Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

al ste brate nestrpljivi, ste se kladili po soma dolara na ishod ili sta? bice rezultata za par sati :D

 

Prosto, ovaj votecastr nas prai nestrpljivima jer, po njima, izbori su zavrseni.

Otuda i pokusavam da vidim da li njihove procene imaju smisla poredeci stvarne podatke sa njihovim procenama.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prosto, ovaj votecastr nas prai nestrpljivima jer, po njima, izbori su zavrseni.

Otuda i pokusavam da vidim da li njihove procene imaju smisla poredeci stvarne podatke sa njihovim procenama.

po svim procenama baba je pobedila. Trumparu moze da spase samo da se Vucic i Toma pojave sa dzakovima

Link to comment

2012

Democrat Barack Obama

238,367

52.05%

 

 

Republican Mitt Romneyž

212,866

46.48%

 

 

E, sad, votecastr je izbacio ovu informaciju:

 

To znaci da je 49:43.7 projekcija samo sa early voting-a, a ne i sa procenom izaslih biraca na danasnji dan.

 

valjda obrnuto, ne?

 

u svakom slučaju sporo nešto updateuju nisu se proslavili

 

za malo jače od pola sata stiže prva runda exita, e tu će da krene ludilo

Edited by theanswer
Link to comment

valjda obrnuto, ne?

 

u svakom slučaju sporo nešto updateuju nisu se proslavili

 

za malo jače od pola sata stiže prva runda exita, e tu će da krene ludilo

 

Naravno da ne - Obama je pobedio  u tom kauntiju 52-46.

Link to comment

Naravno da ne - Obama je pobedio  u tom kauntiju 52-46.

 

ne bre, nego kažeš da je to procena samo sa early vote-a a tamo piše da je uključen election day a ne early vote.

Link to comment

ne bre, nego kažeš da je to procena samo sa early vote-a a tamo piše da je uključen election day a ne early vote.

 

Moj rezultat je sa mape kauntija, a u apdejtu kazu to sto kazu.

 

 

Update: 3:06 p.m.: The state maps previously displayed on this page represented only Election Day data but not early vote estimates. They have been removed and will be reposted when they are updated.

 

Mape su sada uklonjene.

 

Edit: Ups, u pravu si. Tim je cudnije.

Edited by Budja
Link to comment

Moj rezultat je sa mape kauntija, a u apdejtu kazu to sto kazu.

 

 

Mape su sada uklonjene.

 

Edit: Ups, u pravu si. Tim je cudnije.

 

pa kažem ti, ako je election day onda je stvar samo gora po trampa

 

mislim da se svi slažu da je florida sada gotovo sigurno za hilari što znači da je ovo kraj u suštini. bez floride tramp nema šanse nikakve.

Edited by theanswer
Link to comment

pa kažem ti, ako je election day onda je stvar samo gora po trampa

 

mislim da se svi slažu da je florida sada gotovo sigurno za hilari što znači da je ovo kraj u suštini. bez floride tramp nema šanse nikakve.

 

Tako je, ali tu mi je nesto nelogicno.

 

Election day turnout u 16:40 je sledeci:

REP 55,258

DEM 44,480

OTH 37,706

 

Za prednost koji votecastr pokazuje u ovom slucaju, i pod pretpostavkom da svi REP i DEM glassaju za svoje, Tramp je od 37K nezavisnih dobio samo 5K glasova. To mi deluje malo preterano. (U votecastr racunici, nesto dobijaju i ostali kandidati.)

Edited by Budja
Link to comment
×
×
  • Create New...