Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

  1. 1. Za koga bi ste glasali da ste u mogucnosti?

    • Kreten
      43
    • Zlobaba
      24
    • Beli listic
      17
    • ne bih se cimao
      37


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedina razlika u korist Klintonke je sto je ona "sane", dok je Tramp "insane". Nekome je to dovoljno da napravi izbor kada bude glasao. U svemu ostalom, ukljucujuci malicioznost, neiskrenost, lazljivost, egocentricnost, los temperament, su poprilicno egal i sto se toga tice, tesko je opredeliti se za bilo koga od njih dvoje. Tacno je da je Tramp nepripremljen i nedovoljno obrazovan da bude predsednik, dok s druge strane Klintonka na papiru ima iskustvo i potrebne kvalifikacije. Alas, vecinu toga sto ona ima na papiru u praksi se nije pokazalo kao kvalitet. Da joj muz nije bio (uspesan) predsednik, verovatno nikada ne bi postala ni senator, ni Drzavni sekretar, ni predsednicki kandidat.

Mislim da grešiš ovo za muža. Mislim da je ona bila "mračna sila" iza njega, mnogi pokazatelji govore da ga je ona gurala u karijeri...
Link to comment

iza svakog uspesnog muskarca stoji zena koja ga proganja dok nju proganja mracna sila. Znaci kad Hillarious dostigne svoj san mracna sila ce je napustiti i uzjahati Killton Billa.

 

 

 

 

Funny-Hillary-Clinton-Meme-I-Did-Not-Hav

 

 

...poslato sa prinudnog...

Edited by mlatko
Link to comment

Mislim da grešiš ovo za muža. Mislim da je ona bila "mračna sila" iza njega, mnogi pokazatelji govore da ga je ona gurala u karijeri...

projicira se Mira, vidim. jadni ti muškarci, osim Hitlera, taj si nije oženio excuse na vrijeme :(
Link to comment

Mislim da grešiš ovo za muža. Mislim da je ona bila "mračna sila" iza njega, mnogi pokazatelji govore da ga je ona gurala u karijeri...

Baba™ je u mikrofon rekla nesto kao "da se nije ozenio protiv nje on bi bio niko i nista a ona bi svejedno bila udata za POTUSa"... Parafraza al' koga zanima original - google je zakon.

Link to comment

Zivot je nekome majka nekome maceha...

Jedna u egzilu u Moskvi doradjuje Marxa a druga se kandiduje za lidera slobodnog sveta.

Tako ti je to kad smo zatucano patrijarhalno drustvo.

Link to comment

ja sam opusteno stavio ne bih se cimao. jer ono sto je svakom do sada valjda jasno to je da:

 

1- US foreign policy will not change no matter who is running the country.

2- u slucaju da niste sigurni sta ce se desiti ako Hillary/Donald pobede, procitajte pod 1

3- antikorporacijiski zakoni se nece doneti ma ko da pobedi

4- ako se pitate ko ce najebati u svetu, zavisno od izbora za POTUS, procitajte pod 1

5- siromasni u USofA ce da najebu ma ko da pobedi

6- crnci i latinoamerikanci ce da najebu ma ko da pobedi. slight chance da ce da najebu vise ako Hillary pobedi

7- Srbija ce da najebe ko god da pobedi

8- ako sumnjate u 7, procitajte pod 1

9- bogati ce imati jos vise protekcije nego sto imaju danas, ma ko da pobedi

10- za svaki slucaj procitati pod 1 ponovo

 

suma sumarum, 10 tacaka o tome sta ce se desiti ako pobedi Hillary/Donald

a ako bih bas morao da biram, birao bih da pobedi Hillary, pa da je pregazi kamion pre inauguracije, pa da se zasladjujem cinjenicom da je bila tako blizu da postane POTUS, i fejlovala, a da isitovremeno bufon izgubi

Link to comment

ja sam opusteno stavio ne bih se cimao. jer ono sto je svakom do sada valjda jasno to je da:

 

1- US foreign policy will not change no matter who is running the country.

2- u slucaju da niste sigurni sta ce se desiti ako Hillary/Donald pobede, procitajte pod 1

3- antikorporacijiski zakoni se nece doneti ma ko da pobedi

4- ako se pitate ko ce najebati u svetu, zavisno od izbora za POTUS, procitajte pod 1

5- siromasni u USofA ce da najebu ma ko da pobedi

6- crnci i latinoamerikanci ce da najebu ma ko da pobedi. slight chance da ce da najebu vise ako Hillary pobedi

7- Srbija ce da najebe ko god da pobedi

8- ako sumnjate u 7, procitajte pod 1

9- bogati ce imati jos vise protekcije nego sto imaju danas, ma ko da pobedi

10- za svaki slucaj procitati pod 1 ponovo

 

suma sumarum, 10 tacaka o tome sta ce se desiti ako pobedi Hillary/Donald

a ako bih bas morao da biram, birao bih da pobedi Hillary, pa da je pregazi kamion pre inauguracije, pa da se zasladjujem cinjenicom da je bila tako blizu da postane POTUS, i fejlovala, a da isitovremeno bufon izgubi

I ovo si sve sam zakljucio - a bez da citash Wikiliks??!! 

Prop'o bi na drug Asanz da su svi k'o ti... :)

Link to comment

ja mislim da ovaj post treba proslijediti njima tamo, tolike milijarde baciše na kampanje a čovjek domaćin mogao bi da im prištedi

 

Pa cekaj, zar to nije neka filozofija prosecnog "pivo ispred dragstora" Srbende kad su izbori u USA i ni jedan kandidat im se ne svidja?  I sad cetvrt veka srpske geopoliticke mudrosti pada u vodu samo zato sto je Putinov asshole buddy dosao do finala?

Link to comment
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...