Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

a dobro,ti gledas svasta i bas dosta serija...ja i za bindzovanje nemam zivaca i mora biti bas dobra serija..i volim kad prodje nekoliko godina od kraja emitovanja serije :D

Link to comment

Ja. I moram da priznam da sam opasno zavoleo takav nacin gledanja, bindzovanje je pocelo da me nervira. 

 

 

Ja stalno pričam sebi da se te serije prave za taj ritam gledanja i da tako treba gledati. Ali živci su otišli i sad mi je ritam otprilike jedna sezona pet/sub/ned ...

 

 

A, jbg, mišljenja sam da je gledanje serija generalno jedna besmislena rabota al' izgleda da nisam baš dosledan onoliko koliko mislim da jesam 

 

a dobro,ti gledas svasta i bas dosta serija...ja i za bindzovanje nemam zivaca i mora biti bas dobra serija..i volim kad prodje nekoliko godina od kraja emitovanja serije :D

 

Je l' bindžovanje ono kad sakupiš sve epizode  pa ih omlatiš odjednom? Ja sam tako gledao serije koje sam gledao: provedem celu noć u gledanju, tako sam uspeo da seriju doživim kao neku veću priču.

Jbg, ako moram da čekam sedam dana za sledeću epizodu...ma, ima pametnijih stvari koje mogu da radim, na primem, preslušavanje svih dostupnih izvodjenja Betovenove Pastoralne simfonije.  ^_^

Link to comment

bilo bi vrhunski da je covek u crnom (ed haris) android novije generacije, koga je dr ford uposlio da bude kontrolor tj. da proverava granice sistema. ako ga vec primecuju u kontrolnoj sobi i kazu da moze da ubija neograniceno.

a doktor voli da eksperimentise, nakon secanja sada ce im izgleda ubaciti veru. sta bi tu moglo lose da krene.

Link to comment

Moraš da uzmeš u obzir da ti nisi normalna (nisi ni uobičajena) i da te serije ne prave za takve.

Drugima su, izgleda, vrlo uzbudljive, ali, ko ih jebe.

mozda serija nije normalna? drka me dva sata a nikako da mi zagolica vijuge... gledamo kako onaj manijak istresa svoje sociopatoloske probleme jer ga neko dobro izdrkao pre 30 godina, lepotice vezbaju netreptaje, matorog uhvatila kriza pred smrt pa bi da se igra boga, jeffrey samo gleda kroz naocare sa nasiljenim kurcem i hladna bicharka koja se raspada. a da i pisca na kokainu...

 

skripa peska kad je gledao u cipele je jedino sto pamtim da je interesantno jer takav zvuk pesak ne pravi vec sneg. mozda su to namerno uradili ili sound mixer odspavao na ADR ...

Link to comment

priča se komplikuje, imamo i gošću u parku -  "dickless associate"kako ju je nazvao brkati đilkoš, čak je i novi plavušan dobio metak u okršaju sa onim razbojnikom?!?!?!

 

rejčel uči još više:

 

let's not go someday, teddy, let's go now

Link to comment

pa i teddy se malo presabrao, a bog mu je ugravirao još jednu priču o vajatu - koljaču;

 

zanimljivo da se ed heris ne pojavljuje u ovoj epizodi, ne prate njegov "rad"

Link to comment

Ne prate njegov rad, ali se itekako pojavljuje, barem kad je Dolores u pitanju.

 

 

 

 

Interesantno je odradjeno i rešenje portable interaktivne mape parka, sve sa hologramom.

Edited by Jeremija
Link to comment

Moram opet da kažem, Hopkins je rutiner i totalna faca i kadrovi sa njim su minijature, čista harizma, ali Evan Rejčel Vud glumi za sve pare. Oni prelazi kad je ovaj šalta sa improvizacije na analizu, pa na skriptovano, pa te tanane nijanse kad razgovara sa programerom, pa kad se muči da razumije određene koncepte, pa kad počneda razmišlja unutar svijeta... Glumi očima. Dominira. Dajte ženi Oskara odmah, kakvi filmovi i pičke materine.

Link to comment

Super je scena kada se Hopkins priseća početaka , kad su svi bili mladi, i vidimo prve varijante robota koji kao lutke plešu.

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...