Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

U 20 i 15 ide na AMC HD Futureworld, filmski nastavak Westworlda, ne sećam se da je ikada prikazivan na našoj televiziji. 

Zaboga, film ima 5,8 ocenu, pitanje je da li je uopšte gledljiv.

 

Inače, jel AMC uvek prikazuje staritete? Danas sam, pošto se oporavljam od ovog virusa koji hara, odgledala nekiu porodičnu dramu iz 80ih sa Piterom Begom I Noom Vajlijem koji imaju po 17 godina.  :lolol:  Jedan od onih filmova , koji bi uzela iz video kluba, za vreme letnjeg raspusta, da odgledam sa mamom.

Link to comment

Zaboga, film ima 5,8 ocenu, pitanje je da li je uopšte gledljiv.

 

Inače, jel AMC uvek prikazuje staritete? Danas sam, pošto se oporavljam od ovog virusa koji hara, odgledala nekiu porodičnu dramu iz 80ih sa Piterom Begom I Noom Vajlijem koji imaju po 17 godina.  :lolol:  Jedan od onih filmova , koji bi uzela iz video kluba, za vreme letnjeg raspusta, da odgledam sa mamom.

 

 

Gledao sam ga i ja, dosta dobra drama, lepo je bilo videti doktora Bilija iz mladjih dana.

 

 

Koliko ja kapiram, naš AMC je kombinacija najboljeg od američkog AMC-a i MGM-a, znači AMC-ove serije i ,kako si ih nazvala, MGM-ovi stariteti. A tu ima dosta dobrih stvari, ovih dana su išli Magnificent Seven, Fargo, nadajmo se da će uskoro biti i Odiseje...  :fantom:

 

 

Futureworld sam po sebi ništa posebno, ali, kao deo franšize Westworld je vrlo interesantan, jer mogu da se vide ideje koje su kasnije korišćene u seriji, a i ima mnogo theme parkova koji nisu korišćeni niti u originalnom Westworldu, niti u seriji. Isto tako način na koji se operišu roboti, kao i prostorije, onda voz i čekaonica, mnogo liče na ono što je završilo u seriji, pa ga zbog svega toga vredi odgledati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...