Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

a dobro zajebavam malo, ali stvarno me smara trend. poslednji john wick je super ali traje 3h. john wick!
 

nisam još pogledao ni beau is afraid zbog toga, a najveći sam asterov fan na forumu. pa ti vidi kad će da dođe na red film od 4h od kojeg očekujem da najdalje dobaci do proseka. ako ne možeš da spakuješ 1 justice league u 2h i da to valja negde grešiš.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

@bags nisam ni ja neki veliki dan dejvida b. ni man utd-a više sam mislio o serijalu koji je fantastičan, zanimljiv čak i neljubiteljima fudbala

 

s obzirom na trash koji izlazi iz netflixove kuhinje ovaj uradak je na nivou antologije filmske i tv umetnosti

Link to comment

Ma samo sam cekao priliku da isprobam reakciju. :thumbsup:

 

Sta znam meni je Beckham prevara od igraca. Ne kazem da je najgori na svetu ali daleko je on bio od najboljih svoje generacije.

Jednostavno me nimalo ne prvilaci da pogledam taj dokumentarac.

  • Haha 1
Link to comment

od s01 e01* bar sam je ja takvom doživeo, i pored toga ni najmanje mi nije smetalo da uživam u istoj

 



*
ne postoji trenutak u serijalu za koji može da se kaže e evo odavde, od starta su predstavljeni kao humanoidi, sa svim svojim “mukama i problemima” (citat borisa petkova iz dok. “vidimo se u čitulji”)

čak je princ filip predstavljen kao najhumaniji od svih, a površno poznavajući prilike na dvoru tip ne bio poludebilko što i provejava na početku dok su bili mlađi

 

oni, dvor, su se u startu ogradili da to nema veze sa njima, mada mi tu priču ne podupire razmahivanje totalima bakimgenske i ostalih palata, raskošnih enterijera u istim

 

to nije cgi, a ako ga i ima rađen je po real objektima

:ilija:

  • +1 5
Link to comment
On 24. 12. 2023. at 1:58, Sludge Factory said:

 Naravno, BvS je remek-delo, najbolji superherojski film ever and forever! :sleep:

 

Шалиш се ваљда

Link to comment
41 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Шалиш се ваљда

 

Ne naravno. Taj film je odlicna sublimacija zanra i, konkretno, okosnice DC superherojstine, Betmena i Supermena, uz bavljenje i nekim bitnijim temam ispod zita. To je, takodje, redak primerak ovakvog tipa filma koji ne glorifikuje nasilje vec na svakom koraku prikazuje negativne posledice nasilnog delanja, cak i kada sluzi nekoj ultimativno pozitivnoj svrsi i ne obavija sve velom zabave i bezmozgaske razbibrige. Uz standarno lepe pokretne slike.

 

Inace, gledao sam Rebel Moon i svidja mi se, nije to uopste toliko lose. World building je dobar, sasvim je lepo osmisljeno iako, naravno, krade od svega zivog, sto meni ne smeta ni najmanje, jer se i ne krije. Ono sto filmu jasno fali jeste vise rada na likovima, koji su zapravo interesantni ili imaju potencijala to da budu da je tome posveceno vise vremena, sto se nadam da ce ispraviti director's cut. Ako je istina da je sat vremena duzi, tu ce sigurno najveci deo otici upravo na razradu likova i njihove odnose i motivaciju, jer verujem da su za ovo izdanje namerno ispucali samo akciju i efekte na koje su otisle pare.

Link to comment
4 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

od s01 e01* bar sam je ja takvom doživeo, i pored toga ni najmanje mi nije smetalo da uživam u istoj

 



*
ne postoji trenutak u serijalu za koji može da se kaže e evo odavde, od starta su predstavljeni kao humanoidi, sa svim svojim “mukama i problemima” (citat borisa petkova iz dok. “vidimo se u čitulji”)

čak je princ filip predstavljen kao najhumaniji od svih, a površno poznavajući prilike na dvoru tip ne bio poludebilko što i provejava na početku dok su bili mlađi

 

oni, dvor, su se u startu ogradili da to nema veze sa njima, mada mi tu priču ne podupire razmahivanje totalima bakimgenske i ostalih palata, raskošnih enterijera u istim

 

to nije cgi, a ako ga i ima rađen je po real objektima

:ilija:

 

nije bilo ovoliko ogoljeno kao u poslednjoj sezoni, ranije sezone su bile intrigantne, čak su se igrali sa pretnjama dajani, ovo sad je patetična promocija kraljevske porodice, skoro pa negledljivo.

ima i scena kad čistačica u dvoru dirljivo zapeva dok čisti uz gajdaše, dok kraljica bira muziku za svoj sprovid.

Link to comment
17 minutes ago, svashtabezneshto said:

 

nije bilo ovoliko ogoljeno kao u poslednjoj sezoni, ranije sezone su bile intrigantne, čak su se igrali sa pretnjama dajani, ovo sad je patetična promocija kraljevske porodice, skoro pa negledljivo.

ima i scena kad čistačica u dvoru dirljivo zapeva dok čisti uz gajdaše, dok kraljica bira muziku za svoj sprovid.

pa dobro morali su nekako da privedu priču kraju, na žalost sem biološkog kraja nije postojala mogućnost drugačijeg završetka

 

to mi nije problem koliki mi je 🚩lik kejt midlton koja je predstavljena kao eskort girl i projekat svoje majke “gold diggerke”

 

čisto sumnjam da se aktuelni dvor za to pitao, cenim da je to pečat blaženopočivše elizabete II

 

 

 

 

ja negde u dubini duše verujem da je serija the crown poslednji projekat liz beti

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...