Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

hihihi, da nisi zaslepljen svojim političkim amovima skontao bi da sam ja totalno suprotno od toga. swing and miss.

Edited by theanswer
Link to comment

Izgleda da je NYT dobio emailove i da je hteo da ih objavi a da je junior odlucio da ih preduhitri. Sve sama antiruska histerija MSM i izmisljanje hakera. :fantom:

Link to comment

Izgleda da je NYT dobio emailove i da je hteo da ih objavi a da je junior odlucio da ih preduhitri. Sve sama antiruska histerija MSM i izmisljanje hakera. :fantom:

 

opet te pitam jel znaš da čitaš? nije priča o hakerima nego o poslovima hilari sa rusijom.

 

srce mi se cepa zbog nyt

 

Edited by theanswer
Link to comment

Izgleda da je NYT dobio emailove i da je hteo da ih objavi a da je junior odlucio da ih preduhitri. Sve sama antiruska histerija MSM i izmisljanje hakera. :fantom:

 

:lolol: Edited by Roger Sanchez
Link to comment

opet te pitam jel znaš da čitaš? nije priča o hakerima nego o poslovima hilari sa rusijom.

 

Zna li se na koje tačno poslove misle, nije valjda ono sa quid-pro-quo prodajom uranijuma? Putinova marioneta babuška :mad:

 

Nema šanse da više od 5% pažnje u medijima bude posvećeno sadržaju razgovora, bitno je da je Junior pregovarao sa Mordorom na bilo koju temu, pa posle još lagao da se ne seća...

Link to comment

piše da russian govt ima dokument oficijalni kojim se inkriminiše hilari

 

ako imaju imalo mozga ovo lako mogu da spinuju na tu priču o hilari i rusiji. samo ne znam jel imaju toliko mozga.

Link to comment

piše da russian govt ima dokument oficijalni kojim se inkriminiše hilari

 

ako imaju imalo mozga ovo lako mogu da spinuju na tu priču o hilari i rusiji. samo ne znam jel imaju toliko mozga.

Ukoliko Hilari nije trazila od Moskve nesto protiv Trampa bice vrlo verovatno potpuno nebitno.

 

Ne znam kako ce posle ovoga Tramp obavljati svoju funkciju, ako je bude obavljao.

Link to comment

 

Ne znam kako ce posle ovoga Tramp obavljati svoju funkciju, ako je bude obavljao.

 

brate jel moguće bez zajebancije da si ovoliko delusional? rastavljen od realnosti? daj jbt razmisli malo. 

Link to comment

brate jel moguće bez zajebancije da si ovoliko delusional? rastavljen od realnosti? daj jbt razmisli malo.

:lol: Sto si nervozan toliko? Opusti se.

 

Njegov presidency je vec bio sjeban a ovim je on dodatno marginalizovan.

Link to comment

:lol: Sto si nervozan toliko? Opusti se.

 

Njegov presidency je vec bio sjeban a ovim je on dodatno marginalizovan.

 

hahah ja nervozan, još jedna šala..

 

ne znam samo kako možeš da baciš tako konstataciju koja je zasnovana na čistoj fikciji, čisto onome što bi ti voleo da se desi a što ni u najluđim snovima ne može da se desi. mislim zanima me jel stvarno veruješ u to ili priznaješ da su u pitanju vlažni snovi? ako mu je sjeban presidency to nije zbog ovoga sigurno i cele te priče o rusiji. da republikanci mogu da se usaglase obamacare bi bila prošlost odavno, to nikakve veze sa rusijom nema kao ni x drugih odluka koje će donositi tipa tax cut ili imigracija ili travel ban itd itd itd itd. ako je nešto sjebano ovom rusija pričom to je spoljna politika, tu jeste nekako ograničen ali je tu najviše ograničen zbog hawk-a u svojoj partiji, da ima lupam 50 republikanaca u senatu koji nisu hawkish boleo bi ga kurac i za to. to kako ti ne vidiš ja stvarno nemam pojma. 

Link to comment

Ali Eraser ti je sasvim dobar uzorak raspoloženja u američkoj otporaškoj javnosti. Nije ni prvi ni poslednji koji se zamlaćuje "pada vlada" fantazijama, a nisu ni Amerikanci jedini u tom fazonu - na ovom forumu se slavio Vučićev neumitni pad s vlasti još u vreme kad se slupao onaj helikopter.

 

Kad Trump bude izgubio reelection, nema sumnje da će se uveliko trubiti kako je to pre svega zato što slobodarski narod neće da trpi oktroisane vladare komunjare, ne zato što je zli klovn.

Link to comment

jes da ga ne citam vise...ali vidim da se drugi primaju ko ja jedno kratko vreme...erasera eliminisati sa ovih topika. covek ne zna da razgovara, da razmislja, da daje neke korisne informacije. potpuno je beskoristan. trosi se vreme na jedno veliko nista.

Link to comment
×
×
  • Create New...