samo porediti sa uticajem Saudijske Arabije - obe drzave furaju neku vrstu neofeudalizma koji bez ogromnog prirodnog bogatstva nikad ne preziveo. Javnost svake normalne zemlje mora da se zabrine ako su oni umesali prste sto i jeste problem SAD.

Link to comment

Ukoliko Hilari nije trazila od Moskve nesto protiv Trampa bice vrlo verovatno potpuno nebitno.

 

Ne znam kako ce posle ovoga Tramp obavljati svoju funkciju, ako je bude obavljao.

Čekaj eras... :lolol:

 

piše da russian govt ima dokument oficijalni kojim se inkriminiše hilari

 

ako imaju imalo mozga ovo lako mogu da spinuju na tu priču o hilari i rusiji. samo ne znam jel imaju toliko mozga.

..ovaj je propustio cijelu prvu polovicu priče, u kojoj ih je ova riba Veseljnickaja izvozala ko mlade majmune, svu trojicu, s naglaskom na sina Najglupljeg, zjenicu oka očevog, i najomiljenijeg zeta, da bi ih onda mrtva ladna krenula lobirati s onim za što je bila plaćena :lolol:

 

ali dobro, bar je i dalje fiksiran na Hillary, ko brat mu Sean

:lolol:

 

možda ga hillary u košmarima proganja :lolol:

Link to comment

meni je potpuno neverovatno kako njima nije u glavi da sve i da je neko drugi predsednik ovo ga ne bi skinulo sa vlasti i dovelo do impičmenta, a ne jebeni tramp koga savršeno boli kurac. da neće možda republikanci da mu izglasaju impičment, da neće možda demokrate da naprave preokret 2018. uzmu house i senat iako praktično brane sedam, osam mesta u senatu u battleground državama dok republikance brane 2. a trebaju im 2 pickupa, uopšte mi nije jasna ta logika. ja bukvalno ne znam šta treba da se desi pa da tramp bude impičovan, ne znam koji smoking gun se nadaju da nađu, kad ga do sad nisu našli. eventualno neki razgovor putina i trampa gde mu tramp kaže u kurcu sam zbog access holivud tape-a ajde pusti mejlove preko vikiliksa. ali i to bi bio problem jer ljudi ne kontaju da je access holivud zapravo izašao posle mejlova. ali jebiga. 17 agencija je reklo tako. a onda kad tramp udari kontru i kaže kojih 17 agencija, džejk taper kaže pa naravno da DEA nije to rekla to nije njihov delokrug. potpuni debili koje bi neko sa dva grama mozga razmontirao potpuno. ali trampovim glasačima generalno ni to ne treba boli ih dupe realno.

apsolutno.

 

i u pravu si za trampovce...oni se smeju svaki dan, ne brinu se uopste da ce trampu  lose biti.

Link to comment

jes da ga ne citam vise...ali vidim da se drugi primaju ko ja jedno kratko vreme...erasera eliminisati sa ovih topika. covek ne zna da razgovara, da razmislja, da daje neke korisne informacije. potpuno je beskoristan. trosi se vreme na jedno veliko nista.

 

Ja i mustang:

 

 

 

 

jon-snow-and-ygritte-game-thrones.png?it

 

 

Edited by Eraserhead
Link to comment

 

..ovaj je propustio cijelu prvu polovicu priče, u kojoj ih je ova riba Veseljnickaja izvozala ko mlade majmune, svu trojicu, s naglaskom na sina Najglupljeg, zjenicu oka očevog, i najomiljenijeg zeta, da bi ih onda mrtva ladna krenula lobirati s onim za što je bila plaćena :lolol:

 

To je sustina. A onda je Najgluplji uzeo advokata ciji su klijenti bili italijanska mafija, da ga brani od... necega. Ovo nema ni u filmu. 

Link to comment

To je sustina. A onda je Najgluplji uzeo advokata ciji su klijenti bili italijanska mafija, da ga brani od... necega. Ovo nema ni u filmu. 

Ali mislim, ja uopće ne navijam za impičment, da bi ova Trumpijada pošteno rasturila bandu svinja, pardon, tzv. GOP, treba potrajat, barem četiri godine sranja i neispunjenih obećanja, primio se korov :fantom:

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

On hop na konja, a ona cap strelu u leđa.

 

Kakve komunjare - uticaj Rusije se moze samo porediti sa uticajem Saudijske Arabije - obe drzave furaju neku vrstu neofeudalizma koji bez ogromnog prirodnog bogatstva nikad ne preziveo. Javnost svake normalne zemlje mora da se zabrine ako su oni umesali prste sto i jeste problem SAD.

 

Ceniš da je uporediva reakcija javnosti kad je u pitanju višedecenijski uticaj Saudijske Arabije i kad je u pitanju aktuelno "hakovanje izbora"?

 

Od sve hladnoratovske histerije, nešto nisam primetio da stižu da se pozabave ruskom oligarhijom i neofeudalizmom, a i zašto bi kad apeluju na davno usađeni strah od velikog nepostojećeg rivala koji večno vreba i planira rušenje demokratije.

Link to comment

Ja i mustang:

 

 

 

 

jon-snow-and-ygritte-game-thrones.png?it

 

 

 

 

pa naravno....sto me ne cudi...fucking jon snow...netalentovani harrington i krestava crvenka sa dva izraza lica...

 

 

sreco ja bih tebe bacila u compton, tamo u watts u sred ponoci...sa zadovoljstvom :)

 

 

btw sta mi tvituje moj predsednik danas? :)

Edited by mustang
Link to comment

Ali mislim, ja uopće ne navijam za impičment, da bi ova Trumpijada pošteno rasturila bandu svinja, pardon, tzv. GOP, treba potrajat, barem četiri godine sranja i neispunjenih obećanja, primio se korov :fantom:

Ma kakav impichment, pa da dodje Jesus freak koji ume sa GOP senatorima. Bolje opstrukcija, 0 saradnje, pa nek GOPeri vladaju sami sa Tramparom kako znaju i umeju.  

Link to comment

Vi sad mislite da ce ljudi koji su popusili Trampovu pricu da budu preobrnuti nefunkcionalnom administracijom?

 

Sto vise demokrate budu vrsile opstrukciju, to ce vise GOPeri da zbijaju redove i kopaju rovove, a FOX NEWS ce svima da objasni kako je potrebno four more years to drain the swamp! Hell yeah!

 

S druge strane, ako Demokrate budu popustljive i budu radile nesto konkstruktivno s Tramparom, on ce da pokupi zasluge. Kvaka 22.

 

Jedino sto moze spasiti Dem. partiju je pojava neke harizmaticne licnosti koje trenutno nema na vidiku, ali dobro nije ni Obama bio na vidiku 2004.-5., ima jos dosta vremena do 2020.

Link to comment
×
×
  • Create New...