Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

On 7.11.2020. at 16:20, Frank Pembleton said:

Jel odgledao neko ono "... Chicago 7"?
Privlačno u trejleru izgleda...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

'nako

 

trailer mnogo bolji od filma, bar meni. prilicno jednodimenzionalno, bilo bi mozda zanimljivije da je dokumentarac.

 

 

 

Vota Juan serija (ne znam je li dostupna kod vas, tj. van Spanije) je spektakl - politicar, debil, konstantan transfer neprijatnosti, a ko da su preslikali ove nase mentole. Na momente udavi, ali sve u svemu odlicna.

Link to comment

Chicago 7 kao što rekoh na movie topiku, malo razočarao. Nije njesra, ali nije ni ništa posebno. Malo spor, osim sramotnog odnosa suda i države ka slučaju, manje više se nema šta videti u filmu.

Link to comment

Ne znam šta si očekivao od courtroom drame, plus to je Sorkin. Meni je on od jedne prilično netelevizične priče (bez nekih tvistova, ludila) izvukao maksimum, ritam je dobar, hemija između glumaca sjajna, kasting fenomenalan, naracija sasvim ok. Realno meni su te sudske dramurde se popele na vrh glave ali ovo mi je proletilo, nisam se smarao ni u jednom trenutku ova 2 sata.

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Ne znam šta si očekivao od courtroom drame, plus to je Sorkin. Meni je on od jedne prilično netelevizične priče (bez nekih tvistova, ludila) izvukao maksimum, ritam je dobar, hemija između glumaca sjajna, kasting fenomenalan, naracija sasvim ok. Realno meni su te sudske dramurde se popele na vrh glave ali ovo mi je proletilo, nisam se smarao ni u jednom trenutku ova 2 sata.

 

Sve si objasnio, ne kažem da je film loš, niti da mi je bilo dosadno, ali ne pruža ne znam kakav ugođaj niti ostavlja ne znam kakav utisak. Glumačka ostvarenja nisu mi spektakularna osim Frank Langella-e koji je odradio posao baš onako da ga mrziš iz dna duše. Jeremy Strong sa onim naglaskom zvuči bukvalno komično, nisam mogao ozbiljno da ga shvatim ceo film. Redmejn i Koen prave neku dramu, ostalo... Meh. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...