Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

I opet to nije dovoljno da budemo konkurentni u Evropi

 

Kako mislis "u Evropi"? Mi nismo konkurentni ni u Serie A. U Evropi niko osim Juventusa. Sto se mene tice, samo ako dodje Beloti cu se nadati bilo cemu od sledece sezone, ali mislim da on ide u Englesku.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Koga briga za konkurentnost u raspaloj Seriji A gde Juventus igra sa 15 igraca. To takmicenje sluzi samo da se udje u Evropu  :kralj:

 

Kako moze da se bude konkurentan u Evropi ako ni u Italiji nisi nista?

Link to comment

Pfff, koliko puta je Milan bio prvak Evrope a da te godine nije bio prvak Italije

 

Te godine ili prethodne godine? (da prvo osvoji titulu pa se sledece sezone bori za sampiona Evrope ili da osvoji iste godine i skudeto i usatog?)

 

U svakom od tih sezona kad je na kraju trijumfovao u Evropi Milan nikad nije bio smatran kao tim koji nema sanse da osvoji skudeto, to je ono sto pokusavam da ti kazem. Kako mozes da se nadas da budes prvak Evrope a kod kuce si B ili C nivo?

Link to comment

Tacno je to sve sto kazes. Ja samo kazem da Italija ne treba nikako da bude prioritet. Sve sto vodi u Ligu Sampiona je dobro i dovoljno. 

 

Zato i kazem da ova trojica, cetvorica nisu dovoljna da se bude konkurentan u Evropi.

 

Cekaj, uopste te ne razumem. Mi sada ni ne igramo Evropu. Sledece sezone valjda treba (naravno ako je to moguce) napraviti tim koji moze da se bori za skudeto. Pa ako zavrsi treci, cetvrti, boze moj - onda pojacati tim jos vise jer se borimo na dva fronta. Ali nema smisla zapostavljati Serie A ni kad igras LS, a kamoli kad ne igras nista. BTW, ja bih vise voleo da svake pete godine igramo LS ali da uzimamo po jedan skudeto u pet godina nego da igramo svake godine u Evropi (a kad kazem Evropa i mislim samo na LS, ovo drugo takmicenje prezirem) a da nismo prvaci Italije nijednom.

Edited by IndridCold
Link to comment

Vidis, ja bih voleo da na svakih pet godina uzmemo LS, a da nikad ne uzmemo Skudeto.

 

Cak je i liga evrope sada vaznije takmicenje. Razlike u perspektivi :)

 

Bold i mogu da shvatim iako se ne slazem. Ovo drugo: vaznija ti je titula Lige Evrope koju kad osvojis nisi prvak apsolutno nicega od titule prvaka Italije? :mellow:

Link to comment

A znaci ti si ogorcen na namestanje? :) Cudan razlog u krajnju ruku: ne namesta se nista vise nego u LS (seti se samo ovogodisnjeg silovanja PSG), a i da se namesta ne vidim kako je to razlog da se preferira takmicenje koje je potpuno besmisleno. Ali OK, sad kapiram zasto tako razmisljas, osecas revolt jer ovo stvarno jeste sramota sta se radi. Nego, hoce li biti te video tehnologije za ispravljanje sudijskih gresaka od sledece sezone ili ne?

Edited by IndridCold
Link to comment

Ovo sto spominjete u celoj Evropi moze da izfinansira samo jedan posrnuli velikan, a nisam siguran da je to Milan. Mislim, bilo bi super da ojacaju milanski klubovi, don't get me wrong, ali ne verujem da ijedan klub u Italiji moze da plati ono sto Cairo trazi za Belottija.

Kessie je vec opak igrac kojeg si mozete priustiti. Musacchio i Rodriguez nisu ono sto su trebali da budu ali bi vam svakako bili upgrade.

Link to comment

nevezano za ovu pricu uvek bih pre uzeo titulu prvaka drzave nego evropski trofej.

Zavisi koji trofej, jer usati za mene ipak vredi dva, mozda i tri skudeta (ali niposto vise), a ovaj drugi mi dodje kao neka utesna nagrada za drugorazredne luzere.

Link to comment

Ovo sto spominjete u celoj Evropi moze da izfinansira samo jedan posrnuli velikan, a nisam siguran da je to Milan. Mislim, bilo bi super da ojacaju milanski klubovi, don't get me wrong, ali ne verujem da ijedan klub u Italiji moze da plati ono sto Cairo trazi za Belottija.

Kessie je vec opak igrac kojeg si mozete priustiti. Musacchio i Rodriguez nisu ono sto su trebali da budu ali bi vam svakako bili upgrade.

Tacno, ali pre bih prodao pola tima i kupio Belotija, a da ne dovedem nikog drugog. Naravno, da ostanu Donaruma, Bonaventura, Lokateli i ajde Romanjoli.

Link to comment

I zavisi koje države

To je tacno, ja sam to napisao kao navijac Milana, a recimo navijac Seltika naviknut na domace titule koje tesko da iko moze da ugrozi bi verovatno razmisljao drugacije.

Edited by IndridCold
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...