Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Westworld

Featured Replies

Pa hoce sigurno. Trenutak kad Skajnet postane samosvestan nismo videli u Terminatorima, jer se filmovi bave sprecavanjem da se to i dogodi, a od buducnosti vidimo samo malo na pocetku oba filma i to kad je rat vec uveliko u toku (i naravno kroz likove Kajla Risa i terminatora koji su poslati u proslost). Westworld se izgleda bas bavi tim trenutkom budjenja. 

 

 

 

Ako sam dobro shvatio, oni softver ovih androida koji su pokvareni vracaju/downgradeuju na neku prethodnu verziju, pre updejta, nesto kao kad instaliras updejt za win10, pa odlucis da se ipak vratis na sedmicu :D ili ne?

pogledaj ponovo zadnju epizodu, tu imaš fino štelovanje a pokrvarene tostere šalju u magacin ^_^

  • Replies 1k
  • Views 97.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ne gledaj dalje akobogaznas

  • James Marshall
    James Marshall

    ova serija je fejl, vjerovatno najveći strmopizd nakon neviđene genijalnosti prve sezone (jedino što mi pada na pamet da je počelo tako pametno a onda otišlo u kurac je Prison break, ali je WW za to d

  • James Marshall
    James Marshall

    Druga sezona ima dobrih setova, dobrih scena, odlične upotrebe muzike ali je generalno mnogo naporna za gledanje i praćenje, nateže se preko svih svojih granica mogućnosti. I ima super prelijepu samur

Posted Images

Aha, ti pricas generalno o finom stelovanju androida, ja sam mislio na onu prostitutku koja je bila spremna za rashod, ali su je spustanjem na nizu verziju softvera vratili u normalu i ostala je da sljaka. 

sladjo, jel bi je pazario, za neke simbolicne novce?

Aha, ti pricas generalno o finom stelovanju androida, ja sam mislio na onu prostitutku koja je bila spremna za rashod, ali su je spustanjem na nizu verziju softvera vratili u normalu i ostala je da sljaka. 

upravo na nju sam i mislio, fino su je štelovali nije bilo nikakvog downgrade-a pogledaj ponovo taj deo kada su je u 2 navrata podešavali a neće je rashodovati jer se pojavljuje u svih 10 epizoda ove sezone, čak se i toster koji želi da upozna svog tvorca pojavljuje u još 4 epizode ove sezone....

sladjo, jel bi je pazario, za neke simbolicne novce?

 

Bih i za velike  :fantom:

 

 

upravo na nju sam i mislio, fino su je štelovali nije bilo nikakvog downgrade-a pogledaj ponovo taj deo kada su je u 2 navrata podešavali a neće je rashodovati jer se pojavljuje u svih 10 epizoda ove sezone, čak se i toster koji želi da upozna svog tvorca pojavljuje u još 4 epizode ove sezone....

 

Pogledacu ponovo, stekao sam utisak da su je downgradovali. 

Bih i za velike  :fantom:

 

mozemo po pola pa da je iznajmljujemo klincima ko soni.

 

a i da se sami igramo povremeno

Moze ako ces da joj odrzavas higijenu kako treba 

Toni će biti besprekoran higijeničar  ^_^

 

I veselo vam bilo!

Jbte ubili ste mi volju za gledanje sa ovom raspravom o droidima tosterima i ostalom...

 

....shit has hit the fan...

Jbte ubili ste mi volju za gledanje sa ovom raspravom o droidima tosterima i ostalom...

 

....shit has hit the fan...

+1

Jbte ubili ste mi volju za gledanje sa ovom raspravom o droidima tosterima i ostalom...

 

....shit has hit the fan...

 

 

a ionako je mnjah..nisi nista propustio..eventualno da sacekas da se nakupi epizoda,kao svako normalan..

uvek sam se pitala ko to prati serije u realnom vremenu i ceka 7dana itd..to nema smisla..

a ionako je mnjah..nisi nista propustio..eventualno da sacekas da se nakupi epizoda,kao svako normalan..

uvek sam se pitala ko to prati serije u realnom vremenu i ceka 7dana itd..to nema smisla..

 

Da, jbt.

 

Krenuo da gledam onaj neki Grimm i lepo se zabavljao i onda bez upozorenja, jebeni klifhenger i kraj, nema dalje, treba čekati na neku kalendarsku odrednicu.

 

E, jebemih, tako ću samozadovoljno da ih ignorišem i psujem i da uživam u onlajn pljuvanju modernog i sve suženijeg umetničkog okvira i korporacijskih stremljenja.....

Ako budem dosledan, možda i hipster postanem  -_-

uvek sam se pitala ko to prati serije u realnom vremenu i ceka 7dana itd..to nema smisla..

 

Ja. I moram da priznam da sam opasno zavoleo takav nacin gledanja, bindzovanje je pocelo da me nervira. 

Ja. I moram da priznam da sam opasno zavoleo takav nacin gledanja, bindzovanje je pocelo da me nervira.

Ja stalno pričam sebi da se te serije prave za taj ritam gledanja i da tako treba gledati. Ali živci su otišli i sad mi je ritam otprilike jedna sezona pet/sub/ned ...

Apsolutno. Bindzovanje oduzima dosta slobodnog vremena koje se moze utositi i na jos ponesto zanimljivo. Npr. gledanje neke druge serije :D

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.