Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prosto ne znam da li je ovome uopšte mesto ovde, ili pak na WTF topiku:

 

Uoči predsjedničkih izbora koji se danas održavaju u SAD-u, na nedjeljnoj je misi katolički svećenik Frank Pavone šokirao načinom poručivanja vjernicima za koga glasovati.

Pavone je tijekom nedjeljne mise u New Yorku abortirani fetus stavio na oltar i poručio vjernicima da glasuju za Donalda Trumpa, a sve je prenosio na Facebooku. Pavone je inače katolički svećenik koji je otprije poznat kao aktivist protiv pobačaja. Rekao je da mu je abortirani fetus dao jedan patolog, prenosi Washington Post.

 

Postoji i fotografija, koju nemam nameru da kačim ovde.

 

Link to comment

Glasovao za Gary "Allepo" Johnsona, iako ce HRC lagano da dobije moju drzavu (Illinois).

 

Kontam da ako Johsnon i Stein dobiju dovoljno glasova da ce to za 4 godine pomoci da se neko konkretan motivise i da se iskristalise nekava treca Srbija opcija sa realnim sansama. Na lokalu, za US Congress dao glas jednoj Demokratkinji, a ostatak Republikanci. Pun mi je nos ove Demokratske masine na lokalu, bas su deplorable™.

Link to comment

nintchdbpict000280794981.jpg

 

 

POP icon Lady Gaga has been slammed for her bizarre outfit while speaking at a Hillary Clinton rally, as social media users likened it to a Nazi uniform.

 

 

meni vise deluje kao omaz gadafiju.

Link to comment

Glasovao za Gary "Allepo" Johnsona, iako ce HRC lagano da dobije moju drzavu (Illinois).

 

Kontam da ako Johsnon i Stein dobiju dovoljno glasova da ce to za 4 godine pomoci da se neko konkretan motivise i da se iskristalise nekava treca Srbija opcija sa realnim sansama. Na lokalu, za US Congress dao glas jednoj Demokratkinji, a ostatak Republikanci. Pun mi je nos ove Demokratske masine na lokalu, bas su deplorable™.

 

Pa kod vas je izbor za Senate, Duckworth vs Kirk, prema svim procenama to bi trebalo da bude najlaksi "flip" za DEM od svih senate izbora.

Link to comment

Pa kod vas je izbor za Senate, Duckworth vs Kirk, prema svim procenama to bi trebalo da bude najlaksi "flip" za DEM od svih senate izbora.

Da, Senat.

 

Kirk je bas supcina.

Link to comment

Ako su ove brojke tačne Tramp ima legitimnu šansu i čak je favorit u Nevadi a Hilari dobija Kolorado

rekoh ti ja da baba dobija Colorado.

 

Florida je definitivno centar desavanja

Link to comment

rekoh ti ja da baba dobija Colorado.

 

Florida je definitivno centar desavanja

 

Gledam Slate, i nije mi bas najjasnije sta gledam.

Ako vrse procene na osnovu early voting, onda mi nije jasno zasto imaju procenat za 5 miliona glasova, sto je vise od 60% glasaca, ako je early voting bio, ako se ne varam, oko 50% procene ko ce glasati.

 

Za sada je 52:48 za Hilari, po tom modelu. Moguce da je inidikativno, a moguce i da je garbage. Who knows.

Link to comment

Gledam Slate, i nije mi bas najjasnije sta gledam.

Ako vrse procene na osnovu early voting, onda mi nije jasno zasto imaju procenat za 5 miliona glasova, sto je vise od 60% glasaca, ako je early voting bio, ako se ne varam, oko 50% procene ko ce glasati.

 

Za sada je 52:48 za Hilari, po tom modelu. Moguce da je inidikativno, a moguce i da je garbage. Who knows.

 

To su procene early vote-a. Nisu procene ljudi koji su danas poslali glasove. Znači rade samo play by play ljudi koji su do sad glasali. Nije ovo procena da je 52-48 na kraju nego za sada. Trenutno je 46-43 tamo. U Koloradu međutim ovih 40% koje nije u trenutnoj proceni teži da glasa demokratski pre nego republikanski dok je u drugim državama drugačije, zato je Kolorado blizu za Hilari. Na drugoj strani su imali povoljne brojke za Trampa ali imaju Stajn na ballotu u Nevadi a ona zapravo nije tamo, sada rade reviziju, prilično neozbiljno.

Link to comment
×
×
  • Create New...