Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

USA Izbori

Tko? 121 members have voted

  1. 1. Za koga bi ste glasali da ste u mogucnosti?

    • Kreten
      35%
      43
    • Zlobaba
      19%
      24
    • Beli listic
      14%
      17
    • ne bih se cimao
      30%
      37

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

kad već Trampa smatrate debilom ne vidim da je Švarceneger nešto pametniji ili obrazovaniji od njega , bodibilder koji je postao glumac i nakon toga guverner najbogatije američke države (i uopšte se nije pokazao loše)

  • Replies 4k
  • Views 351.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tramp je jedna tupava džukela. Švarci to svakako nije. 

i Švarci je imao pregršt tupavih izjava, pretraži malo

Raspadnuti GOP ima kandidata ozbiljnog debila, protiv njega je celokupna Holivud-CNN-Prinston-Vol strit mašinerija, manjinci svih boja i opredeljenja po komandi glasuju za kandidata Demokrata i opet će biti tesno... Možda treba da se seliš na Novi Zeland.

Ako psiho pobedi nece NZ biti dovoljno daleko.

Edited by Eraserhead

ne brini teško da će ih naći na mapi :)

dajte predikcije ko dobija u diksvil noču :fantom: na prajmariju je bilo sanders 4, kesić 3, tramp 2

kad već Trampa smatrate debilom ne vidim da je Švarceneger nešto pametniji ili obrazovaniji od njega , bodibilder koji je postao glumac i nakon toga guverner najbogatije američke države (i uopšte se nije pokazao loše)

Kad su i Regana mogli da "sažvaću i oprave" onda ...

dajte predikcije ko dobija u diksvil noču :fantom: na prajmariju je bilo sanders 4, kesić 3, tramp 2

4 glasa Klinton, 2 Tramp.

Raspadnuti GOP ima kandidata ozbiljnog debila, protiv njega je celokupna Holivud-CNN-Prinston-Vol strit mašinerija, manjinci svih boja i opredeljenja po komandi glasuju za kandidata Demokrata i opet će biti tesno... Možda treba da se seliš na Novi Zeland. 

 

Trump nije debil, niti je glup. To sto zvuci kao debil nije vazno. Ovaj drugi deo je fakat zabrinjavajuci, ali protivkandidat nema sta da ponudi. Nije slucajno sto su oboje "rasli" tako sto je iznosen prljav ves druge strane. Trump se prakticno izjednacio pre par meseci tako sto par nedelja rec nije rekao.

Trumparina jedina sansa je da dobijje Floridu i Ohajo. Ako mu to uspe, onda treba da gleda kako da navata Micigen, Ajovu i Severnu Karolinu. e ako i to uspe, onda mu fali jos 2 or 3 u Nevada, Kolorado, Pensilvanija. to vec ne znem kojim cudom moze da dobije...

 

fun fact: 0d '64 naovamo izbore je dobijao covek koji dobije Ohajo

Tradicije postoje da bi se rušile

Forecast geekovi sa Princetona kazu: Most probable single outcome: Clinton 323 EV, Trump 215 EV.

 

 As of September 7, 62 days before the election, the PollyVote predicts a narrow win in the two-party vote for Democrat Hillary Clinton, 52.4% vs. 47.6% for Donald Trump. 

Vodi Tramp u NH 32-25 :fantom:

 

Džonson 4, Bernie 3, Romni 1, Kesić/Sanders 1 God bless the people of New Hampshire :D

 

Inače, Slate, Vice i ekipa su odlučili ove godine da se useru velikim mrežama u život pa su preko nekog startupa po imenu Votecastr odlučili da prate izlaznost real time i prave real time projekcije tokom dana. Videćemo kako će to da izgleda. Trebalo bi da učestvuju veterani kampanja Buša mlađeg i Obame.

Edited by theanswer

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.