Jump to content
IGNORED

Blade Runner 2049 (2017)


Pečorin

Recommended Posts

gledao ja sinoć ali nešto ne štima tu.moralo se više i bolje iskoristiti nasleđe.kraj je preoptimističan.šta znam, očekivao sam više i mračnije.gosling je odličan.ima dve dobre ribe.ona "negativka" je preslikani (za siromašne )robert patrik iz terminatora 2. nije nešto ni zajeban onaj vlasnik sa misijom.prvi deo filma je interesantan kao neka detektivska priča.ima scena gde liku vri voda u šerpi i čekam 15 minuta kad se sve završi da će gosling da izvadi jaja iz iste..

jebiga,gledam fudbal.ovi veze nemaju

Link to comment

Busan kurton. Prazan, na momente dosadan film, koji nema svrhu postojanja. Ona terminatorka replikant je ocajna (i njen lik i gluma glumice koja je igra). 

 

 

Naravno da je prica morala biti o Dekardovom (i Rejcelinom) porodu, nije moglo bez toga da prodje. A cak i da kazemo da su ideja i koncept razmnozavanja replikanata zanimljivi, oni su tako bedno nakalemljeni na Dekarda i Rejcel, a i nevezano za njih dvoje obradjeni su lose. 

 

Film nije akcioni, kao sto neko rece, ali ima elemenata modernih blokbastera (gde sve mora da eksplodira, transformise se, iskace iz necega). Ne dopada mi se ni kako film izgleda, a i muzika je slaba.

 

 

Jedino sto je Mekenzi Dejvis lepsa nego ikad (cak i ispod one slame od kose koju ima). 

Link to comment

pa ne vidim razlog za 3d osim ako nije neko akcijasenje, koje je u tu svrhu pravljeno, tipa avatar.

ono jebote, kramer protiv kramera u 3d. :fantom:

 

sutra cu vrv da odgledam pa cemo zakljuciti da je sranje.

Link to comment

Nakon prospavane noci: gledajuci film nisam osetio bas nista (pozitivno, tacnije vredno, jer bilo je osecaja nezadovoljstva, razocaranja, cak i facepalm momenata), sto me je jako razocaralo. I krivo mi je, jer citajuci hvalaospeve ovoga jutra vidim da se ljudi najvise hvataju za taj emotivni momenat, sto mene dovodi do toga da se zapitam sta nije u redu sa mnom. Posebno zato sto originalni BR mene najvise radi na tom nivou, uz jos neke druge stvari naravno (kao uostalom i skoro sve ljubitelje tog filma). Vuk Boskovic na Vice-u npr. kaze da je 2049 drugaciji film od prvog u skoro svim elementima (sto je tacno), ali da je emotivno sve bilo isto, ako ne i intenzivnije nego u prvom. A ja ni sinoc, ni jutros, nemam zelju da ponovo pogledam film, prosto zato sto nisam doziveo niti jedan osecaj koji bih zeleo da makar probam da ponovo osetim gledajuci ga drugi put.

 

Ostaje mi jedino da se nakanim da ga pogledam jos jednom da probam da pronadjem to sto su pronasli drugi. Ali verujem da ce mi opet biti muka od terminatorke i da cu opet udariti sebe po celu u sceni u kojoj se 

 

 

replikanti zaverenici otkrivaju Goslingu, kao i na samom kraju.

 

Link to comment

lol i bez gledanja za

Vuk Boskovic na Vice-u npr. kaze da je 2049 drugaciji film od prvog u skoro svim elementima (sto je tacno), ali da je emotivno sve bilo isto, ako ne i intenzivnije nego u prvom.

Link to comment
  • 3opge unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...