Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

2 hours ago, I*m with the pilots said:

Pokusali da gledamo "End of the fucking world" i covece, ala su iritantni klinci. Mislim da necemo ni probati trecu epizodu.

aje ne zajebavaj, pichite samo dalje!

Link to comment
15 hours ago, Frank Pembleton said:

Znači dobiću nervni slom, a na pola sam....
Nervira me skakanje tamo vamo vremenski ali ok...
Još kad pomislim da je po stvarnim događajima...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Ja sam skapirao da sto sam stariji, sve manje mi prija to poigravanje sa zivcima gledalaca da li ce se nesto strasno dogoditi likovima za koje smo se vezali. U ovom slucaju mislim na ove Francuze: Nadine, Dominique, Remy. Posto o celom ovom slucaju nisam nista prethodno znao, pa ni to da li su oni zaista postojali ili su izmisljeni za potrebe serije, nekako sam se suzdrzavao da ne guglam, ali sam grickao nokte. To je valjda i bila namera reditelja.

 

Sve ukupno, dijalozi i neki dramski potezi su malo traljavo odradjeni, ali atmosfera je pogodjena.

Link to comment

ja pocela Ubrella academy i iz nekog cudnog razloga mi drzi paznju..malo je smuckano svega i malo blesavo ali mi se svidja atmosfera i zanima me sta ce se desiti :D

Link to comment
1 hour ago, ivy said:

ja pocela Ubrella academy i iz nekog cudnog razloga mi drzi paznju..malo je smuckano svega i malo blesavo ali mi se svidja atmosfera i zanima me sta ce se desiti :D

 

Друга сезона је боља од прве :)

Link to comment

sta znam..pocela sam drugu sezonu..i za sada je meni  prva nekako bolja...bolja izmisljotina sa vise tih blesavih,luckastih momenata i razradjenijim likovima..al dobro,svejedno je zabavno pa ce se zavrsiti..

Link to comment
On 18.4.2021. at 10:03, ivy said:

ja pocela Ubrella academy i iz nekog cudnog razloga mi drzi paznju..malo je smuckano svega i malo blesavo ali mi se svidja atmosfera i zanima me sta ce se desiti :D

 

On 18.4.2021. at 11:51, Cane Vukic Prebranac said:

 

Друга сезона је боља од прве :)

 

odlična je serija, zabavnija od stripa bogami

Link to comment

jeste dobra..

 

 

i pogledala sam prvu epizodu Brave new worlda i sunceti,i dalje nemam pojma sta sam pogledala :unsure::isuse:...a ja volim dobru izmisljotinu..ali ovo to def nije..

Link to comment
On 12.4.2021. at 12:13, extragluv said:

snabba cash soldna mini serija.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 

Odgledao prvu epozodu, deluje zanimljivo. Nadam se da će biti još bolje :D

Link to comment
On 24.4.2021. at 21:53, nautilus said:

Alice in the Borderland je odlicna. Jedino sto nervira je sinhronizacija na engleski. Japanski plus titlovi :D

 

Moze da se nadje u obe verzije.

Link to comment
On 24.4.2021. at 22:53, nautilus said:

Alice in the Borderland je odlicna. Jedino sto nervira je sinhronizacija na engleski. Japanski plus titlovi :D

 

Ako si gledao na Netflixu, mogao si da uključiš japanski audio. Uvek imaš originalni audio, šta god da gledaš.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...