Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

Shit just got serious  :fantom:

 

Kvalitet epizoda, razmotavaju dalje sve likove, nadam se (i očekujem) da će se raspleti spojiti u jednu celinu na kraju.

 

- Hopkins def MVP epizode :Hail: nešto opako je naumio, igra se Boga, pravi tog Vajat Erpa...

-...za kojeg bi lako moglo da se ispostavi da je nestali Arnold. Poprilično sam ubeđen da lik nije mrtav, možda je on u centru lavirinta, i na neke načine sipa hostovima u glavu crve slobode. Hanibal ga izvalio i sad pokušava da mu doskoči

- u svakom slučaju, ako nije mrtav, i ako se ikada bude pojavio glumiće ga Švajcenegertm pošto ništa drugo ne bi imalo smisla

 

Nagradno pitanje: ko od ovih ljudi napolju u bazi je zapravo host a da toga nije svestan?

Link to comment

 

-...za kojeg bi lako moglo da se ispostavi da je nestali Arnold. Poprilično sam ubeđen da lik nije mrtav, možda je on u centru lavirinta, i na neke načine sipa hostovima u glavu crve slobode. Hanibal ga izvalio i sad pokušava da mu doskoči

 

I meni se čini. 

 

Predobra je epizoda. 

Link to comment

Počeo sam da uviđam šta mi je (trenutno) najveći manjak ove serije. Ok, kapiram, serija se razvija, likovi takođe, ali odnosi među likovima su totalni minus, maltene nepostojeći. Neke naznake odnosa imamo između crnca i Dolores0, Hopkinsa i crnca i to je to. Čak je najzanimljivije bilo između one "Raising hope" i onog enforcera u prošloj epizodi. Slaba hemija između likova skroz, iako ima glumaca koji je-bu ke-vu. Sad u ovoj epizodi je malo krenulo, Ed Haris i ovaj njegov posilni su počeli malo da se saživljavaju, odnos danske premijerke sa i Hopkinsom i crncem daje neke znake života... 

Edited by James Marshall
Link to comment

odnosno, hopkis je zapretio danskoj premijerki da odbije od džefrija....

 

a i ed je našao srodnu dušu pa pokazuje svoje ljudsko lice

 

ot62zmwaxe2v58men0vt.jpg

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

Počeo sam da uviđam šta mi je (trenutno) najveći manjak ove serije. Ok, kapiram, serija se razvija, likovi takođe, ali odnosi među likovima su totalni minus, maltene nepostojeći. . 

 to , a i to što ima previše likova koji jurcaju po lokalitetu, i dok razaznam da li su to roboti koji igraju deo scenarija, ili su neki drugi u potrazi za smislom postjanja, skočimo na neke druge likove koji opet nešto traže.

Link to comment

I to sam htio da dodam, tačno to skakanje s lika na lik, prvih par epizoda kontaš da će Tedi biti neki faktor, kad ono sad prc. Mada, mogu uvijek da ga repariraju i vrate u igru. Malo ta "neuništivost" likova ubija zabavu.

Link to comment

Pitanje: domaćini ne mogu da povrede gosta. Ali da li gost može da povredi ili ubije gosta? Šta ga u tome sprečava? Pošto u park dolazi priličan broj nastranih, nasilnih i psihopatskih likova za očekivati je da nasrnu jedan na drugog. Videli smo da je MIB zapretio liku koji ga je podsetio na rl događaje. Videli smo da su Vilijam i Logan bili na ivici sukoba. Šta da se nisu zaustavili? Kako ih park štiti jedne od drugih?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...