Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

Pa hoce sigurno. Trenutak kad Skajnet postane samosvestan nismo videli u Terminatorima, jer se filmovi bave sprecavanjem da se to i dogodi, a od buducnosti vidimo samo malo na pocetku oba filma i to kad je rat vec uveliko u toku (i naravno kroz likove Kajla Risa i terminatora koji su poslati u proslost). Westworld se izgleda bas bavi tim trenutkom budjenja. 

 

 

 

Ako sam dobro shvatio, oni softver ovih androida koji su pokvareni vracaju/downgradeuju na neku prethodnu verziju, pre updejta, nesto kao kad instaliras updejt za win10, pa odlucis da se ipak vratis na sedmicu :D ili ne?

pogledaj ponovo zadnju epizodu, tu imaš fino štelovanje a pokrvarene tostere šalju u magacin ^_^

Link to comment

Aha, ti pricas generalno o finom stelovanju androida, ja sam mislio na onu prostitutku koja je bila spremna za rashod, ali su je spustanjem na nizu verziju softvera vratili u normalu i ostala je da sljaka. 

Link to comment

Aha, ti pricas generalno o finom stelovanju androida, ja sam mislio na onu prostitutku koja je bila spremna za rashod, ali su je spustanjem na nizu verziju softvera vratili u normalu i ostala je da sljaka. 

upravo na nju sam i mislio, fino su je štelovali nije bilo nikakvog downgrade-a pogledaj ponovo taj deo kada su je u 2 navrata podešavali a neće je rashodovati jer se pojavljuje u svih 10 epizoda ove sezone, čak se i toster koji želi da upozna svog tvorca pojavljuje u još 4 epizode ove sezone....

Link to comment

sladjo, jel bi je pazario, za neke simbolicne novce?

 

Bih i za velike  :fantom:

 

 

upravo na nju sam i mislio, fino su je štelovali nije bilo nikakvog downgrade-a pogledaj ponovo taj deo kada su je u 2 navrata podešavali a neće je rashodovati jer se pojavljuje u svih 10 epizoda ove sezone, čak se i toster koji želi da upozna svog tvorca pojavljuje u još 4 epizode ove sezone....

 

Pogledacu ponovo, stekao sam utisak da su je downgradovali. 

Link to comment

Jbte ubili ste mi volju za gledanje sa ovom raspravom o droidima tosterima i ostalom...

 

....shit has hit the fan...

 

 

a ionako je mnjah..nisi nista propustio..eventualno da sacekas da se nakupi epizoda,kao svako normalan..

uvek sam se pitala ko to prati serije u realnom vremenu i ceka 7dana itd..to nema smisla..

Link to comment

a ionako je mnjah..nisi nista propustio..eventualno da sacekas da se nakupi epizoda,kao svako normalan..

uvek sam se pitala ko to prati serije u realnom vremenu i ceka 7dana itd..to nema smisla..

 

Da, jbt.

 

Krenuo da gledam onaj neki Grimm i lepo se zabavljao i onda bez upozorenja, jebeni klifhenger i kraj, nema dalje, treba čekati na neku kalendarsku odrednicu.

 

E, jebemih, tako ću samozadovoljno da ih ignorišem i psujem i da uživam u onlajn pljuvanju modernog i sve suženijeg umetničkog okvira i korporacijskih stremljenja.....

Ako budem dosledan, možda i hipster postanem  -_-

Link to comment

uvek sam se pitala ko to prati serije u realnom vremenu i ceka 7dana itd..to nema smisla..

 

Ja. I moram da priznam da sam opasno zavoleo takav nacin gledanja, bindzovanje je pocelo da me nervira. 

Link to comment

Ja. I moram da priznam da sam opasno zavoleo takav nacin gledanja, bindzovanje je pocelo da me nervira.

Ja stalno pričam sebi da se te serije prave za taj ritam gledanja i da tako treba gledati. Ali živci su otišli i sad mi je ritam otprilike jedna sezona pet/sub/ned ...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...