Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

  1. 1. Za koga bi ste glasali da ste u mogucnosti?

    • Kreten
      43
    • Zlobaba
      24
    • Beli listic
      17
    • ne bih se cimao
      37


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo i neki rts novinar se javlja iz njujorka, kaze klintonova je vec pobedila. Male su shanse za trampa.

 

ako on tako kaže onda nema potrebe sutra ljudi da glasaju :fantom:

Link to comment

ako on tako kaže onda nema potrebe sutra ljudi da glasaju :fantom:

Hahaha, ali identicno sam pomislio. :D

 

Spominje nekih 6-7 neodlucnih drzava i kaze da tu tramp mora da odnese pobede u svim da bi pobedio...

Link to comment

To već i nije toliko daleko od istine, Trampu treba jedan talas i sve te države nisu daleko od njega po pollingu. Ja mislim da će ostati kratak za jednu veću državu ali nije baš da nema nikakve šanse.

Link to comment

To već i nije toliko daleko od istine, Trampu treba jedan talas i sve te države nisu daleko od njega po pollingu. Ja mislim da će ostati kratak za jednu veću državu ali nije baš da nema nikakve šanse.

Pa ce da bude - ono - Florida all over again...

Link to comment

Iam Bremmer rece danas da HRC dobija s vecom razlikom nego sto pollovi kazu. Da Tramp pricon o namestaljci demoralise svoje birace ionako sklone neizlasku.

Link to comment

Da Tramp pricon o namestaljci demoralise svoje birace ionako sklone neizlasku.

 

Ovo je i meni palo na pamet kad je krenuo sa tim. Ne znam da li je ikad iko pokušao da motiviše svoje birače pričajući im kako nema šanse da dobiju... mislim, ako se stvarno nadao pobedi.

 

Ako par meseci posle poraza stvarno krene taj Fox News 2.0 sa Trumpom i Ailesom u sedlu, biće mnogo likovanja širom interneta.

Link to comment

Pa ce da bude - ono - Florida all over again...

 

Problem za Trampa je što on MORA da uzme Floridu a što ako je uzme opet mu treba jedna midwest država ako pretpostavimo da ne može da nadoknadi deficit iz Nevade ili da pobedi u Koloradu.

Iam Bremmer rece danas da HRC dobija s vecom razlikom nego sto pollovi kazu. Da Tramp pricon o namestaljci demoralise svoje birace ionako sklone neizlasku.

 

Još jedan mislilac. Ne ti nego Bremer. Ne može on to znati naravno. Može da se desi da greška u pollovima ode na jednu stranu, može da ode i na drugu. Znači ako je polling avg trenutno 3,4 može da ode na 6 može da ode na 0,5 ili 1. U svakom slučaju nacionalne brojke u ovim izborima najmanje znače jer Tramp ne dobija republikanske države velikom razlikom kao Hilari demokratske.

 

Druga stvar, Tramp je imao najviše glasova u istoriji R prajmarija i izlaznost kod R je bila veća nego kod D tako da je argument da njegovi birači nisu skloni izlasku je izuzetno teško dokazati, da ne kažem obična glupost. Entuzijazam je veći na Trampovoj strani, to pokazuju pollovi.

Link to comment

Iam Bremmer rece danas da HRC dobija s vecom razlikom nego sto pollovi kazu. Da Tramp pricon o namestaljci demoralise svoje birace ionako sklone neizlasku.

 

U stvari zajebo se više što se nakon prvog pisma zaleteo da možda i nije toliko namešteno. :D

 

Nego, njgov pokret ljutih je itekako bio voljan da glasa al ovaj november surprise je jak destimulans za njegove shy glasače a vetar u leđa klintonkinim.

 

E šta su ti američki službenici. To radi i nedeljom. ;)

 

 

Link to comment

mislim da se potcjenjuje želja običnih ljudi za promjenom, tako se desio brexit, tako se uostalom desio i obama ( "Change we can believe in" )

 

sam način promjene i ko (obećava da) ih donosi je manje bitan

Link to comment

mislim da se potcjenjuje želja običnih ljudi za promjenom, tako se desio brexit, tako se uostalom desio i obama ( "Change we can believe in" )

 

sam način promjene i ko (obećava da) ih donosi je manje bitan

Cenim da je "obećava da" ključni deo komentara, ne?

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...